София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден(2 част)

  • 3 289
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 500
DEZIRELA благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 10 631
Мамчета, много сме несериозни в нашата темичка! Simple Smile Аз живея близо до Т-маркета. Ходя на работа и майка ми гледа бебока, но това ще е само докато стане на 2г. Нека и други /освен Дезирела/ да споделят впечатления от яслите и евентуално от детегледачки.

# 32

Здравейте,мамчета,прочетох за откриването на нова детска кухня и се обадих по телефона,
казаха ми че е частна и струва по 2 лв на ден но е в еднократни опаковки .
Пункт за получаване жк.Илинден ъгъла на ул.Вардар и ул.Найчо Цанов бл.65
Ако някоя от вас е опитвала храната нека да сподели.

# 33
# 34
Здравейте, всички!
 Hugние живеем в Илинден и най-често посещаваме градинката Св.Троица. Ако някои мами се разхождат там, може да се видим  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 381
знае ли някоя от вас кога трябва да излезнат списъците за записаните деца е детските градини. Нещо ми се мъти в главата че е сега април- май и после септември пак, като се пренаредят. Ние сме подали в 3 детски градини, не бих искала да държим места при този недостиг.
А пък мене ми е чуденката между 140 "Жар Птица" и 54 Дъга  - са с  ясла,  40 "Тинтява" е само детска градина.

Всъщност най-голямата чуденка ми е межди 40 и 54. Едната е до блока където живеем сега, а другата (54) е до блока, в който ще живеем, но не е ясно от кога. Нашите планове са за късна есен, но строителите са на друго мнение.

# 36
  • Мнения: 286
Здравейте всички!
mimka_v, и ние всеки ден сме в градинката. Иначе живеем в дългия блок зад Арена. Ще се радвам да се запознаем с някои от вас!  Hug
Иначе се познаваме с Noel и бебе Моника още от родилното. Прекрасни са, рядко се виждаме и мноооооооого ни липсват.
Йоли и Моника целувки за вас от нас с Влади!   love001  love001  love001 newsm51

# 37
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Здрасти и от мен!
 smile3503
 
zvanche и аз живея в Красна поляна.И май ти и Мина сте ни съседки newsm78.Аз се казвам Яна ,а сина ми Филип.Живеем на V-я етаж и ти веднъж ми помогна да си кача количката. Simple Smile
 Мина е станала мнго сладка!
Ако искаш може да излезем заедно!Ще се радвам. Аз не познавам никой тук.

# 38
  • Мнения: 174
zvunche аз съм от Разсадника и също ходим често в парка Буримечката...ще се радвам да се срещнем някой ден..

Общи условия

Активация на акаунт