В пухкавия сняг, СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА тъй игриви ще лудеят пак!

  • 9 354
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 137
Здравейте ,момичета

Внесох парите за Дари.Много е улеснено като е за дарение...браво-как са го измислили...няма грешка...

Вещи и мен ме разсмя тази снимка-готина е  hahaha Joy

Млн
много се радвам за теб.....дано всичко да е наред и да ти е леко Peace

ЕВИЦА и мен ме накараха да подпиша декларация,но утре ще ходя ...да видим какво ще ми кажат  newsm78

Лек ден от мен   bouquet

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 13:44 от Deysi

# 241
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте Дами,
как сте моля?
Mln Леко бременеене и браво на теб, 3то чудесно е!И добре дошла отново Peace
Пепа Това означава ли, че ще може да се присъединиш към някоя среща ако се организираме, а даже би трябвало, та да се видим Hug
Ivy Дай снимка, та да видим как расте пупката, че така на сляпо не може да пророкуваме.Аз мисля, че ще бъде момиченце кокиченце Heart Eyes
Deysi Браво миличка, дано малко от малко помогнем Praynig
Maris Няма такова нещо, не му обръщам внимание.Ако съвсем го оставя ще откара до сутринта ooooh!.Един от последните хитове беше от 1 до 5 и след това в 7.30 скочи като, че ли е спал 2 седмици.А за лампата, се страхува и не става да е на тъмно.Стана някак изведнъж.Преди даже искаше да е тъмно, а сега само да я изгася за миг скача и започва да пищи Sad

Ама много настръхнало това дупенце, няма ли кой да го завие в тоя кучи студ Mr. Green

И Калоян не може, ама се свиква със седенето у дома - нали е военно положение Mr. Green.
Вече пу пу пу имам малки победи - изходи се по голяма нужда и днес и вчера в гърнето, след сън се изпишква пак в него.Вчера го натисках/насилвах да спинка т.е. след 40мин. не му дадох да стане и волю не волю той пак заспа и така няколко пъти и така успях 3 часа да спинка.Ноща беше сравнително лека и сега пу пу спинка сладко.

Докато мих чинии - Баба Зима люта чака вън, а СЕПТЕМВРИЙЧЕТО щастливо тича, скача, пее и се смее!
Хайде да се почвам с гладенето Sick

# 242
  • Мнения: 3 595
Нищо никъде не се подава за майчинството в заварено положение сме  Mr. Green

Отбора на бременните септемврийки продължава да се увеличава - кой е следващия, който ще си признае  Thinking
Да знаете, че е заразно и ходи по мониторите при четене  Mr. Green

Ох, наистина ще се снимам само малко още да се ентусиазирам, че ....

# 243
  • Мнения: 529
Ураааа, още едно бебе се задаваа  Hug Whistling Hug Whistling
Дай, Боже, всичко да мине както трябва  Praynig
 Дарко вече определено пощръклява вкъщи  Crazy научил се е да включа фурната и същото упражнение с компютъра. Каката дето го гледа днес ми се оплака  Shocked
Иначе май яслата не му липсва особено  Thinking
Евица, здраси, милия Пепи  Heart Eyes дано забравиш повече тревогите, че аман вече  #Cussing out искам да е лято, да си ходя по градинки, да бера глогинки и да сме си пак мамешка дружинка...
е май няма точно така да стане, но пък....
Иви сега като зачекнахме темата за снимки, си припомних какви бяхме скици по-миналата година с тея кореми  Flutter и ми стана мило  Mr. Green

# 244
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Пепа Който не е учил когато му е било времето и е скитал по кръчми и мажурля така е ще да е Joy А иначе щом са ме зацъфарили май не се справям добре  hahaha
Майтапа на страна - много ми е трудно, но....Просто навремето не можех да си позволя и сега много ме е срам, че нямам нищо зад гърба и също така ме беше срам от съпруга и неговото обкръжение.Не исках да се притеснява или даже срамува когато го попитат:"А Вашата съпруга....." и така се реших.Разбира се, че ми  е трудно.Преди някак смогвах, но сега с този мой калпазан, нали са по-мобилни........ smile3539
Нали това беше и идеята за яслата, че много го бях закършила с учението, ама май май не ходим на ясла и аз пак съм на същото дередже ooooh!
Ама знаеш ли, що не вземеш да отидеш вместо мен на финанси - к'во ще кажеш Mr. Green

# 245
  • Мнения: 5 393
Добър вечер.
mln- честито  bouquetЛека и безпроблемна бременност ти желая Hug Hug Hug
Съни- представям си колко ти е трудно.Аз със една специалност се боря като прасе с тиква, а ти..... ooooh! ooooh! ooooh! Успех!
Аз тая сесия общо взето се боря само да я мина-изобщо не гоня никакви оценки.Не мога, нямам нито време, нито хъс.Вчера цял ден писах една тема и едно резюме, ама с егати зора ги написах, нищо не ми ражада акъла. Tired Tired Tired Накрая даже не отидох да ги предам, ами ги изпратих по мейла. Rolling Eyes
Уо-как мина "оглеждането"? Wink
Пепа-хубаво е човек да си дойде вкъщи, пък дори и за малко Peace
Иви-хайде чакаме снимкиии photo smile3509
И като заговорихме за снимки-къде изчезна Рукси newsm78Тя снима ли на срещичката?
Нещо много хора ми изчезнаха напоследък- хич не пишат. Sad Sad Sad

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139

Отбора на бременните септемврийки продължава да се увеличава - кой е следващия, който ще си признае  Thinking
Да знаете, че е заразно и ходи по мониторите при четене  Mr. Green



Сакън недей  Joy

# 247
  • Мнения: 823
Съни, браво за ентусиазма. На мен една специалност ми идва в повечко за момента и ми е трудничко  Rolling Eyes

Уо, как мина ''огледът''? Стискахме палци цял ден  Hug

Аз скоро бях на ''оглед'' също и ми се обадиха да ме уведомят, че са ме аресали. Супер съм щастлива, за което, но им отказах... Реших, че не е момента да започна работа, а и не ми харесаха те на мен при ''огледа''.   Embarassed Embarassed Ми... много за учене имам и бебе  Mr. Green Ще работим кат' минат изпитите май месец  Blush

До скоро  Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 1 343
Пепи Стискайте и днес Simple Smile Огледа за тази работа която искам е днес ... Вчера ме викаха от някаква агенция за подбор на персонал да се регистрирам ако искам срещу заплащане . Намерили ми профила в Интернет  #Cussing out И аз казах 4е утре имам интервю директно с работодател така 4е може да не се възползвам от услугите им Simple Smile
Денис замина на ясла ама пак мо4на да ме върти с това спане Sad в 3:11 реши 4е трябва да стане да обиколи стаята да предяви претенции някакви ... и до 6 нямаше спокоен сън . Сега баща му го кара на ясла ама аз  morning .
Приятен ден момичета.

# 249
  • Мнения: 1 052
Добро утро момичета!
Аз нещо изчезнах, но така се стекоха нещата, че нямаше какво да пиша, пък и нямах желание. Не че сега има какво  hahaha
Сара ми е болна от декември, пие вече трети антибиотик, пак търся жена да я гледа. Хубавото е че май открихме причината-и двете и уши са възпалени. Искаше ми се да дойда на срещата, но явно социален живот ще водя в някой друг живот.
Иначе нищо интересно не се случва при нас.
Хубав ден!

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139
Фри, дано душичката се оправи сега ,като са разбрали от какво е  Praynig
Уо, успех днес  Peace
Пепи, така де, няма само те да избират, и ние имаме право на избор, като не ни харесват  Whistling

# 251
  • Мнения: 1 343
Чул ви господ Simple Smile Става дума за Фронт офис и поне по описание е точно за мен Simple Smile Мен на всякакви фронтове могат да ме слагат трудно се огъвам  Wink

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Вчера и Рали се разболя, та си се прибрах и си се гледахме в къщи. Вдигна Т на 2 пъти, но през нощта беше добре и на сутринта. Та днес се гледат с бабата. Този път и Панадол не дадох, но Т не беше висока  newsm78 Не кашля, сигурно е от гърло. На доктор не ми се ще да я водя, че там по-скоро ще пипне нещо докато чакаме...  Naughty Дано не се налага .. Вчера главно спа, та през нощта си "играехме" ...  Tired
Уо, успех на "прослушването"... на снимката с Денис от аватара, изглеждаш страхотно  Peace  Мисля, че тази "агенция" са някакви мошеници. Винаги работодателя плаща за услугата, не търсещия работа ... Мъжа ми го бяха викали на такова интервю и работа му бяха намерили на няколко места, но не са му искали нито лев...
Фри, скорощно оздравяване на малката; най-кофти е мъниците като са болни  Sad
На всички учащи успех с изпитите, а на всички не-сами да се пазят  Hug

Целувки  Heart Eyes

# 253
  • София
  • Мнения: 111
здравейтеее,
нещо взеха да се увеличават болничките, я бързо да оздравяват и Рали и Сара и другите болничковчета!На мойто пък не му се спират сополите вече 2-ра седмица, не текат, само си стои със запушен нос  Tired
млн., честита и лека, а другите да си признават бърже  Flutter
Ани, честито возило и безаварийно Simple Smile
Съни, евалата за следването  Peace
Аник, малко камъни в твойта градина  Mr. Green, дано не ми се сърдиш:
http://dnes.dir.bg/2007/01/31/news1267465.html
чао и приятен ден от нас

# 254
  • Мнения: 3 595
Оправяйте се всички!

Успех с работата Уо!

Ох аз вече час чакам за манджа и съм на път да припадна от глад ooooh! Снимах си и корема, но явно само от мойта гледна точка изглежда голям  Joy По-късно ще ви ги кача  Mr. Green

Хубав ден и много усмивки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт