ШОП-ФОТОшоп 13

  • 23 089
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 368
Оправих я  Laughing Joy

# 256
  • Мнения: 6 472
Мммм да, така изгелжда по- естествено:))))
SheDevil, вторият вариант е много идеен! С какво го направи?

# 257
  • Мнения: 1 084
SheDevil, много е интересна "състарената снимка" Simple Smile)

Момичета, какво стана с конкурса Simple Smile) за рамка, колаж и фотография? Simple Smile)
Ето аз вчера какво измислих, показвам го тук, за критика Simple Smile) - не знам дали става Simple Smile), а и точко към коя категория да го включа Simple Smile) Другата ми тайна мисъл Wink) е да стимулирам повече участници Simple Smile))

П.П. Ще оправя контурите тук-там Simple Smile сега видях малко "дефекти" Simple Smile)

# 258
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Сейдж, отново без думи съм!!!  Hug  bouquet

# 259
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
момичета всички сте направили  страхотни неща bouquet  браво  Hug снимките ги прегледах една по една
лулуто мерси за отговора ... по този начин май се махат всички добавени четки и остават само тези началните нали ... трябва да порзгледам дали има начин да се пахат по групи тоест ако си гачил някоя група четки два пъти да изтриеш повторената без да махаш другите ... май снимките са от "слон балон"
evanescent намерих два два документа/някой уроци си ги запазвам така/ в които е обяснено пордробно кое за какво служи ... не занам от къде съм ги свалила мога ако дадеш мейл да ти ги пратя или да ги постна в темата ако са съгласни и другите майки - да не разваднявам темата ... иначе и лулуто ти е отговорила
мен ме е обзела някаква вълна колажи  #Crazy  ще попривърша и ще пусна новия материал ... а трябва и аватара да си сменя  Confused

# 260
  • Мнения: 672
Рапорт от днешния ден Wink:

# 261
  • Мнения: 286
diemma много нежна рамка!красоти,красоти създавате всички! newsm51

Ето една по стара снимка от лятото!

# 262
  • Мнения: 672
Оооо! И ти имаш голяма голям заслуга към красотите! Много цветно и красиво.
А аз си мислех, че няма кой да твори в този пролетен ден Wink.

# 263
  • Мнения: 1 884
SheDevil, вторият вариант е много идеен! С какво го направи?

luluto, бях си дърпала такъв Action, за състаряване на снимка, може само да я състариш, после добавяш лек цвят, понеже се десатурира снимката и накрая и правиш драскотини и скъсвания.
Обаче не мога да намеря сайта от който го теглих  #Cussing out  Embarassed. Ако ти харесва, дай мейл на лични да ти го пратя. Ето, бях правила нещо, но не съм го пускала във форума, така само състарена снимка.  Grinning



Ето в този сайт има хубави Actions:
 http://www.panosfx.com/index.php?option=com_content&task=cat … =13&Itemid=27

diemma
- много хубав цвят на рамката  Simple Smile
Ауууу, vanda  #Crazy много е хубава.
sage, направо ми четеш мислите, днес си мислех за тоя конкурс, даже щях да чета в другата тема, мислех да питам до къде сте стигнали, имате ли готови неща вече? Аз направих няколко неща, вече събират прах... много е далече тоя 25. Пък твоята снимка, може би, спада към арт фотографиите  newsm78

# 264
  • Мнения: 1 630
sage разкошна е   bouquet

# 265
  • Мнения: 2 270
днеска съм на мрачна вълна



sage-нямам думи и аз
SheDevil-харесват ми и двете
vanda -много много хубаво и рамката и детенцето

# 266
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз пък се опитвам да бъда сериозна
diemma, vanda много ми допадат новите рамки.
SheDevil, втората е много интересна. А ще ми кажеш ли как направи запотеното стъкло малко по-назад?
luluto, завиждам ти за красивите снимки. А рамките са за отделна похвала.
ani69, защо мрачна, но дори и така да усещаш нещата, снимките са изпълнени с чувство.

# 267
  • Мнения: 2 957
diddi страхотно се е получило.Много ми харесва-цветовете,идеята...всичко:) Браво!

# 268
  • София
  • Мнения: 2 374
Момичета,нямам думи-какви красоти сте натворили   bouquet

SheDevil,много са ти готини аватарите! Ти ли  си ги правиш?

Ето нещо скромно от мен



по-голямо - http://vessyc.multiply.com/photos/hi-res/3/33?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F33

# 269
  • Мнения: 623
Момичета,нямам думи-какви красоти сте натворили   bouquet
  bouquet

голям сладур! Heart Eyes


ето нещо и от мен:
http://good-times.webshots.com/photo/2695236620098394827pMejsY

Общи условия

Активация на акаунт