В пухкавия сняг, СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА тъй игриви ще лудеят пак!

  • 9 357
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, благодаря за поздравленията, Марис, добре съм се представила, спор няма Wink! Зачезнах тези дни, че тичах по регистрации и застраховки, а то в КАТ едно висене! Crazy Като всеки път! Имам да черпя, колата е връх, върви като бесна- за разбиращите 250 TD 150 коня, направо нямам думи, никога не съм карала толкова бърза кола.

А в понеделник си умрях от смях, защото ходих с джипката до банката и представете си изумлението на всички като от бойната състезателна машина тържествено свалих бебето  ooooh!


Отбора на бременните септемврийки продължава да се увеличава - кой е следващия, който ще си признае  Thinking
Да знаете, че е заразно и ходи по мониторите при четене  Mr. Green
Сакън недей  Joy

 Сакън! Mr. Green

Фрики, споменахме точно за теб на срещата че изчезна, следващата да си на линия, че ще има дърпане на уши!

Тайги, ти ли, кака , питаше, за цикъла ми hahaha- ами май в края на февруари се очертава, ама ние може да не чакаме до тогава!

Деска, радвам се че си тук, западняците имат съвсем други схващания за лечението от нас, защото там е скъпо и не можеш да висиш по кабинетите "за нищо" Sick

И Тея днес вдигна Т, но това е нормално- набъбнали са едни кътници а и с това ОТНОВО пролетно вирусно време, няма как.

mln , Радвам се че има нови попълнения в многодетните мами, и на девте ви с Иви желая лека бременност  и прекрасни бебета- искам и аааааааааааз!!! Sad

Уо, чакаме резултати, дано всичко е минало ОК!

Мечо, Съни е умница, нищо че се прави... - те и Калоян ще го записват в първи клас на 4, вече цветовете разпознава! Mr. Green

Съни, книжката е страхотна, но наша Тея като виден вандал веднага се опита да й махне спиралата и да я разглоби на странички, но аз я спасих навреме!


Целувки от нас, иде нов месец!!! Hug

# 256
  • Мнения: 823
mln , Радвам се че има нови попълнения в многодетните мами, и на девте ви с Иви желая лека бременност  и прекрасни бебета- искам и аааааааааааз!!! Sad


Пипи67, то никога не е късно да се присъединиш щом искаш още бебенца  bouquet
И забравих да ти честитя и аз возилото  ooooh! Безаварийно шофиране ти желая! Страхотна кола!  Hug

Лека вечер, момичета  Hug

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
Roshko, днес от общината ми препоръчаха да прочета статията  Mr. Green Ама не е достатъчно, мноооого още може да се напише  Naughty Тук им трябва яко отрезвяване  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

Пък Габи днес беше на ....ясла. След като вчера стоя цял ден в апартамента с майката на един приятел, вечерта вече беше полудял от скука. На мен ми дожаля. Той досега винаги е имал богат социален живот и реших страх-нестрах да си го отведа днес на ясла при децата. Там всички са със сополи до брадите  #Crazy Само се моля поне 2-3 седмици да не боледува  Praynig

Съни, Мечо, не ви завиждам. В този момент никой не може да ме накара да уча  Crazy

Къде се загуби pipiole  newsm78

Ivy, и аз искам снимки, за да прдположа пола. Колкото и да не вярваме, аз си мисля, че има вярно в това как се променя външния вид на майката и т.н.
Evica, край на мрачната серия  Stop

# 258
  • Мнения: 47
момичета,на човек да му е кеФ да ви чете Hugстрашни сте.
Добре е че отбора се увеличава!Пипи давай докато каката е още на линия да помага, според мен желанието е голяма работа Heart Eyes
Честита бременност и на МНЛ  bouquetда е лека и безпроблемна.
Рошко и ние ги мъчим тия сополи вече трета седмица Rolling Eyes
Болничките да оздравяват, че е мъка за мама Praynig
На учаштите успешни испити, и да почерпите като ги вземете Peace Peace
Уо-резултати няма ли?Хайде де похвали се!
За Еси някой знае ли нещо Thinkingот бебешкото парти не се е мяркала Thinking

# 259
  • Мнения: 5 393
....колата е връх, върви като бесна- за разбиращите 250 TD 150 коня, направо нямам думи, никога не съм карала толкова бърза кола.



Абе друго си е мощната кола! Peace Аз от мойто Пеженце 60 к.с. като се качих на сегашния ни звяр Volvo- 180 коня, бензин, направо бях в екстаз. А и големичка също, бронята и е яка, всички ми правят път Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Всички болни дечица да се оправят бързооооооооооооооо Praynig Praynig Praynig
Уо-стискам палци fingerscrossed
Ивииииии- давай снимкииииииииии Party

# 260
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Еййййййй ама Евро pipi67 появи се на място Simple Smile Толкова бях скапана днес, една тъжна, самотна абе не бях добре и ти с това
Цитат
Мечо, Съни е умница, нищо че се прави... - те и Калоян ще го записват в първи клас на 4, вече цветовете разпознава! Mr. Green
много ме развесели
Нали не мислиш, че си измислям Confused, защото..........показваме вече буквичките на мама и тате и НеГОваТа разбира се Mr. Green
Днес беше тежък ден за двама ни.Не поиска да спи и аз като се ядосах, та реших, че ако ще да е, то ще да е днес ДЕНЯ.Запънах се като магаре каквото съм си и, и не му дадох да стане от 13ч.до 18ч. от леглото ooooh!Рав,сополи, викове от моя страна за съжаление истерични и най-лошото е, че посегнах и, то май по-силничко, нищо, че по дупето и крачетата беше много неприятно.Даже закуската в 16 пропуснахме Sad
Поревах си после и аз, че даже и сега като пиша ми е мъка, много мъка и боли, мамка му боли Cry
Хайде до утре!

Уо Успех мила утре Hug

# 261
  • Мнения: 1 052
Пипи, ще, ще, само детето да е здраво, защото всеки път когато искам нещо да си свърша, тя е болна Sad
Внимавайте много с дечковците защото тя уж бе вирусна, а се оказа гноен отит.... и добре че го открихме навреме, че не ми се мисли.

# 262
  • Мнения: 1 343
Добро утро момичета.
Кафето е от мен днес . Simple Smile За резолтати незнам странно мина това интервю. Първо имаше доста момичета и млади и на чак толкова млади .... абе всякакъв тип. Чакахме пред вратата / ужасно организирано беше по телефона ти казват час а отиваш за него и чакат 10 жени а той ги минава за 3 мин едната значи той е закъснял / както и да е Simple Smile Влизам вътре разпечатано ми е CV-to от нета и той ми забива следните въпроси .
- Вие сте Бонка Венелинова Декова
- Да същата приятно ми е . / Не се представи той /
- Хммм 24 април това е ?
- Телец е .
- Ааа не сте избързали да влезнете в овена.
- Ми не съм / казвам с усмивка /
- А това детенце
- Детенцето е на ясла
- А кой го взима
- Баща му току що дори се чухме и замина за градината
- Това е добре . Защо напуснахте предишното си работно място.
- Ами не исках , но се наложи / повдигане на вежди от негова страна / Просто фирмата е подопечна на Александра груп холдинг - софия и от там решиха да сменят районите и новия на Вебе беша Пазарджик и Пловдив а аз немога да пътувам всеки ден .
- А ми то тука го пише ама кой да прочете .
- Няма значение на мен не ми пречи да обесня - казвам аз. Работила съм много неща и умея доста неща зависи вие какво търсите.
 Обяснение 4е става дума за офис асистент/ мениджър и това е интервю за  FACE CONTROL  защото първо ще виждат лицето на този които избере и затова са толкова кратки интервютата. Имам ли въпроси
- Искам само да попитам за работното време другото ако се видим пак
Усмивка от негова страна - от 9 до 17:30
- А в събота и неделя
- Не работим
-Перфектно казвам аз . Довиждане лек ден - подавам ръка за ръкуване и излизам

Това е Вие ми кажете как мина ... Simple Smile Дали ми е харесал face Simple Smile

# 263
  • Мнения: 823
Уо, пожелавам ти да ти предложат позицията  Hug Страхотно си се представила. А относно въпросите, които е задвал... твърде много лични. За детето и това, кога си родена си е твой проблем. Смятам, че трябва да те прецени по качествата и квалификациите, които имаш за позицията. Ясно е, че щом кандидатстваш, определено си си организирала нещата кой да гледа Денис. Всъщност, всякакви въпроси от лично естество са неприемливи според мен, защото това понякога влияе в/у избора и някои от кандидатите биват дискриминирани. Във връзка с работата ти е задал само един единствен въпрос ''Защо си напуснала предишното работно място?'', от което той няма как да разбере кое ще те направи най-подходящия кандидат за обявеното от него.

Ох, дълго стана.  Embarassed Успех, Уо   bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Стискам палци да ти предложат позицията  Peace

# 264
  • Мнения: 1 599
Привет, мацки!
Фри, радвам се, че се разписа, но не се радвам за болничкото миле. Дано скоро да му мина и ти да се успокоиш Simple Smile  Hug
Съни, спокойно, мила! Ето веднъж си му показала кой командва, сега остава да повториш и потретиш и ще разбере малчо, а нали си ни е и интелегентен Simple Smile И аз съм изпадала в такива моменти, даже които тръгват от глупости - напр. не мога да го преоблека 100часа и така...та не се притеснявай, това не те прави по-лоша майка Simple Smile  Hug
Уо, и аз като четох въпросите си помислих това, което Пепа е написала. Оставаше да те пита заедно ли спите с мъжа си  #Crazy И в крайна сметка ако си избира персонала според зодията, не знам какъв е този бизнес  Joy Нооо ти стискам палци Simple Smile

ПИПИОЛЕЕЕЕ  Thinking

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Момичета, аз съм идиооооттт   http://zaigravka.com/?start=gameplay&section=gms_funny&g … vote=91&page=

# 266
  • Мнения: 1 343
Хахахах Вещи и аз Simple Smile

# 267
  • Мнения: 528
Споко Вещи аз не само съм идиот,но съм и Гей.А доколкото си спомням съм жена пък знам ли hahaha

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Аз съм гей според друг тест. Crazy  Ако в този има подобно нещо съм достатъчно голям идиот, че още не съм го стигнала  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 919
Здравейте мацки, тук съм и ви чета всеки ден, но не знам какво да ви  пиша. Подозирам, че ще стана досадна, ако пиша все, че съм затънала до уши в работа. Всъщност основното, което правя е да работя и да пазарувам. Полудях с тези намаления #Crazy Та това правя.
Детенце расте като гъбка. Да чукам на дърво е здравичка, по съвет на Дани давам на седмица по едно осцилококцинумче, плещи какво ли не, играе много , разбира много. Но нищо кой знае какво.
Уо въпросите на въпросния пич звучат несериозно, но твоите отговори са номер 1  Peace
pipi67 не видях снимките на возилото, но преполагам, че е нещо маниашко. Да го караш безаварийно    bouquet
aniK защо ще оставаш и лятото???

Абе Они освен, че ме мамосва постоянно, интересното е, че казва и на мен, и на баща си по име. Може би ни чува ние как си говорим и тя повтаря Mr. Green
Та казах го, че чувам името си.

Общи условия

Активация на акаунт