ШОП-ФОТОшоп 13

  • 23 088
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 040
Привет,

Похвала на всички за творчеството и красотите.
 Hug
sage, снимката ти е ти адски идейна и много сполучлива за конкурса. Мисля обаче, че А-М е малко като изрязана и залепена, ако можеш дай малко дълбочина на фона, така че да има пространство, или А-М да "седне"/ да тежи , да си усети гравитацията/. Извинявай ако ти звуча много критично (голяма съм ...) Confused
diddi, много ми харесва как се е получило и снимките много добре са съчетани и подредени.  Аз също имам този скрап и много му се кефя, само му се точа кога ще го подхвана с някоя снимка - мисля да е лятна Laughing

Тъй като отдавна не съм се включвала с нова творба.
Днес следобед се напънах и направих това:
Снимката не съм я пипала изобщо и сега като я качих се зачудих дали не й трябваше и на нея малко малко Шоп, crop?.../винаги съм с разни чуденки в главата/.
А иначе тънката идея Wink на  "flowerseverywhere", е в това че дъщеря ми /Лилия/ се е чучнала сред петуниите  в парка.  Sunglasses


# 271
  • Мнения: 1 084
Добро утро, момичета Simple Smile)
Vesika, много е хубава снимката!
emi_jamie, права си, и на мен А-М ми стои някак "висяща", мислех просто да кроп-на снимката в долната част или да я сложа в подходяща рамка Simple Smile), защото с оригиналния фон (седнала на леглото) малко Simple Smile не ми харесва Simple Smile)Върти ми се в главата и една друга идея, но си иска доста рисуване Simple Smile) free hand Simple Smile))) и не знам дали ще ми стигнат силите и времето Simple Smile)
Снимката ти няма нужда от кроп, според моето скромно мнение Simple Smile)), аз само бих засилила малко цветовете на рамката Simple Smile), ама нали си падам по шаренийките Simple Smile)))
SheDevil, и аз отдавна ти се възхищавам на аватарите Simple Smile)

# 272
  • Мнения: 6 472
Vesika,  рамката е страхотна! Снимката също!  Аз бих просветлила лицето една идея, но и така става Grinning А на надписа се смях от сърце Joy

emi_jamie , много си е добре така произведението  bouquet Недей нито шоп нито кроп Naughty Много лятно ми въздейства  Wink

Искам да ив се оплача - вчера започнах да правя три снимки в обща рамка. Бях стигнала до средата на "творението", сиреч около час и нещо работа и Фотошопа заби. Затри ми всичко и ми утрепа всякакво желание Sad Днес ще я почвам пак Tired


 

# 273
  • Мнения: 6 039
здравейте момичета,
вече съм у дома, Малена не се отделя от мен, пиша с една ръка Laughing
така, че ФШ ще почака, за него със сигурност ми трябват 2-те ръце.
 Joy

# 274
  • Мнения: 672
Привет и добре дошла! Heart Eyes
Даваме ти още малко почивка  Wink и чакаме влючване.

# 275
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добре дошла, целувки на сладката Малена!!!
Ще чакам с нетърпение новия й стил и новите рамки!!!  bouquet
.. и можеш д аси смениш местожителството, щом вече си във ВАрна, ама то и за това ще ти трябват 2 ръце!!!  Wink Hug

# 276
  • Мнения: 2 957
здравейте момичета,
вече съм у дома, Малена не се отделя от мен, пиша с една ръка Laughing
така, че ФШ ще почака, за него със сигурност ми трябват 2-те ръце.
 Joy

Добре дошла  Hug Нямам търпение да видя снимки,рамки и новият имидж на Малена:) Но първо разбира се си я нагушкай хубаво Hug

# 277
  • Мнения: 1 884
diddi, браво и от мен, много е красива!  Vesika - много ми хареса рамката. За аватарите - някои си ги правя, други смъквам от нета. Обикновено си харесвам някоя картинка, и вземам идейки от тук от там  Simple Smile. Друго хоби са ми банерите, особено на тема LOST  Laughing.
Ето някои, вече са старички и с нетърпение очаквам края на сезон три.  Sunglasses



















Стига толкова, че оспамих темата  Peace Всъщтност и те са на тема Фотошоп...
fun lovin -   bouquet
Всички неща са повече от красиви, момичета! Поздрави Malenna, очаквам с нетърпение "новото" ти включване.

# 278
  • Мнения: 507
Момичета да ви помоля за помощ - реших да направя календар. И това са двата варианта на януари. Кои е по добрия вариант и какво още би могло да се направи или промени?
вариант 1
вариант 2
Като на втория вариант мисля да променя текста с цитат от някаква зимна песничка.

# 279
  • Мнения: 623
Малена, добре дошла! Hug
здравейте момичета,
вече съм у дома, Малена не се отделя от мен, пиша с една ръка Laughing
така, че ФШ ще почака, за него със сигурност ми трябват 2-те ръце.
 Joy
Laughing
позната история .....

# 280
  • Мнения: 1 033
Страхотни работи сте натворили:) Напредвате много бързо за разлика от мен ... Sad
И аз се прибрах във Варна след почти 1-месечно отсъствие. Надявам се скоро да се включа с нещо подобаващо, насъбрала съм снимков материал:)

# 281
  • София
  • Мнения: 2 374
Malenna и yanich,добре дошли!

larado,май втория вариант,така както си го замислила.макар,че и първия ми харесва.

emi_jamie,тези снимки в градината на двора са много красиви

Радвам се,че ви е харесал колажа  Grinning

Аз бих просветлила лицето една идея, но и така става Grinning 

luluto,точно това ме интересуваше и много се надявах да се изкажеш  Heart Eyes  Grinning

# 282
  • Мнения: 4 406
имам нужда от помощ- има ли начин да обърна огледално един образ- харесва ми лявата половина на една снимка на къща, и искам на колажа да я направя и дясната да изглежда по същия начин

# 283
  • София
  • Мнения: 2 040
...
emi_jamie, права си, и на мен А-М ми стои някак "висяща", мислех просто да кроп-на снимката в долната част или да я сложа в подходяща рамка Simple Smile), защото с оригиналния фон (седнала на леглото) малко Simple Smile не ми харесва Simple Smile)Върти ми се в главата и една друга идея, но си иска доста рисуване Simple Smile) free hand Simple Smile))) и не знам дали ще ми стигнат силите и времето Simple Smile)
....

sage,  сега като я гледах пак снимката си мисля, че и стига да засилиш светлосянката да речем отстрани откъм гърба на А-М и там където седи.
Имам предвид да има по-плавен преход между черното на фона и светлия цвят от детето и да няма толкова силен контраст. Flutter Но честно казано и без да пипаш с "малко рамка" Wink си е чудна картичка за влюбените.

# 284
  • София
  • Мнения: 2 040
имам нужда от помощ- има ли начин да обърна огледално един образ- харесва ми лявата половина на една снимка на къща, и искам на колажа да я направя и дясната да изглежда по същия начин
Да можеш- Edit---> Transform----> Flip horizontal (дано не сбъркам, че не ми е отворен ФШ и наизуст пиша). После малко кроп ако трябва...и така. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт