София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден(2 част)

  • 3 288
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Побууууууууууууут и от мен Laughing.
Къде сте мамите от Западен парк бре?Никакви ви няма newsm78.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз се надявам, че не пишете, защото през ден се виждате на разходки.
Ще ви потръся след няколко месеца, ако всичко е наред.

# 17
  • Мнения: 43
Скоро ми предстои пътуване до София и ще останем за една седмица. Препоръчаха ми частна детска кухня в Красна поляна. Има ли някой записан там и какви са отзивите? Благодаря предварително за отговорите  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 381
слаба работа. То не че и аз пиша често тук.
Обаче сега издирвам майката на Андон на 5 год, приятел на моят син Калоян.
Много бих искал да се запозная с нея, само прабаба му познавам и Леля Верджи. Незнам дали пише или чете тук, ако е така пиши ми на лични.
Само знам, че се казва Диди и че ще сме съседи в новото блокче до стадиона.
Наистина ще се радвам да се запознаем, големи приятели са двамата.
Поздрави.

# 19
  • софия
  • Мнения: 25 476
Здравейте!
Аз живея в Красна поляна и всеки ден (когато е хубаво времето и не скиторим по центъра) се разхождаме цял ден в "Бори Мечката". Аз съм една от най-ранно дневните мами - ходим около 11.30 и стоим по цял ден. Има доста мами, но не знам дали някоя от тях е форумка. Ще се радвам да се запознаем (Ева за теб не се отнася Laughing - теб те знам). Аз съм с бебе Мина на 7 месеца и четириколка Куини.

# 20
  • Мнения: 1 381
e що пък и аз искам да се виждам с теб.....

Имаш ли РС в къщи вече....

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 476
e що пък и аз искам да се виждам с теб.....

Имаш ли РС в къщи вече....
Щот ти не си авейлъбъл за дневни разходки - а и иначе си знаеш - always very wellcome . Шъ ти кажа, ако ми се обадиш (не така както ми обеща миналата седмица).  Hug Hug

# 22
  • Мнения: 3 500
Ехо.Здравейте от мен.Нова съм в тези отчетни.Аз съм мама Йоли с бебе Моника и живеем в Красна поляна.

# 23
  • Мнения: 489
                             ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!


Noel , добре дошла в нашата тема. За съжаление почти никой не пише тук, може би защото повече време сме навън. Моят си не по голям с около година и не ставаме много за компания на малката принцеса, но има много дечица на вашата възраст с които можете да се забавлявате:) Освен това вече ходим на ясла отскоро. Къде ходите на разходки обикновено, имате ли си любима градинка?
На всички пожелавам лек ден. Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 849
 DEZIRELA, а къде ходите на ясла? Просто събирам отзиви и инфо ако ми се наложи

# 25
  • Мнения: 3 500
И мен ме интересува за яслата. DEZIRELA кажи по-подробно. Иначе ходим на разходка из квартала  smile3516 Много ми е писнало вече.

# 26
  • Мнения: 489
 Записах го на три места миналата година още, след като направи 1г. - в 40, 51, и 48. И от трите ни се обадиха, че ще ни приемат, но по- различно време. Най- скоро беше в 51, затова , а и защото ни е най- близо, започнахме там. За съжаление не сме ходили много, само седмица, сега пак сме болни. Надявам се от понеделник пак да тръгнем. И за трите съм чувала много добри неща, разбира се и недотам добри... Но където и да дадеш детето, след като не си го гледаш сам, не можеш да очакваш кой знае какво. Но мисля, че трябва да ходи на ясла, а не да го гледат баби разни и гледачки. Детето, трябва да си е в среда с дечица, да свиква да общува, да изгради имунитет. Ние чесно казано и без да ходим на ясла пак си боледуваме, явно такъв ни е периода. Иначе първите впечатления от яслата са ми много добри. Ако  нещо по- конкретно ви интересува, ще ви отговоря. Лек ден на всичкиSimple Smile

# 27
  • Мнения: 3 500
А може ли да ни кажеш къде се намират тези ясли? И кога става записването?

# 28
  • Мнения: 489
 40 се намира на втората спирака на 72, зад блоковете. 51- от Беболини, по продължение на уличката, има и детска градина до нея. 48- зад Фантастико, на Стамболииски, където доскоро беше и Рамстор.Там също има и детска градина до нея. Като точни адреси не мога да ви помогна. Молби мисля, че вече се приемат година за година, по новия закон- ние бяхме заварено положение. Ако смятате да си давате децата тази година, побързайте с молбите.

# 29
  • Мнения: 872
DEZIRELA, живеем много близо една до друга. Сигурно се познаваме по физиономия. На нас 51 ясла ни беше също най-близо. Беше, защото дъщеря ми е ходила там. Сега е вече голяма за ясла  Wink. wavey

Общи условия

Активация на акаунт