Рецепти от "Време за готвене"

  • 122 831
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Нещо не го оценяват момчето, сигурно заради възрастта.Виж Звездев как ме дразни......а къде стигна....

# 256
Нещо не го оценяват момчето, сигурно заради възрастта.Виж Звездев как ме дразни......а къде стигна....

подкрепям!!!

 тоз джуджев Звездев го обърна на комерс... в началото ме кефеше, защото беше антипод на Ути, който пък залага/ше на шоуто, "пиниза" и ентъртеймънта...

# 257
  • Мнения: 52
Ние от София пак сме прецакани,кой може да гледа сутрин от 10 ч.?!Не може ли поне в събота и неделя да има повторения?Когато го даваха по 7 дни,не съм пропуснала нито едно предаване.Благодарение на Влади Илиев,много мои гости са смятали,че съм виртуоз в кухнята.За мен той е № 1 в бранша!

# 258
Ние от София пак сме прецакани,кой може да гледа сутрин от 10 ч.?!Не може ли поне в събота и неделя да има повторения?Когато го даваха по 7 дни,не съм пропуснала нито едно предаване.Благодарение на Влади Илиев,много мои гости са смятали,че съм виртуоз в кухнята.За мен той е № 1 в бранша!

момичета, след 1-2 седмици предполагам, че ще мога да рипвам и ще се опитам да ги записвам и да ги качвам в интернет  Praynig

# 259
  • Мнения: 677
Че предаванията си ги има в нета, за кво да ги качваш?

# 260
  • Мнения: 3 447

момичета, след 1-2 седмици предполагам, че ще мога да рипвам и ще се опитам да ги записвам и да ги качвам в интернет  Praynig
Не мисля, че е добра идея  Simple Smile Предаването е със защитени авторски права и този вид действия са наказуеми от закона.
Както казах малко по-нагоре, предаването вече може да се гледа на сайта на БНТ, тук, има и архив.

# 261

момичета, след 1-2 седмици предполагам, че ще мога да рипвам и ще се опитам да ги записвам и да ги качвам в интернет  Praynig
Не мисля, че е добра идея  Simple Smile Предаването е със защитени авторски права и този вид действия са наказуеми от закона.
Както казах малко по-нагоре, предаването вече може да се гледа на сайта на БНТ, тук, има и архив.

мда, права си, точно това днес се консултирах  Crazy не знаех, че може да се гледа на сайта на БНТ  Rolling Eyes значи нямаме проблем  Whistling пфу, за малко да прекрача закона  Outta Joint

# 262
  • Мнения: 3
Момичета, може ли да ми дадете рецептата за пълнен никулденски шаран?Миналата година даваха по диемата как Влади приготвя шарана за празника, направих го така и всички си облизаха пръстите,но за съжаление не си записах рецептата.

# 263
  • Мнения: 3 447
От днес можете да намерите рецептите от "Време за готвене" на сайта на БНТ  Simple Smile

# 264
  • Мнения: 119
Благодаря ти, Дона!Спаси няколко човешки живота  Laughing Ще успея да наготвя нещо свястно по рецепта на Влади. Знаеш, че ми е слабост. Тук не гледам никаква бг тв и много ми липсва.
Успех на предаването и на екипа!

# 265
Здравейте мили хора !Това е предаването  което може да научи един неук готвач да обикне хвадките с продуктите за готвене!!!Аз не мога да готвя но наистина мисля да се пробвам .Като гледам Господим Влади как се справя за 25мин.и на мен ми се дощява да мога .Трудно е когато нямаш този млад учител(гуро)до себе си да ти поправя грешките но поне ще направя първата крачка.Искам да изкажа искренните си благодарности на целия екип и в частност на Дона която така покорно ни пуска всички тези вкусни рецепти в интернет безкрайното пространство!!!БЛАГОДАРЯ ВИ  Praynigмоля да продължите в този дух ще имате последователи!

# 266
  • Мнения: 4 380
"Господин Влади" : Joy Joy

# 267
Някои би ли обяснил какво е това селъри. Зеленчук ли е и при кои ястия се ползва.
Благодаря! Хубав ден на всички!

# 268
  • Мнения: 2 779
Селъри = целина,само че е с по дебели стебла с по нежен вкус ,не е толкова ароматна .

# 269
  • Мнения: 434
Здравейте!
Сега открих темата и съм впечатлена!
Благодаря на Дона,че ни споделя рецепти и новини за това предаване.
И големи адмирации за готвача Влади!
При него всичко е спокойно и приятно,дава ти желание да започнеш да готвиш видяното!
Набелязах си много ястия от архива и направо ще слагам лаптопа на кухненския плот
и ще готвя под вещите наставления на Влади.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт