Родени през ⛱🐟🦀АВГУСТ 🦀🐟🏖 (Тема 11)

  • 12 109
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 355
Нищо не съм казвала. Само си представях как и двете ще спим блажено, не че спяхме, ама аз това си го мечтаех в продължение на 1г почти непрекъснато.

# 76
  • Мнения: 2 461
Хм....аз знам, че за уроки се мие от брадичката през уста, нос, чело с опакото и се отмива водата от ръката.
Изтръсква се потапясе пак под течащата и пак от долу нагоре.  Като пропуснах да кажа, че след челото пак се изтръсква...ох.. не знам как да го обясня....
И така три пъти, но си "мърморите " ваши думи против уроки да не ги чуе друг...

Правя го вече 3-4 пъти след разходка и малкият почна да заспива нощем....е буди си се, но при нас беше ад заспиването.
След втората дрямка като станеше към 14.30ч та до към 23ч няма спане. Мъжът ми не издържаше и излизаше да го приспива по улиците и това от Великден насам беше....

# 77
  • Мнения: 1 475
Joy joy, И Аз съм чувала на обратно, че трябва.. Последната седмица така го мия. Сега се обърках Grinning
Но изкарах водата и елея.
4 часа си издържа без гък да каже. Не заспа сам, но само го гушнах на ръже и беше готов.
Последните три дена се строших да се клатя, понеже консултантката ме караше на 2 часа да спи. А на моменти на 1:40 мин. Той седи гледа ми се и ми се хили, аз вир вода ставам докато го унеса... Ужас ужас.... Днес ще видим какво ще направя сама. Тя сутринта ми каза, че няма да променяме нищо. Това значи на три дремки една седмица за да видим има ли ефект. Разбирам да, трябва вре е.... Но реших да пробвам аз нешо извънредно, довечера като спа пак 3 часа общо, ще се върнем на 2часовото приспиване....

# 78
  • Мнения: 875
Меджик, абсурдно ми звучи 10-месечно бебе да спи на два часа, че и по-малко. Те два часа след събуждането са пълни с енергия, тогава им е активното будуване. Нормално е да ти се смее, да се изнервя, да реве, на него просто не му се спи. Аз го играх този филм Ава като беше на 4 месеца и я приспивах по един час, защото в таблиците пишеше, че трябва да спи на два часа. Тя се изнервяше, плачеше, аз откачах, ужас беше. Тогава говорих с една консултантка, която ми каза, че явно бебето ми издържа по-големи интервали от посочените за възрастта и когато го слагам да спи преди да е готово го изнервям и изкуствено преуморявам. И аз като теб бих прекратила това приспиване на толкова кратки интервали и опити за три дремки. Дори ми се струва възможно проблемите да идват, защото е готов за една дрямка.

# 79
  • Мнения: 2 461
Това исках да напиша и аз.
Въпреки , че моите са по учебник при будуването. Първо будуване 2 часа, второ 3 часа и третото на 4 час трябва да спят и когато се падне в 18ч третото ей тогава става мазалото, защото лягат към 20ч-21ч и им идва мн. будуването и после няма заспиване от превъзцуда.
Още не са ми готови за 2 дремки.  Но ако спят през деня 2пъти по 40 мин всичко отива по дявилите със нощното...
Пиша от телефона,  че съм с количката навън и не съм средаточена шЪ ме извините, ако не ме разбирате

# 80
  • Мнения: 1 475
Отдавна не гледам таблиците, няма смисъл.
И аз го помислих Ангелова, и това ще се опита с една дрямка.
30мин пак и ми се събудииии, но доприспивам. Да спи поне до 15-15:30 и до 20ч ще се забавляваме... Пък да видим.


Тя го направи с.цел да навакса сън но, в един момент идва това, че той може да е наваксал или въобще да няма нужда от наваксване. И си будува вечер, защото е наспан.

# 81
  • Мнения: 875
Не мисля, че сънят работи с наваксване или натрупване, не си спал два месеца, сега ще спиш.. а и протестите му ясно показват, че не му е добре. Поговори с нея и кажи, че това не работи, все пак не малко пари си дала, дай ѝ обратна връзка, изрази недолство.
Сега да ми се посмеете на мамешкия мозък, Ави спи и аз я гледам на камерата. По едно време виждам, че надига глава и започвам да натискам по екрана на телефона търсейки бутон за пауза 😂😂😂

# 82
  • Мнения: 119
Така като ви чета само май аз не ползвам услугите на никоя кухня, но май тука няма

Меджик, това със зъба хич не е добре. Ако е засегнат нервът, няма да издържиш дълго на болката. А и постоянното приемане на силни обезболяващи не е добра идея. Моля те предприеми някакви действия, че и до проблеми съъ сърцето можеш да стигнеш. Може пък и болката да идва от венеца, не от зъба. Каква е болката, която изпитваш? Ако искаш пиши на лично да не разводняваме темата.

Иначе аз използвам алънцезащитен на нивеа.

# 83
  • Мнения: 1 475
Gro и ние нямаме кухня, жената в града която готвеше спря...
Така ме боли, че даже не знам вече кой зъб. Аз съм пила само две прахчета до тук, сега отивам да ровя за течен аналгин. Болят ме сякаш 3 зъба едновременно, мести се болката. Бузата взе да ме боли.... Ужас, едни 300£ и за зъболекар сега трябва да хвръкнат..
Долен зъб в дясно, а ме боли пак небцето. Ужас, бях забравила какво е  Disappointed Relieved

Ангелова, аз й казвам всичко. Постоянно си пишем, освен когато ме зареже. Абсолютно всичко! Казах и че всичко е по зле даже отпреди....
И аз днес го направих още по зле... Трети път доприспивам за да спи до 15ч.... А легнах с него да спя, може да ми се посмеете... Кафе да бях пила и аналгин...

# 84
  • Варна
  • Мнения: 940
А тя дали ще ти върне парите...не е ок да е по-зле даже? И примерно да пробваш друга?

И аз да те натисна, че със зъба може да стане много зле Sad

И аз не ползвам кухня, нито една не ми харесва във Варна, а ми се искаше да купя, но явно ще готвя 😀

# 85
  • Мнения: 1 475
Знам момичета, но тук един зъболекар е равен на една кола почти.
Надявам се да отмине, за втори път ме хваща. И при първа възможност ще отида.
Exsberry такова е условието, ако няма резултат връща парите, но съм сигурна че ще направи всичко възможно за да не се случи. И тя го мисли много, и тя не знар защо така става. Вечер до 12-1 ч пишем и говорим. Каза че не е връщала досега пари, още в началото. Това ме кара да мисля, че дори и да не се получи, пак ще измисли нещо за да не случи.
А ММ е толкова надъхан, чака си обратно Grinning

# 86
  • Мнения: 3 355
А тя дали ще ти върне парите...не е ок да е по-зле даже? И примерно да пробваш друга?

И аз да те натисна, че със зъба може да стане много зле Sad

И аз не ползвам кухня, нито една не ми харесва във Варна, а ми се искаше да купя, но явно ще готвя 😀

Държавната е вкусна, но е пасирана и за мой ужас. Пробвах я, на 2гр даже съм дояждала на каката след като я посоля. Правят едни страхотни кюфтета със сос много ми харесват. Откриха някаква нова, ама забравих как се казва, можеш да я разгледаш. Някаква дето щяла да е полубио, за мен това звучи, че изобщо няма да е био. А и като видях на ден 9лв и нещо, реших, че със сигурност няма да яде от там независимо дали е био или не.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 940
Furisto е тя,  но има сол, рапично олио ползват и уж без захар, ама с агаве и такива. Не ми е проблем и скъпа да е, но нито една не ми харесва по състав 😀 тази евентуално беше ок, но ме дразни, че имат сол и онзи ден обявиха, че сменят зехтина с рапично олио и съвсем се отказах. Иначе аз пасирано никога не съм давала, тя от първия си ден яде парчета и цяла храна.

Мис, честно казано по-добре да върне парите май май, а не да си измисля, че нещо се е подобрило 😀

# 88
  • Мнения: 3 355
Аз като разглеждах беше с зехтин, имаше сол и обясняваха, че не всички продукти били био, защото не можели да се намерят или трудно се намирали био. Нещо подобно беше обяснението. Което на мен ми звучи "Абе може и да има от време на време био". А като знам колко е био биото, ами неоправдано скъпо ми се струва. Мен държавната ме задоволява, вкусна е храната, после в яслата е същата. Вчера имаха боб и чак на мен ми се дояде ама в 20ч да почна да правя боб късничко ми е. Другите частните имат сол.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 940
ВипБебе май нямат или поне има опция за под 1г, мен това ме подразни на Фуристо, че нямат опция даже за без сол.. а за био-то, май някой неща са им био, но не всичко, нещо такова бяха написали като ги четох и аз

Общи условия

Активация на акаунт