Дяволски Интересна - Нойнтес Дойчес Тема

  • 18 977
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Германия
  • Мнения: 8 103

...., ако в пристъп на възторг внезапно приятелски шляпне някой от предния ред. Вие сте.
Лепвам усмивка, извинявам се на пострадалия и държа синчока на безопасно разстояние. Пример от преди 2 седмици в басейна, плацикаме се в бебешката локва, имаше и други деца с майки и моят тръгна да се закача с чужда мама и я плесна по гърдата. Не ми оставаше нищо друго освен да се извиня и да го дръпна назад. Тя също не се нацупи, така де с 2 деца има опит. Много пъти съм мъкнала Мартин с мен насам натам из уни-то и повечето възрастни се лигавчат с него или му дават някаква занимавка, да разглежда, докато се обясним един на друг.
Най-екстремната ситуация беше, като го бях взела в една лекция и той точно тогава се събуди и реши да каже и той нещо, бях седнала възможно близо да изхода, зарязах всичко и излязох, после ми казаха, че доцентката дори и не разбрала, че в лекцията и е имало бебе Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 880
Миналата година, малко преди да навърШи 2, я водихме на един Коледен цирк. Страхотна програма, която с пауzите продължи блиzо 4 часа. И аz се притеснявах дали Ще иzдържи, но тя беШе направо като омагьосана, от време на време се налагаШе да й zатварям устата zаЩото zяпаШе от удивление Laughing. Лятото я водих и на един селски цирк, и там се zабавляваШе много добре. Таzи есен имахме и премиера в киното Mr. Green Ние с баЩа й zажадняли zа кино, реШихме да ходим с нея на детски филм, ниЩо че е детски, поне да вкусим малко от атмосферата в киното Laughing Филмът, ниЩо че беШе детски, пак си беШе час и половина и аz имах иzвестни съмнения, че наШето Шило няма да иzдържи, но тя си умираШе от кеф и накрая даже се сърдеШе, че свърШило. Единственият недостатък беШе, че не успяхме да й обясним преz целия филм, че в кино не се коментира гръмогласно, а се Шепне, тя беШе реШила, че трябва да иzкоментира всички животинки, както го прави и в къЩи ooooh!... това е май, като иzключим и няколко представления по увеселителни паркове и подобни.
Вече предвкусвам удоволствието как в блиzко бъдеЩе Ще можем да ходим и на "по_сериоzни" мерпоприятия zаедно Sunglasses

# 62
  • Мнения: 980
Привет   bouquet
Нощес поливахме новородената дъщеричка на един приятел от бандата от студентските години  Heart Eyes и тази сутрин вместо с махмурлук се събудих с нови идеи в главата... Flutter (брееейй, те моите бръмбари май само така се кротвали newsm78 след 200 грама Канадско уиски #Crazy hahaha)

Та обратно на думата... в Бг има мноого сайтове, където работодатели търсят работници.. Та се замислих в Немско не може да няма такива newsm78 единствения сайт, които аз знам е на Арбайтсамт. Thinking АМА не може да няма и други Naughty Naughty Naughty Някой да се е интересувал? Или още по-добре да е ползвал?  Sunglasses А да сте чували за немски фирми, които търсят пазар в Бг и да набират персонал?  newsm78 сега сам седнала и се рови4кам в нета, ама да видя откъде да го подхвана Whistling

Ей такива мисли ми ми се вътят тази сутрин в главата Mr. Green Представете си какво ли пък щях да мъдря сега ако снощи бяхме подкарали и онова отлежало 33-годишно бренди на изба "Поморие"  #Crazy Twisted Evil Mr. Green Mr. Green

# 63
  • Германия
  • Мнения: 8 103
тедсанич, от неските знам за монстер и jobscout
из българските съм надничала само в дир.бг
тук имаме няколко българчета, които изучиха и сега са в немски фирми в България, за един дори знам, че си отворил там фирма и е взел 3-4 ма от нашето уни. През германската търговска камара дали няма да намериш нещо newsm78 Имам у дома един миналогодишен каталог за практикуми  но за икономисти и инженери. Ти какво беше учила? Ако пасва да ти извадя адреси от него?

# 64
  • Мнения: 11 322
http://debelanata69.multiply.com/video/item/5 - видео
http://debelanata69.multiply.com/photos/album/26 - снимки от концерта.
Моето диване е най-дясното на екрана
След 1 часово чакане и презареждане успях най-накрая.

# 65
  • Мнения: 2 292
привет дружинка,
днес връzката е малко по добре.
тедсан имаше някакъв сайт монстер ... според мен е добре да си пуснеш в гоогъл търсене zа поzиzията от която се интересуваш.
zа майките на малки оzъбващи се пищящи човечета. Аz миналата седмица бях луднала от тоzи проблем и претършувах аптеките, та освен олсанит (едни хомеопатични капсулки ) и дентинокс  друго нямаха , но в хесел апотеке ми предложиха едно масажно масло zа никнещи zъби, масажират се буzките отвън и вратлето . Мног осъм доволна. Мъника zаспива мног опо бърzо след като е намаzан и е доста по спокоен. пупу все така да е  Hug

# 66
  • Мнения: 11 322
Днес форума наистина е по-добре.
Тедсан, пускам ти още няколко линка
http://www.randstad.de/rde/home/index.xml
http://www.adecco.de/Channels/adeccoNewVI_de/home/home1.asp
http://www.manpower.de/

Ми6е, ние сме от лудите, дето са като в шило в торба.
Водела съм ги на куклен театър, още от много малки, едвам можеха да седят сами. Като не издържат, ставам и тихичко излизам навън. Сега вече са по-големи и по се заглеждат в туй-онуй. Малкия беше октомври за сефте на цирк. Също както Биба писа за Лея, че и затваряла устата - същата работа и нашия младеж. Последния ми опит за култивиране беше преди Коледа на един хоров концерт. Малкия на средата взе да се швъка и каза, че имал пиш. Баща му излезе с него и не се върнаха. Мирел към края каза, че и доскучало и музиката не и харесвала много, но гушната в мен изтърпя. Mr. Green (музиката беше класика). На другия ден обаче на свежа глава каза, че много и било харесало, но било много дълго и затова и доскучало  Joy
Така, че давай смело с Хана и ще се изненадаш на какво са способни хлапетата, ако им се грабне успешно вниманието.
Сега обаче за моя концерт си организирам детегледачка, че ще е 3 часа и не знам кой от двамата ще издържи толкова дълго на едно място, без да поиска да се качи на сцената да пее с майка си (вече преживяно  hahaha) или да пее от място в публиката

# 67
  • Мнения: 1 610
тедсан, пробвай jobpilot.de една приятелка от там намери работа
Вечерница, голям концерт Joy Joy Joy и мая се смя даже....

# 68
  • Мнения: 3 423
Брей, балерина имаме значи във форума!
Браво! Прекрасно е децата да не стоят
само пред телевизията или компютъра, а
да развиват чувство и към прекрасното!
Вечернице, поощрявай малката, чудна е!

Това с търсенето на работа си е въпрос на късмет.
Но знам за хора, дето чрез посредници са
си намерили, тези посредници даже са ги
обучили как да се държат на интервютата.
Но опит с фирми и линкове нямам. Моята
работа я намерих, верно, по обява, но то
беше преди сума-ти години в университета.
Да кажем, пет години не съм търсила вече работа.
Успех на търсещите. Все пак се надявам, че сега
ще стане по-атрактивен работният пазар за нас,
след като БГ е вече член на ЕС. Може би ще се
търсят повече кадри с български. Оптимист съм.

Оптимист съм и че форумът няма толкова да забива.

# 69
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Moin!
Мартин нададе възклицания като видя клипчето  Party Комплименти за балерината smile3501 smile3501 smile3501

# 70
  • Мнения: 502
Браво на талантливите деца и майки!  Hug

Искам да попитам майките, които са в началото на захранването, кога дават плодово пюре. Мартини обича много зеленчуково, но на плодовото се мръщи и не го иска. Пробвах да го дам след зеленчуковото като десерт (1 - 2 лъжички), пробвах и към 11 часа самостоятелно, но все тая. Да добавя, че само ябълка и круша съм давала. С мъхестите плодове смятам да изчакам още.

И накрая да се похваля. След 6 седмично чакане, в събота си получихме новата количка:

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 17:46 от Nadejda

# 71
  • Мнения: 7 605
Набенд  Whistling

Брееееей, доживях да 4ета и да публикувам неЩо в тоzи форум  Crazy

Първо 4естито бебе на Николета, да е жив и zдрав малкия Александър, а майка му бърzо да се въzстановява   bouquet

Мерси и zа пожеланиета zа именния ми ден  Hug

Наде, 4естита ви коли4ка. Не ти ли е тежка? Имам комбинирана на Хартан и като търсихме лятна, тя ми се струваШе колкото комбинираната тежко и я отхвърлих. Поръ4ах ПегПерего Плико Лайт която е Тестzийгер на Щифтунг Варентест и само 5.7 кг  Mr. Green  Днес я иzпратили, та до сряда би трябвало да пристигне.
Относно zахранването, и на мен плодовете са ми голям проблем. Откаzва тотално. А със zелен4уците нямам проблем, вси4ко яде, вси4ко  newsm78  Пробвах с круШа и ябълка, по няколко лъжи4ки в беzмле4на каШа, не Ще. Пробвах да й давам само плод, не Ще. Купихме мле4на каШа, ориzова, с круШа (съЩата беz круШа обожава), не Ще. Ве4е не zнам и аz. Не zнам с какво да zаместя следобедното  newsm78  Дадох й Райсвафел, троШи го, къса го, хвърля го, отхапи 2 пъти, толкоz. Дадохме й мандарин, макар 4е не се препоръ4ва много много, но тя само го иzтискаШе и не го сложи към устата. А ина4е по цял ден сму4е каШони и какво ли не  ooooh!  4естно, не zнам какво да правя и аz......

Хайде да раzсмея народа малко. Вижте това http://www.krone.at/index.php?http://wcm.krone.at/krone/S2/objec … _id__60903/hxcms/  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Теди, ама ти в БГ ли Ще се прибереШ? А мъжът ти?  newsm78  Ина4е аz намерих работа (преди 5 години  Whistling ) 4реz интернет или по то4но в www.stepstone.de  Peace

Риен, какво то4но имаШ предвид zа данъците, не можах да те раzбера  Sad

# 72
  • Мнения: 638
Добро утро  Simple Smile
Тук в БГ днес с е о4акват високи температури към 19 градуса  Grinning,с бебе Мити сме навън,радост голяма.
Nadejda,Tatjana ,аз с това захранване се побърках,търся навсякъде в нета и книги да направя  схема на хранене на моя му6морок.Мислех да захранвам след 5-я ,но ....... Запо4нах с плодово пюре на Хипп и тях сега давам/кру6а,ябълка,банан,смесени,давах и слива,тиква с ябълка съ6то/.4ела съм 4е бебетата захранени с плодово пюре ,трудно приемали зелен4уково,но за ва6ият слу4ай не бях.Ние ве4е 3 седмица хапваме плодово и се 4удя дали да пробвам зелен4уково  Thinking
Вие за6то не пробвате с тиква ,тя е плод-зелен4ук и се приема добре.
Вие след колко време запо4нахте да давате зелен4уковите след плодовите?
Да се похваля,ние с Митко скоро 6те се прибираме при Таткото в Мюнхен  Party,ве4е запо4вам да стягам куфарите,нямам търпение. Party Party PartyУтре сме на ваксина,после на изпит/у4а в техни4еския университет в София/ и пътувамееее.Първото по дълго пътуване на бебо,как ли 6те бъде  Thinking/със самолет сме/Та в тази връзка Мами на коя фирма пазарувате пюрета/Хипп предполагам ги има,какви цени са там?/A каква води4ка давате на бебо4ките?
Много дълго стана,но сега много се вълнувам  Grinning
Уусмихнат ден желая! Grinning

# 73
  • Мнения: 2 292
Надежда, Татяна при нас проблема с неяденето на някои пюрета не беше zаради вкуса. ПРосто някои ги ядеш? стоплени, а дуги студени. Например не успях да го накарам да яде zатоплен спанак. Само студен го ядеше. И така.

# 74
  • Мнения: 3 423
Сесилия,
тук има всякакви бебешки храни,
трябва да изпробваш просто. Не
всичко им харесва на мушмороците.
Ние купуваме на Хип спанака, иначе
купуваме Алете /котц дас Кинд  Laughing/,
Алнатура, Бебивита. На Милупа добре
се харесва една каша за лека нощ с ябълка.
Изпробване му е майката. Моят хубавец
отхвърля разните му там броколи, тиквички,
карфиол, май и тиквата не му беше любима.
Но яде спанак и още иска. Във Франция ни
хареса едно пюре спанак/лакс, страхотно,
но тук не съм го виждала. Май е пълно с
телешко, свинско, пиле и путе. Като имам
време, сама готвя туй-онуй. А, забравих да
кажа, че у нас на почит са българските
обикновени бисквити. С тях правя и попара,
а и така ги давам. Човекът ръфа ли, ръфа.

Общи условия

Активация на акаунт