В пухкавия сняг, СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА тъй игриви ще лудеят пак!

  • 9 329
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 393

        

                                               ЯНУАРСКА СРЕЩА


                                          ДАТА- 26 ЯНУАРИ,Петък
                                           НАЧАЛО- 20:00ЧАСА
                                           МЯСТО-   АТЛЕТИК
                                           УЧАСТНИЦИ-Евро_pipi67, Mecho_Pyx, Rady, Winny, Deysi, silvana i magito?,Maris, mama rosi, olja?,s sunny, pipiole, danisport, GALL78?, Sylvaky,nati, taigi,
    
 

Добър вечер дами beer
Днес беше просто страхотен ден! Такава хубава разходка си направихмееее, много съм доволна Grinning Party И цялата седмица го дават такова хубаво времето, обаче аз ще съм на работа Sad Sad Sad Sad Направо не вярвям , че е Януари месец.Дано не се подлъжат дърветата да цъфнат, че ще е жалко...
За срещата: Ходих онзи ден до ресторанта и ми казаха, че за голяма компания като нашата е хубаво около 5-6 дни по-рано да се резервира.Та горе долу на 20 или 21ви ще направя резервацията. 
Уо-много е сладък Денис Heart Eyes Вие добре вървите със зъбите Wink Grinning Иво има 2 долу и 6 горе Sunglasses
Роуз-изобщо не ни товариш, нали за това сме тук-да се подкрепяме и помагаме. Hug Hug Hug Дано се оправи бързо Мимито Hug Hug Hug
Съни- ще го вземеш другия път thumbsup Има си такива идиоти при които просто не става работата от първия път-ама ти си знаеш де, какво да ти обяснявам.Само не се ядосвай  bouquet

                 

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 13:40 от Mecho Pyx

# 31
  • Мнения: 1 599
ПИПИ, СЪНИ ХАЙДЕ НА ЖЕНСКО ГОСТИ  Joy  Joy  Joy Нямате гижи бре, ако знаете колко алкохол е оставил мъжо да потушавам мъката си  hahaha

Ние сме добре, все още не съм го набила малкия, ма да видим до кога. Много се кефя на хубавото време, че поне не се нервим само вкъщи ами и навън ни виждат що за стока сме Simple Smile

Хайде да се срещаме, че да се наговорим Simple Smile
Всички болни да оздравяват!!!!

# 32
  • Мнения: 919
Мариска на кой оставяш Ади?

# 33
  • Мнения: 3 595
Пипиоле от филма се депресирах и още ме държи, а го гледах по Нова Година  ooooh!

Да ви похваля Монито на Алекс - най-послушното човече - няма такова просто...слуша, изпълнява, не се тръшка като Елито  Whistling

Роузи за конюнктивита не искам да те плаша, защото може и да не е това, но с мен се е случило нещо подобно...на около годинка е започнало да ми се зачервява едното око, по-късно и двете... водили са ми при всички възможни лекари...първо са смятали, че скоро ще ми мине, после са казали като стана на 5-6, после като вляза в пубертета, после като изляза от него, последно казаха като родя или няма да се оправя...След раждането на Елито съм доста добре и много рядко се зачервяват...Очите ми като малка ставаха кърваво червени...мажеха ме с мехлеми, капеха ми капки, беше ужасно и за майка ми също...наистина с възрастта нещата се облекчиха...при мен се зачервяваха при умора - ако тичам, бягам много и ако съм на слънце...от слънцето просто настъпваше ад... заведете я и при други лекари за мнение...първоначално диагнозата ми е била хроничен конюнктивит, а после казаха че е алергия към UV лъчите на слънцето...някои лекари като ме видеха и казваха тя е с конюнктивит и следваше едно дълго обяснение...както и да е... Последните капки които ми помагаха много и не щипеха много се казваха Бетнезол, но незнам дали са подходящи за деца...по принцип са конюнктивитни капки...Идеята ми беше да се консултирате и с други лекари...

# 34
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добро утро и от нас! Hug

Сутринта защитих каузата на многодетството достойно с 8 минутно изказване в "Тройката" по радио Витоша, накрая Милена ме попита кой говори повече в нашата къща и как успявам въобще да ги слушам, като толкова много говоря... Joy Темата беше "Амортизира ли се жената след като роди повече от две деца". Нали се сещате какво беше изказването ми!  Crazy

Даже накрая се стигна до въпросът дали третото е било планирано и в тази връзка-Дидке  Mr. Green- стана дума, че съм си махнала спиралата, за да направим Тея и че съвсем не е било случайно.. е, въпросът който ми изстреляха веднага е, усеща ли мъжът спиралата по време на секс... hahaha

ПИПИ, СЪНИ ХАЙДЕ НА ЖЕНСКО ГОСТИ  Joy  Joy  Joy Нямате гижи бре, ако знаете колко алкохол е оставил мъжо да потушавам мъката си  hahaha


Нали се сещаш, че няма да се нуждаем от ВТОРА покана, ти само кажи кога!!! Crazy

Тея пак се разкашля лаещо ooooh!, с тези кашлици и на ТРИТЕ лошо ми става вече! #Cussing out

Момичета, препоръчайте ми добър дерматолог, защото имам проблем с ръцете си и след като една кожна лекарка ми изписа лекарства за 50 лв., ефекта е нулев! #2gunfire

Хубав ден от нас, хуквам по задачи! Hug

# 35
  • Мнения: 983
Иви, много ти благодаря за обяснението  bouquet

# 36
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте мацета,

Цитат
ПИПИ, СЪНИ ХАЙДЕ НА ЖЕНСКО ГОСТИ   35  35  35 Нямате гижи бре, ако знаете колко алкохол е оставил мъжо да потушавам мъката си  hahaha


Нали се сещаш, че няма да се нуждаем от ВТОРА покана, ти само кажи кога!!! Crazy
Да, да така е!Не чакаме повторна покана, тъй че.......кога и къде Mr. Green

Евро-pipi67 Браво на теб!Въпреки, че съм само с 1чко калпазанче Heart Eyes, мисля, че трябва много да се подкрепят многодетните майки и не само до пълнолетието на децата им.Майка ми медал има деже за многодетна майка.Не е толкова до медала, а за признанието и аз мисля, че и сега трябва да е така. supermama
А тази луда ли е - дали се усеща спиралата Shocked, еееее то бива плиткоумие #Crazy, но чак пък толкова голямо  Rolling Eyes

mama Rosi Благодаря има 2 попадения като моя избор


Днес или по-скоро нощес не издържах вече на Калоян и неговото неспане и...му се скарах вече!Много, ама много сериозно.Едно реване се започна, едно тръшкане, направо чудоооо, но се бях запънала като магаре на мост, че този път няма да се поддам.Няма да ставам да си играем, да се гушкаме, да си пибиткаме на нослетата и да четем книжки в 3 през ноща!По едно време така ме заболя от плакането му, ама стиснах зъби и го накарах да спи насила -  тази сила ми отне около 2 часа, но нейсе заспа, та до 9 и косур, даже за яслите закъсняхме.Не знам правилно ли постъпих, но нямам вече сили - това е всяка нощ към 3 до 5/6 сутринта, песни, игри и най-вече книжки.Нон стоп показва това какво е, онова какво е, а унесеш ли се, лелеееееее какъв тупаник те чака или пък такова бъркане в носа или натискане за пиииип бииип Crazy
И сега съм решила да продължа така със строгите мерки, докато се научи кога се спи, кога се играе и така.Иначе нямаааам силици, та той и през деня му е максимума 40/60 мин сън и скача като подивял и се започва отново вършеене.А имаше такъв режим, какво стана така и не разбрах Confused
Е, какзах си - чуствах се виновна за държанието си Embarassed

# 37
  • Мнения: 393
Момичета с Митко сме много хремави от снощи.Както нищо ни нямаше и двамата почнахме да кихаме и до 2 часа вече той беше с темп., а аз с течащ нос SadТази нощ не спахме, имаше много висока темп. 39,4 и ни изкара акъла.Още малко и щяхме да викаме бърза помощ.Сега е спокоен даже си играе.Но май че аз съм по-зле.Пазете се времето е топло, но студеният вятър оня ден ни разболя за съжаление.
Хубав ден на всички.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Пожелавам на болничките да се оправят бързо! И Рали влачи една хрема 2 седмици, но й мина. Сега дядо й е болен и чакам да видя дали ще й се размине.
За срещата както винаги съм на линия.  bowuu
Съни, не се обвинявай, никой няма безкрайно търпение. Разбирам, либерален подход, ама няма пък да ни се качват на главите. Най-мразя разглезени деца... Мисля, че не трябва да се прекалява нито с едното, нито с другото, истината е някъде посредата.
Марис, ти си герой, как издържаш не знам  Hug Добре, че прилича на пролет тая зима, та да става за разходки, че като си спомня миналата ..  ooooh!
Ние вече сме на път да си отдъхнем за малко. Вече покриват къщата, до 10 дена сигурно ще е готова и после 1 месец ще си почиваме и няма да се занимаваме с нея. На пролет почваме пак де.. Tired

Целувки  Heart Eyes


# 39
  • Мнения: 48
 Привет,
включвам се само да ви почерпя с виртуална торта, защото имам рожден ден   party023
за срещатата - и аз ще се присъединя към купона  Party но сигурно ще дойда към 9
 на болничките пожелавам бързо оздравяване!
поздрави и хубав слънчев ден!

 

# 40
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАТИ! txtloves newsm59 newsm67  bigdance2
Пожелавам ти много здраве, щактие, любов, успехи и всичко най-най-хубаво!   bouquet
Аз по принцип всеки ден преглеждам списъка с рожденниците, ама явно теб те няма в календара та съм пропуснала Embarassed
Съни-не се чувствай виновна.Аз по същия начин отучих Иво да прави такива номера през ноща.Ставаше посред нощ, изправяше се в леглото и почваше да ни гледа и да реве.Искаше да си играе.От начало го гушках малко, но като тръгна да го оставям пак в леглото.....леле майко. ooooh!Няколко дни го оставих бая да си пореве и накрая се отказа.Сега ако случайно се събуди, стои изправен и ни гледа: като види , че не мърдаме нито аз нито баща му и си ляга обратно.Не се смятам за лоша и коравосърдечна майка.Понякога се налага малко по-строго да се подходи, иначе мъниците ще се налагат за всичко. Rolling Eyes
Кеми- ужас е с тия болести и гадни вируси.Дано оздравеете всички бързичко Praynig Praynig Praynig
Тайги-браво за къщата PeaceДоста бързо я спретнахте(е, вие си знаете с колко нерви сигурно)
Пипи67-браво на теб. Да си майка е трудно, а многодетна-още повече.Аз също се надявам трички да си имам живот и здраве(понеже и ние сме трима-имам двама братя).А това за спиралата и секса.... #Crazy Joy hahaha
Ние си направихме страхотна разходка почти 2 часа с още една майка.Ходенето на лекции ми се провали-майка ми ми се обади, че не може да дойде да гледа Иво.Добре, че имам свестни колеги, та момичето с което сме заедно за една курсова работа се съгласи да я довърши днес сама Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А от утре съм на работа Sad Sad Sad Точно през седмицата дето ще е суперско времето, ама няма начин-мъжа ми има нужда от помощ. Rolling Eyes
Отивам да сложа Дивчо да спи smile3524

# 41
  • Мнения: 137
Нати


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bouquet  bouquet  bouquet

Да си жива и здрава и мноооооооооооооого щастлива и засмяна

Момичета ,май  и ние се включваме в групата на непослушните.Бобчо само се тръшка,капризничи.Прави само бели...пипа където не може....Като излезем не се заиграе, ами търчиииииииии нанякъде и аз след него.... ooooh!
Хремата го повтори иначе...и незнам вече....едно се оправи,друго излезе...ама няма как...явно този сезон ще е така.

Тайги, браво за къщата.Още малко е останало.
 Peace
Кеми бързо да оздравявате с Митето Peace

Пипи браво на теб Hug

Съни мисля,че  от време на време тръбва да има поучителни методи.Те ще ни се качат на главите иначе.

Лек ден ,момичета   bouquet

# 42
  • Мнения: 47
Нати честит рожден ден,желая ти много радост,късмет и здраве
Много болни дечица Thinkingкво става.Бързо оздравяване Praynig
Дари не е болна но днес я водих при педито.На дясната ръчичка и излезе пъпчица колкото 5ст.и грапава.Доста се стреснах,оказа се .....Забравих как го каза Embarassed Embarassedт.е Гъбна инфекция от животно,най вероятно от котка newsm78 newsm78аз обяснение нямам,защото в къщи нямаме животни,даже хлебарки Mr. Greenпредписа мехлемче та ще видим.
Пипи поздравления,просто си много добра  bouquet
Съни стягяй го юнака,да не му истървеш края.Вече са големи и разбират.Аз даже потупвам по памперса когато прекали Naughty

# 43
  • Мнения: 983
Нати, Честит рожден ден, желая ти много здраве, щастие и късмет!  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Нати и mucka!
Да сте живи и здрави и весело празнуване!

При нас пак имаше пожар в събота ooooh! Предния път бях бременна с Елито в третия месец, сега пак съм в трети, ама лунарен...ако има следващ път ще сложа надпис "Внимание бременна съм! Опасност от пожар!" Още ми е едно такова...

Тайги много се радвам, че приключвате къщата! Като си я оправите и отвътре ще чакаме мноооооого снимки  Mr. Green И сега като я покриете може малко  Whistling

Кеми, Маги оправяйте се!   bouquet

Съни добре си постъпила не се тормози  Hug

Искам да ми мине гаденетоооо  Sick Не издържам вече  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт