12. КЛАС - МАТУРИ И ИЗПИТИ 2

  • 56 529
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 45
Това са резултатите за 2022 от сайта на Данибон - https://danybon.com/obrazovanie/rezultati-dzi-12-class-2022/

Надявам се за тази година също да се появи.

# 736
  • Мнения: 8 925
Низвергнат трябваше да е в кавички.
   Статистика дали ще има някъде? Аз се порових , но не намирам.

# 737
  • София
  • Мнения: 12 131
Ама четете, де! Joy
Излиза статистика по училища. Първо обявяват първите 10 и малко по-късно излиза статистика за всички - по училища и предмети /до края на месеца би трябвало да излезе/. Подробна статистика по предмети, подобна на тази в 7-ми клас, не излиза, но съм сигурна, че имат такава и може да се изиска по реда на Закона за достъп до обществена информация.

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 14:31 от sanaka

# 738
  • София
  • Мнения: 114
Някой да е срещал план-прием за ТУ- София. Знаем специалностите, но никъде не открих брой студенти, редовно, задочно, държавно, платено. Минималните балове от предни години, още по-голяма мъгла
Аз се обадих и попитах, защото и на мен не ми стана ясно;
Беше преди 1 месец и ми отговориха ,че още нямат точните бройки ..........
Броят на студентите се определя от план-приема, който сякаш още не е обявен, или поне аз не съм го открила. Част от специлностите в ТУ имат минимален брой приети студенти, други се пръскат по шевовете, защото са привлекателни за младите хора. Голяма част от университетите не споделят данните за минимален бал. Именно, за да не пострада имиджа, каквото и да означава това. Innocent В ТУ има няколко специалности, за които не се стига до второ класиране, тъй като приетите кандидати се записват веднага. Там балът варира около максималния -1,5/2,5 точки. Други разчитат на привлекателно звучащи наименования на специалностите, но при всички положения, ТУ е учебно заведение, което много трудно се изкарва "на мускули". Това, между другото, важи за всички инженерни ВУЗ.

# 739
  • Мнения: 8 925
Ама четете, де! Joy
Излиза статистика по училища. Първо обявяват първите 10 и малко по-късно излиза статистика за всички - по училища и предмети /до края нан месеза би трябвало да излезе/. Подробна статистика по предмети, подобна на тази в 7-ми клас, не излиза, но съм сигурна, че имат такава и може да се изиска по реда на Закона за достъп до обществена информация.
    САХАРА, аз за УНСС питам.

# 740
  • София
  • Мнения: 12 131
Ааа, за там няма да излезе. Май само МУ София си публикуват класиранията.

# 741
  • София
  • Мнения: 3 081
Има ли някой на изпит утре? Биолози за СУ? Да знам стискам ли палци на ръце, крака или мога по-лежерно да я карам Stuck Out Tongue Winking Eye
Санака, кога са изпитите за МУ София?

Статистиката, какво да я гледаме, чакаме си класирания и това е. Много трудно се прогнозира как би се движил балът спрямо миналата година, та...само да видим "къде сме ние" е тая статистика, май. Може и да греша, де, да не хващам пълния замисъл.

# 742
  • София
  • Мнения: 12 131
Изпитите в МУ София са чааак на 8-ми и 9-ти юли.

# 743
  • Мнения: 409
Имаме, имаме. Не Биология в СУ, а Немски в ТУ, но все пак стискайте. После в неделя за МАТ в СУ и на 17 за МАТ в ТУ. Успех на всички 12-класници, за които изпитите продължават

# 744
  • Мнения: 8 925
СТискам ! Успех на децата!

# 745
  • София
  • Мнения: 3 081
Изпитите в МУ София са чааак на 8-ми и 9-ти юли.
Майкооо, тия нямат сърце! (или пък имат, ама в стъкленици разни Stuck Out Tongue Winking Eye ) И как в два поредни дни, това е страшно натоварване!

vald, и вашата програма тежка звучи. Стискам, значи, в неделя и "ние" с вас ще търсим виртуална подкрепа от съфорумци, а другата седмица и bunova, kasmet4e и antonia са заявили седмокласници. Дано не обърках, че току-виж докарам сърдечен спазъм някому Joy

# 746
  • Мнения: 418
Изпитите в МУ София са чааак на 8-ми и 9-ти юли.
Майкооо, тия нямат сърце! (или пък имат, ама в стъкленици разни Stuck Out Tongue Winking Eye ) И как в два поредни дни, това е страшно натоварване!

vald, и вашата програма тежка звучи. Стискам, значи, в неделя и "ние" с вас ще търсим виртуална подкрепа от съфорумци, а другата седмица и bunova, kasmet4e и antonia са заявили седмокласници. Дано не обърках, че току-виж докарам сърдечен спазъм някому Joy
оо, това е нищо..и ние сме с химия и биология. Моят утре се явява в СУ биология. Другите изпити са 17, 23, 24, 26, 29.06; 3, 4, 7 и 8.07..

# 747
  • Мнения: 409
А, и седмокласните драми не ме пропускат тази година. Даже големия съм оставила да се оправя сам. Ще се справят децата, само на майка им нервите вече никакви ги няма

# 748
  • Мнения: 8 925
Ама не се научихте Начччи  - бЕло, череши и розмарин в саксия!

# 749
  • Варна
  • Мнения: 2 082
И, аз още къде нова година минах на твърдо, че белото не върши работа 🤣😁

Общи условия

Активация на акаунт