Хайде на театър - 10

• 65 555
  • 896
  •   1
Отговори
# 210
  • София
Призма, колко млади и гледала ли си го? Малко е особено, аз го харесах, но не ми се вижда особено подходящо за млади хора. Жена на средна възраст, която разказва живота си - не съм сигурна колко може да е интересно за млади хора, въпреки че за мен беше. За млади хора обаче бих заложила на по-класическа или пък по-модерна постановка. Или пък моноспектакъл на М. Куркински например, ако държиш да е моноспектакъл, скоро ще има в НДК. Чамкория дори ми се струва по-подходяща като моноспектакъл (скоро водихме 15-16 годишни и много им хареса).

# 211
  • София
Олив, гледах го и ми хареса. Освен това гледах Ива в някакъв подкаст и тя разказа как една вечер група младежи я спрели и си говорили за спектакъла близо час. Наскоро обаче бях на първата част и ми направи впечатление, че бяхме основно дамска публика. Ще помисля отново Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 сеп 2023, 23:52 от Prizma

# 212
Здравейте, имам нужда от съвет и смятам, че тук ще получа най-адекватни отговори.
С приятелят ми(24г) и аз(22г) имаме огромното желание да отидем на театър. И двамата и преди сме ходили, макар отделно и сега искаме да повторим.
Когато го попитах какво да потърся, тъй като има разнообразие, отговорът му беше-нещо смешно, хубава игра, не пресилено, но да се смея с глас ако може.
Последно аз бях на постановка на Стоянка Мутафова, тоест преди няколко години и определено жената си я заслужаваше. Преди това такъв смях в театъра също е предизвиквала уникалната за мен Татяна Лолова.
Моля, препоръчайте ни нещо, което си заслужава, истинска комедия!

# 213
  • София
Аз най-много съм се смяла на "Ало-ало". Не знам дали го играят още.

# 214
Здравейте, имам нужда от съвет и смятам, че тук ще получа най-адекватни отговори.
С приятелят ми(24г) и аз(22г) имаме огромното желание да отидем на театър. И двамата и преди сме ходили, макар отделно и сега искаме да повторим.
Когато го попитах какво да потърся, тъй като има разнообразие, отговорът му беше-нещо смешно, хубава игра, не пресилено, но да се смея с глас ако може.
Последно аз бях на постановка на Стоянка Мутафова, тоест преди няколко години и определено жената си я заслужаваше. Преди това такъв смях в театъра също е предизвиквала уникалната за мен Татяна Лолова.

Горката Франция, Петък 13.
Беше в моя топ евър и Трима мъже и една Маргарита, но Сатиричния вече не го играят, не знам защо. Може би се играе на друго място.

# 215
За мен - Квартет за двама във Възраждане и Ало ало (класика!) пак там.
За "Граф Монте Кристо"  в младежкия, някой ако може да даде отзиви...

Последна редакция: вт, 26 сеп 2023, 11:36 от shimbite

# 216

За мен най - доброто за целта е “Театър, любов моя!“ в Театър 199. Това е спектакълът, на който винаги ходя с радост (може би повече от 5 пъти съм го гледала) И колкото и да е досадно, ще го промотирам докато съществува, защото той за мен е истинска, качествена комедия, която остава в душата и сърцето. А Стоянка Мутафова много я харесвах, особено след като натрупа годинки... Защото такава енергия имаше тази жена - дори като оглуша, недовиждаше, куцаше, че младите артисти изглеждаха като със забавени реакции пред нея. Simple Smile

# 217

Моите топ комедии са "Черната комедия" (цялото действие се развива на тъмно, но зрителите го виждаме де и е много забавно какво може да направи човек, когато си мисли, че не го виждат) и "Стъпка по стъпка" и двете в ТБА. Ако ви допада хумора на Северозапада- "Живак" нема равен.

# 218
  • София
Живак е колкото смешен, толкова и тъжен. Преди доста години Още веднъж отзад ме беше разсмяло с глас, наскоро Кафе с претенция (без да е нещо изключително, актьорите са много добри). Но като че ли ходя повече на тъжни, отколкото на смешни постановки и ми е трудно да препоръчам.

# 219

Понеже сме гледали и Черна комедия и Кафе с пренетция мога да кажа, че на Светици и перверзници 16+ - https://satirata.bg/show/saints - наистина с глас сме се смяли.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2023, 08:05 от Gigi

# 220
Живак е колкото смешен, толкова и тъжен.
Да, съгласна съм. Точно това го прави изключителен като изживяване. Гледала съм го няколко пъти и повече се смея, отколкото да ме натъжава. И тъгата при мен е на носталгична вълна, не нещо, което те хваща за душата и не те пуска.

# 221
За "Граф Монте Кристо"  в младежкия, някой ако може да даде отзиви...
На мен ми хареса
На тийна с мен също
Рая Пеева не я бях гледала досега, изненада ме приятно

# 222
  • Варна
Здравейте,
обръщам се към варненки /варненци  Simple Smile
Имам 3 билета за постановката "Под игото" за 2.10, 19.00 ч .(по 30 лв). Възникна нещо непредвидено и ще се опитам да заменя за друга дата. Ако някой търси билети за тази дата, моля да се свърже с мен на лични Simple Smile

# 223
  • in Wonderland
alex4243,

аз мога да предложа Грамофонът,  Отчаяни съпрузи и Жена ми се казва Борис Simple Smile

# 224
Аз, досадникът, Ревност, Светци и перверзници, Народното творчество и сватбите на Камен Донев, Стая 1313 - все забавни комедии.

Общи условия

Активация на акаунт