ШОП-ФОТОшоп 13

  • 23 085
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 884
ani69, мерси за идеята, може да пробвам, diemma - и при нас са предлагали такива картички, за 8-март и календари за нова година, обачеее наште са много по-хубави  Wink

# 241
  • Мнения: 1 084
След новогодишните календари, които поръчах на сина ми в детската градина, се зарекох никога вече да не го правя Simple Smile))) Не стига, че нашите са милион пъти по-хубави, ами и снимката беше ужасна Simple Smile) - приличаше на негърче, а е бял като сняг Simple Smile) И това от професионален фотограф Simple Smile) Трябва да сканирам снимката, за да я видите;)) Тотален ужас Simple Smile)))))

# 242
  • Мнения: 6 472
Пристрастих се Tired От няколко дни само ровя в нета, тегля елементи и в главата ми се въртят толкова много идеи, че не мога да осмисля всичките едновремено. Поне снимков материал има за 5 години напред Mr. Green

sage, една от причините да почна да снимам е един бас във връзка със снимка на голямата щерка от детската градина Grinning Бях толкова ядосана от качеството, че се лових на бас с мъжа ми, че мога да направя по- хубава с елементарното апаратче, което имахме тогава.
НЕщата, които показвате тук са в пъти по- добри от всичко готово, което съм виждала. А за твоите да не говорим  bouquet

amber вторият опит е значително по добър!

ani69 , много приятна шаренийка, падам си по такива Mr. Green

Ето още нещо от мен. Снимките са доста некачествени и реших да ги рамкосам, да замажа малко положението Joy От първото посещение на бебка в детско парти клубче са и за това много ми се искаше да скалъпя нещо от тях Grinning



# 243
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, за няма и седмица правим 15 страници!!!
Наложащо ли е да сменяме веднага темата. Много ще ми е мъчно за точно тази темичка, защото много й харесвах оформлението!!

Дали да не изчакаме Малена да ни направи нова такава??  newsm78 Mr. Green

# 244
  • Мнения: 2 271
Е не е нужно точно на 15 страница да я сменяме.А Биляна си идва утре и ще се включи.Така,че всичко е ОК. Не се шашкай!

# 245
  • Мнения: 623
sage, една от причините да почна да снимам е един бас във връзка със снимка на голямата щерка от детската градина Grinning Бях толкова ядосана от качеството, че се лових на бас с мъжа ми, че мога да направя по- хубава с елементарното апаратче, което имахме тогава.
Joy
..... Снимките са доста некачествени ....
Shocked
на противоположното мнение съм  bouquet

ani69, diemma, she...... bouquet

# 246
  • Мнения: 1 084
Simple Smile) Останах пред компютъра още 15 минути и с риск за заспя върху клавиатурата Simple Smile) скалъпих една бърза рамка-отчет Simple Smile)) Не знам защо са ми влези в главата тези цигулки Simple Smile))

# 247
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Е не е нужно точно на 15 страница да я сменяме.А Биляна си идва утре и ще се включи.Така,че всичко е ОК. Не се шашкай!

Не се шашкам, просто беше в шеговит тон!!! Wink

# 248
  • Мнения: 1 884
luluto, много е увликателно, особено като си намери човек интересен скрап или красиви елементи - хареса ли ти сайтчето? Рамката ти е СУПЕР! Сайтчето е сладурско според мен и има много красиви неща - особено за принцески  Simple Smile Снимките са хубави, обаче ти гледаш с друго око на фотографията. Аз съм ползвала и снимки от телефон  hahaha, като ми е липсвал материал.
sage, ами сигурно защото дъщеричката ти е като хубава симфония  Grinning
fun lovin, 10х - къде се загуби ти, скоро да се включиш пак с твоите красоти.  newsm78
Ами... mimmss, Fujiwara  newsm78, къде сте ей?!?

# 249
  • Мнения: 6 472
SheDevil, сайтчето е уникално Grinning Мен ми изтекоха очите, не само заради възможността да тегля елементи Mr. Green

Снимките наистина не бяха кой знае какво, ама аз ги пооправих. Топките на първата снимка бяха сини, но ги пребоядисах за да се връзват с рамката, на втората имаше отвратителна сняка от светкавицата, която махнах и пребоядисах лентите на стената отзад Mr. Green Само третата снимка е почти непроменена.

sage, много ми харесва цигуларската рамка  bouquet По принцип не съм фен на цветна рамка с изцяло черно - бяла снимка, но тук стои добре Grinning

# 250
  • Мнения: 368
Sage,  последната ти творба с цигулките и пеперудата много ми харесва.
luluto, твоята с пухкавите елементчета е много сладка.И аз си ги изтеглих.Скоро ще се включа и с тях.Предните две с каката и малката също са оригинални.Професионалиста си личи.
diemma,  аз също като теб работя с повечко снимки в един колаж.
Но моите са доста по-претрупани.
SheDevil ,  Fun lovin харесвам нещата ви.Много са идейни и различни. Аз обикновено нямам идея преди да започна и трупам,трупам,та каквото излезе.
Ани69 втората е по-нежна.

Успешен ден ще се включа по-късно със снимки

# 251
  • Мнения: 368
Това направих за моите приятелки, а на последната е моето малко семейство.

                 

# 252
  • Мнения: 6 472
Mimoza и четирите са много хубави  bouquet Имам едно питане за третата - няма ли да стои по добре ако там където се припокриват снимките се вижда назъбения контур само на горната?

# 253
  • Мнения: 1 884
Mimoza, хубави и четирите
Ето за днес от мен - пак от нафталина  Wink



и същата след 20 години....  Laughing

# 254
  • Мнения: 368
Когато я правих,не ми изглеждаше добре,ако се вижда само контура на горната снимка,но сега като се замисля и я погледна пак, те намирам за права.
Утрото наистина е по-мъдро от вечерта.
И благодаря за ценните съвети.

Общи условия

Активация на акаунт