В пухкавия сняг, СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА тъй игриви ще лудеят пак!

  • 9 355
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 599
Еее Пипеолка, то ние да не сме цъфнали и вързали от към разнообразна информация. Поне ни давай разни инфо какво си си купила и къде какво има, че с това седене вкъщииии  #2gunfire
Много ви говорят децата. Ади нищо не говори!
Купих му фулмастри по съвет на едно списание, че около 2години може да почне да си драска...голям цирк...въобще не ми дава да ги вадя от кутията и си ги разнася с него навсякъде Simple Smile я извадя някой, за д аму покажа за какво става дума и той си го взима и го прибира обратно  Joy
Пипи, Теа как е?
ей днес много съм писала  newsm78

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139
Купих му фулмастри по съвет на едно списание, че около 2години може да почне да си драска...голям цирк...въобще не ми дава да ги вадя от кутията и си ги разнася с него навсякъде Simple Smile я извадя някой, за д аму покажа за какво става дума и той си го взима и го прибира обратно  Joy
ей днес много съм писала  newsm78

Марис, ти си късметлийка. А Приси си намира флумастери в къщи и после бяга с тях, едва и ги вземаме. Вчера отидох до магазина и беше сама с батковците 10 минути, като се върнах ме посрещна на вратата с флумастера и цялата "гримирана" -  беше се нашарила около очите. Явно ме гледа като си слагам молив и спирала и е повторила действията ми. Съжалявам, че нямах апарат да ви я покажа на какво приличаше. Тя още прилича де, но е по-бледо, надявам се до утре са се махне съвсем. Иначе е уцелила цвета - син е и и отива на очите  Joy

# 272
  • Мнения: 1 599
Вещиии, разби ме  Joy Е Ади както не е рисувал си има зелено по дланите  Grinning
Пепа, а колко време ще си тук?

Рускиии  Hug

# 273
  • Мнения: 823
Maris, радвай се докато не е почнал да рисува, че спасение няма. И Тео е като Приси - химикал, молив или флумастер, ако види, негови са. И рисува навсякъде, не само на лист хартия... По повод на това скрихме от него всичко що пише и баща му му купи флумастери с вода. Тъй като ми е трудно да обясня, ето такова нещо представлява целия комплект http://www.toysrus.co.uk/ProductImages.aspx?ProdId=085200 Рисува и после изсъхва. Флумастерите се пълнят с вода. Идеално е  Peace
Ще съм в БГ само една седмица.

# 274
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Марис прави вечерна проверка! Joy Joy Joy Да се включа и аз! Crazy

Пипи, таман ти звънях, че се притесних, ти пък си писала! HugЧак маниашко не, чакам да стана на 50, та да си купя Ламборджини, сега карам само на Мерцедеси  Mr. Green Накарах ти се за отсъствието, на следващата среща лично ще те водя за ушите! Party

Вещи, не съм се тествала, ама сигурно ще ми излезе гей- идиот  Laughing

Ееее, няма да видим пак Тео да му се невиди! Пепа, ти в Пд ли живееше по принцип? Embarassed

Тея има малко точици по дъгите на сливиците- като херпангина, което говори за вирусче, но днес няма Т и е по-добре, прилагам комбинация то разтривки с камфоров спирт и компреси с ябълка. В това променливо време е нормално, освен това и докторката каза, че венците са много набъбнали.


Лека ви нощ за сега, отивам да нагледам стоката, у нас вече всички - и тати- спят!


# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139

Вещи, не съм се тествала, ама сигурно ще ми излезе гей- идиот  Laughing



Пипи, споко, няма гейове в този тест, само идиоти  hahaha Ванко нали ми е умник го реши целият  Flutter

# 276
  • Мнения: 1 599
OOO Имам новина - аз съм ентелегент  Joy  Joy

# 277
  • Мнения: 47
Вещи изглежда са ни умнички децат Hugа, и те за разлика от мен се справиха блестящо.
Марис  bouquet

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139
Браво  Peace  
И внимавайте с вкарването на колите Wink  http://slackpack.net/?q=node/515

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139
Абе то и аз се справих, но се върнах няколко пъти  Embarassed Embarassed Embarassed

# 280
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Браво  Peace  
И внимавайте с вкарването на колите Wink   http://slackpack.net/?q=node/515


Хахахаха как съм се смяла не е истина! hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
На чужд гръб и сто тояги са малко! Mr. Green

А с теста и за се справих след няколко връщания!

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 22:36 от pipi67

# 281
  • Мнения: 823
Пипи67, от Пловдив съм. Само веднъж успях да се видя с някои от мамите в София миналата зима, но беше за съвсем малко за съжаление.

Вещииии, не мога да го отворя този тест  Confused Хич се не зарежда при мен пък ми стана вече много любопитно

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
Този тест щ го правя малко по-късно през деня, че след малко трябва да тръгвам за ясла.
Wo, изключително тъпо е първото интервю да е face control. Това просто е несериозно  #Cussing out
pipiole, добре, че се разписа! Бях започнала да се притеснявам  Crazy Да нацелуваш малката кукла  Heart Eyes Аз затворих офиса в София. Пренесох всичко в Банско, защото въпреки слабия сезон, през лятото ще подготвям следващия. Все повече собственици търсят тази услуга, неизбежно е...с това застрояване... #Crazy
Maris, много се радвам на активността ти! Като отидеш ТАМ, да не спреш да пишеш!!! А ти едно време се оплакваше, че Ади не се преобръща и т.н., пък проходи един от първите. Така че...спокойно за говоренето  Stop
Моят син също обича да пише, но си взима лист хартия и драска върху него. Освен това обича да слага печати и пак върху лист хартия...просто ме изумява колко много неща схваща и повтаря  ooooh! Опитва се да говори, но предимно мама и баба с ударение на последната сричка (баба му е франкофонка) и много крещи  Crazy Н знам в яслата ли викат така, понякога е нетърпимо.
Привтен ден от мен...до по-късно   bouquet

# 283
  • Мнения: 1 343
aniK Знам мила Simple Smile правила съм и аз интервюта ама просто ако не ти харесват на външен вид ги претупваш по бързо . Но да казваш избираме сега тука лицето и всяка малко по лабилна жена да си мисли Гледай сега не се обади значи съм крокозъбел не е етично най - малкото. Но както и да е . Аз ако знаех щях да сложа пълнеж в сутиена ... Полата с цепките Simple Smile верно бедрата са малко по закръглени ама по надолу не им ли4и Simple Smile Няма значение ще видим какво ще стане ако не работа бол само чака да я намеря Simple Smile

# 284
  • Мнения: 5 393
Добър вечер!
Да се похваля-днес имах изпит-взех го с 5 Party Party Party Не очаквах такава оценка, щото писанията ми изобщо не бяха добри според мен, нооо... явно съм се подценилааа. Сега ме чака учене събота и неделя, в понеделник пак на изпит Tired Tired Tired
Иво много обича химикалките, като му дам една и я държи по половин час, само гледа да намери лист и да почне да пише.Кога ли ще се усети , че и стените стават за писане... Thinking ooooh! ooooh!
Май ни е време за нова темичка, а?Бих я пуснала аз, ако знаех как Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78
Лека вечер от мен Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт