В пухкавия сняг, СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА тъй игриви ще лудеят пак!

  • 9 330
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
Ако пък сте бременни недейте депресирах се много  Cry

# 16
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добра вечер ли нощ ли оооооооооооооооох дните ми се сляха покрай тези изпити ooooh!
Утре съм на изпит и май здраво съм се оплела Crazy

Mecho Рух Потвърждавам идването на срещата Peace Благоверния ще заминава по-късно
Пу пу пу аз съм тази с баретата дето си пие Blue Lady например Joy
Вещи
Цитат
Аз се чудя защо два дена никой не пише,...
Да не си се олюбила нещо Crazy
GALL Какво да ти кажа - изумена съм когато видя такива майки.Хем ги разбирам дечицата играе им се и на тях, ама....Винаги съм била много съобразителна с тези неща, честно!Даже в яслата ме мислят за хахо, защото всеки път като си остане Калоян у дома аз им нося бележка, че е биологично здрав и те изпадат в Shocked Бързо да се оправяте Hug Поради това, че не намерих свясна гледачка, го записах на ясла.Може би пък да ти провърви на теб, късмет Peace
sharkey Ми разписвай се по-често.А за да ти бъде простено това мноооогооо лошо поведение ЕлА на КупОн Laughing
Пепа Ама гледачката на костенурката така ми каза, че и наредила внучката, та затова питам и аз, че изпаднах в потрес и аз  hahaha Joy

Провокирана от думите на ЕВРО pipi67
Цитат
.......а и вие с мъжът ти изглеждате супер, зареждате с любов и позитивизъм
си помислих, че можете да ми помогнете в избора на снимка с която да участвам в конкурс /прищя ми се и на мен такваз щуротия  Mr. Green/ Изберете моля, и ми посочете стига да искате разбира се Peace.Можете да разгледате и всички снимки качени в този сайт. Трябва да е романтична Heart Eyes http://www.zlatik.com/afterWedding
Благодаря!
А сега пак да бягам да чета, че..... Confused

Лека нощ на всички и прекрасен ден утре!

# 17
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добро утро, кафето пак е от мен! Йона отива на ски, та затова съм толкова ранобудна! Снощи съм забравила балконската врата на найната стая отворена, та детето спало до някое време на отворено  smile3538 smile3538 smile3538,
дано не е настинала!!! Милата, станало по някое време и си затворила, ама кога е било знае ли се....

Съни, успех на изпита днес! Peace

Ще разгледаме снимките и ще си кажем компетентното мнение!

Вещи, има пуснат линк за новата тема, ама е в черно и не си го видяла! Mr. Green

Мечо, имотиконките са страхотни! Хайде, момичета, къде се затрихте! Записвайте се!

# 18
  • Мнения: 529
Запис, записсс...

Ние сме на крак от 5.30 та сега си доспиваме и аз като съм се разшетала....не мога да се спра. Иначе си бухаме още, но все се успокоявам, че малко време е минало откак пием сироп. В тая връзка споделете какви сиропи давате за кашлица. Аз досега съм пробвала Хустагил, Проспан, Мукоплант, Флудитек. Изобщо не мога да преценя кой от тях е ефикасен, обикновено все се налага да ги сменям  Confused Раната на устата почти му зарастна на Дарко, но ми е мъчно като се сетя  ooooh!
Проветрих вирусната камера и изгоних всички бацили, ДА не се връщат  #2gunfire #Cussing out  Wink
ХАйде да ви е хубав денят  Hug

# 19
  • Мнения: 5 393

        

                                               ЯНУАРСКА СРЕЩА


                                          ДАТА- 26 ЯНУАРИ,Петък
                                           НАЧАЛО- 20:00ЧАСА
                                           МЯСТО-   АТЛЕТИК
                                           УЧАСТНИЦИ-Евро_pipi67, Mecho_Pyx, Rady, Winny, Deysi, silvana i magito?,Maris, mama rosi, olja?,s sunny, pipiole, danisport, GALL78?
    
                     

Добър ден morning morning newsm46
Аз съм малко махмурлийка-имах гости вчера, та откарахме до 3 часа.Много пих, много пуших... Sick Sick Sick Сутринта едвам отлепих от възглавницата, а мъжа ми даже отиде да рита-ама то май така по-бързо ще се възстанови.Аз до сега шетах и малко ми помина и на мен. Crazy Crazy
Гал-ужасно е просто с тези болести.Дано се оправи по-бързо малкия Дарко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes PraynigАз давам Хустагил, но сега като се разболя педито ми предписа Амброксол, ама той си е по-силен и само по предписание се дава май.
Иво се държа прекрасно вчера.Посрещна гостите, поигра малко с едно по-голямо детенце, и към 9 и нещо си легна.Аз се притеснявах да не се буди от шума, обаче той просто не се събуди нито веднъж Heart Eyes
Съни- fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за изпита.
Оххх аз влизам в сесия след една седмицаааааа-не ми се мисли Tired
Временцето е супеееррррр moresmile  Nature Sunny  Nature Sun With Face Мисля да излязана разходка с малкия по някое време 1swing
Лек ден на всичкии Hug Hug Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 599
Честно да ви кажа,много съм се изнервила а как ще искарам 2 месеца ..не знам...Ади все иска нещо и то не каквото трябва, научил се е да с екатери на Тв стойката а тя е доста паянтов аи ме е страх да не сгромоляса заедно с телевизора...навън си ходи по свой маршрут, естествено все в калта., не се заиграва с нищо и никой и не знам...ще се гръмна, ама преди това отивам да полегна...

# 21
  • Мнения: 393
Е хайде и аз да се запиша най-сетне Laughing.Здравейте на всички!
Два дена бях в ужасно гадно настроение.Уж вече ми минава.Идеше ми да убия някой Mr. GreenАма то и това малкото не спира да крещи-не знам какво да го правя вече.Всичко изпокрихме да не се дразни и пак намира какво да иска, което не може ooooh!Марис и аз съм се изнервила здраво-имам нужда от почивка ама.........Не ми се очертава скоро SadПоне да ти олекне ,че не си сама и аз съм на твоя хал HugЗа капак и баткото имаше проблеми в училище още от първите дни след ваканцията.Как го постига -не знам #CrazyНа мен като че ли ми се размина разболяването.Само останах без глас почти, ама се държа още-не се давам лесно-амаха Laughing
Съни ще разгледам снимките довечера на спокойствие и ще ти кажа коя е най-романтична според мен.Имаше такава от новогодишните ти май, ама пак ще ги гледам.А за изпита ти стискам палци да го вземеш Praynig
Мечо довечера и аз съм на гости , как ми се пийва едно мартини, ама нали кърмя още-не мога Crossing Arms, и цигари не мога да пуша...понякога ми дотежава.Навън е толкова слънчево-какво ми става напоследък newsm78Като че ли светът ще се свърши всеки момент...сигурно щото станах на 30, а newsm78 Joy
Гал аз давам едно сиропче- Биокстими.Екстракт от мащерка е, изцяло растително и много ефикасно Grinning
Лек ден мамчета  bouquetИ повече усмивки Laughing

# 22
  • Мнения: 919
Момичета стягайте се!  Hug Hug Hug

Навън времето е слънчево, но в Южния парк духаше студен вятър и ние се прибрахме. Та, имайте едно на ум  Mr. Green


Ако пък сте бременни недейте депресирах се много  Cry

Иви, за филма ли иде реч??

# 23
  • Мнения: 352
Здравейте мили МАМИ!Аз си мислех че само моето дете е побесняло, но явно съм в грешка!
Стойки за телевизори,дивани, маси,шкафове вече нищо не я спира,просто по някога не знам какво да я правя newsm78.
Най- новия метод на тормоз е непрестанно висене на крачола ми,придружено с постояно повтаряне на "мама"/поне 100 пъти/.
Една друга мама ми каза ,че всички дечица на тази възраст преминават през този период.А аз направо съм луднала!Добре че поне Южния парк е на близо на вън Маги  се държи добре.АЗ за това не пропускам ден,няма топло няма студено.
Пожелавам на всички приятен уикенд.Стискам палци на тези който имат изпити и сесии,и на всички други, които имат нужда!!!! Flutter Flutter Grinning

# 24
  • Мнения: 528
Гал аз давам Студал за кашлица много е ефисакен и двама доктори ми го препоръчаха.Даже един ден майка ми имаше и й дадох една лъжица и на другия ден не кашляше
Я вижте това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151692.0

# 25
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добро утро!Кафето пак е от мен, мързеланки!

Ние пак сме скиори- Йоана вчера се е справила чудесно като за първи ден, даже са я качили на влека вече и се е спускала! На мама си прилича, спортистката ми тя! Heart Eyes

Днес тато ме събуди още в 6 и нещо, за порция кекс Blush , след това вдигнах Йоана да се оправя в 7.30 , скоро ще цъфне и Тея и аман вече от деца  #Cussing out А снощи заспах почти в 2... Познайте дали съм се наспала  Wink

Днес ще е чуден ден и ние хукваме на барбекю, че това сигурно ще са последни дни за каране на мотора, хем ми се иска да завли, хем пък така ми е добре- няма лед, няма сняг, само повечко кал.

Марис, хайде ,стягай се, пък вземи ме покани на женско гости да пием по едно! Mr. Green

За сиропите нищо не мога да кажа, защото каквото и да пият децата ми, докато не изчезнат сополите, нищо не помага!

Хубав ден! Hug

# 26
  • Мнения: 5 393
Добро утро и от мен  food010
Днес станах в 8 без никакви проблеми-от много време насам ми се случва да се събудя наспана. Нан нас ни се очертава обикаляне цял ден-тва готино време няма да го изпуснем.На рожден ден сме на една малка госпожица-става на 1 година. После се надявам да се видим с едни приятели дето от няколко месеца не съм ги виждала.
Пипи-браво на Йоана.Ските са много хубаво нещо.Аз като малка много карах, после престанах и когато пожелах пак да карам, се оказа че съм забравила всичко и освен това след един инцидент ме хвана и шубето. Confused Sad Та сега отдавна не съм карала. Ейййй как обичам и аз барбекюююю-хубава традиция си имате вие.С приятели ли се събирате?
Айде отивам да се оправям и да излизамееее.
Приятен ден на всичкиии  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 343
Момичета здравейте и от нас.
Нямам почти никакво време да пиша а и няколко дни нямахме компютър ...
 Имаме нови снимки   http://foto.bg/showgallery.php/cat/3115
За лудуването ... просто сме неудържими ... Ядосвам се избухвам за всичко ... добре че през седмицата е на ясла и си отдъхвам малко ... иначе просто незнам ... А как е започнал да се тръшка не е истина.
Докъде стигнахте със зъбите ?
Ние пак изкарахме ударно 6 и сега сме ве4е с 14 зъба остават ни 2 кучешки и 4-те кътника ...
Чао събуди се ..

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 13:54 от WomanitKa

# 28
  • Мнения: 983
Здравейте мацки! Не ми остава почти никакво време да седна на компа. Мимито е от познатата партия, ходи навсякъде, качва се по опасни места, пипа стъклариите ми, и аз вървя след нея и съм направо на ръба на нервна криза.

Уо, голям симпатяга станал Денис.

Иви, пази се миличка, избягвай всякакви вдигания на каквито и да било тежести  bouquet

Аз да се оплача какви проблеми имам с Мимито напоследък. Беше болна, изпихме си антибиотика и като отидохме на преглед, педито видя някакъв налеп по гърлото, взехме секрет и го изследвахме, оказа се, че било някаква устойчива бактерия, от типа "стрептококова бактерия"/дано не обърках наименованието/, която си съществувала в гърлото и не пречела на детето. Да, обаче на Мимито й пречи, като се събуди сутрин и започва да кашля, сякаш се дави и има нещо в гърлото. Не е продължително, но съм сигурна, че е от тази бактерия.

На всичкото отгоре имаме зачервено дясно оченце от около два месеца, на моменти се зачервява повече, на моменти избледнява, и от там секрет и микробиологично изследване. Диангноза хроничен конюктивит, и съм се видяла направо в чудо. Някой знае ли нещо по този въпрос, може ли да се излекува въобще. В момента слагам капки в оченцето - Тобрекс, но ето, че днес пак е доста зачервено.

Извинявайте че ви занимавам с моите проблеми, просто исках да споделя с някой, много ми се събра напоследък.

Лек ден на всички  bouquet

# 29
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Привет и от нас Hug

както и очаквах.......скъсаха ме.Aма еееей тоя ГолЕм идиото се оказа, много 2ки, много нещо Shocked Ама какво съм седнала да си търся оправдание - просто не знам достатъчно  newsm78
Maris И аз искам женско гости, знаеш ли как ми липсва Confused Нямам си тука дружки в маалата, нали сме новодомци и да ме прощават ама са едни ooooh!..........на купона, ще изклюкаря.
Пууууу аз пък да не видя нещо, а Пипинка Mr. Green а впрочем ти кога ще НИ поканиш на барбекю, ние смеее му ГОЛЕМИ почитатели Peace
Mecho Рух Много е неприятно това с ученето, особенно когато нямаш никакво време Crazy

WomanitKa Оххх нашите зъби край нямат, всеки един излиза по 2 месеца.Сега гледам два кучешки долни го мъчат, ама вече почти на финала са, и горе има нещо ама, а бръкна, а ме е изгризкал.

Rouz Това с конюктивита е много наприятно, а с давенето направо....сигурно не спиш за да я слушаш да не се задави Sad Ние сме насреща, бъди сигурна и хич не ни товариш или притесняваш.Много ни е мило, на всички съм убедена! Hug

Eci Кой пазарува от MNG Simple Smile

Хайде лека на всички, да ходя да се чипкам и luvbed

Общи условия

Активация на акаунт