Зъболекар и ортодонт в Пловдив

  • 821
  • 1
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Здравейте хора!
Моля да ми препоръчате добър и внимателен зъболекар в Пловдив, както и ортодонт тъй кат трябва да си поставя и брекети. Преди ходих при Патрикови, но нещо отношението ми е малко липсва, тъй като човка има страшно много пациенти и гледа да ги минава много бързо. Знам, че синът му е ортодонт те са в една клиника, но за него не съм чувала отзиви. Най-добре ще е ако знаете някое място в което ортодонт и зъболекар работят заедно или в една клиника. И като цени на метални брекети ако някой има скорошна актулизация..
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 857
Дъщеря ми преди 5-6 години посещаваше АртДент на Руски, точно преди моста на Герджика посока Кършияка. Тогава не се налагаше лечение от стоматолог, въпреки, че при тях има такъв, защото зъбите й бяха здрави. Цената за лечението й беше 3600 лева, като това не включваше снимките. Може да се плаща и на вноски, по спомен първо 500 лева и после по 150 лева на месец. Лично ние останахме много доволни, дъщеря ми се чувстваше добре, а и на нея уж трябваше да се вадят зъби, с лечението обаче всичко се получи и не се наложи вадене на зъби. Отношението на екипа беше любезно, усмихнати и позитивни хора са, обстановката също беше много приятна. Точна цена и график на лечение ще ви дадат на място, защото всеки случай е различен. На наши познат детето по същото време беше с 500 лева по-евтино, но при него имаше по-малко проблеми за решаване. Дъщеря ми беше с кръстосана захапка, отделно от това кучешките й зъби растяха над редицата и си беше истинско вампирче направо. Пожелавам ви късмет и прекрасна усмивка!

Общи условия

Активация на акаунт