ДЕКЕМВРИйското коремче расте, мама иска вече пол да разбере - ТЕМА 5 (2023)

  • 22 446
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 46
[video][/video] Браво за хубавата тема нека всички да бъдем изпълнени с Благотат и Благодат и само добри новини в тази тема

# 76
  • София
  • Мнения: 11 783
Таничка е права, то друг освен заплашващ аборт не може да се издаде и е домашен. Та рисково е, щото ние обсъждахме тогава друг код.

# 77
  • Мнения: 95
И аз така си мислих за болничния, но се надявах да греша. Тогава мога да обмисля варианта някъде на планинка вместо моренце .. има време все пак де

Пропуснах да ви се “похваля” че всички ми се карат за пренаталния - предвид върастта и липсата на подобни аномалии в родовете. Аз го правя за себе си и главно заради пола 🙈  и сега съм разколебана вече.

# 78
  • Мнения: 76
И аз така си мислих за болничния, но се надявах да греша. Тогава мога да обмисля варианта някъде на планинка вместо моренце .. има време все пак де

Пропуснах да ви се “похваля” че всички ми се карат за пренаталния - предвид върастта и липсата на подобни аномалии в родовете. Аз го правя за себе си и главно заради пола 🙈  и сега съм разколебана вече.

Аз не направих пренаталния, но щом искаш да го направиш без значение от причината направи го. Аз бях на гости една вечер и споделих, че ще ходя на фетална на следващия ден. Две жени почти на нищо ме направиха. Едната родила преди 25 години, другата не е раждала. Оплюха първо доктора, после ми изкараха приказки от 1001 нощи, как не трябвало да ходя, как нищо нямало да се види толкова рано, колко вредно било, ако имало някакъв проблем, то природата си знаела работата. Така че пускай го. На мен на феталната в 12+6 ми казаха, че вижда пола на 99%.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 09:01 от Eksi

# 79
  • Мнения: 134
Здравейте, има ли вече някоя от всс излязла в болничен? Днес мисля да кажа на шефа ми(понеже трябва да обуча задължителни човек ще мине още 1 месец) и съм супер притеснена от реакцията му.. как е минало при вас? 13+2 съм в момента.

# 80
  • Мнения: 753
Karena, стига да не си в изпитателен както бях аз не би трябвало да има проблем. Завери си и бележка при HR, писмено уведомление, че си бременна за твое спокойствие Simple Smile

Момичета има ли други които като се събудят до ОО през нощта и после няма заспиване ☹ 75% от този си проблем отдавам на хъркащия като картечница мъж до мен, но понякога и като го изгоня в хола пак не мога 😂

# 81
  • Мнения: 95
Карена, аз на едното място бях предупредила почти веднага след като разбрах, но самите шефове бяха много готини. Тъй като си ми беше втора работа и отскоро и нямаше да ползвам болничен при тях - направо им казах да ми търсят заместник. Но няма от какво да се притесняваш според мен - жена си, това са естествени неща. Надявам се, че ще го приемат с усмивка.

Tinydevil - аз. Но това е защото почти през целия ден се излежавам от страшен мързел и задрямвам. Опитвам се да си нормализирам режима и не става, и не става

# 82
  • София
  • Мнения: 11 783
Карена няма връщане, трябва да кажеш, как ще реагира не зависи много от теб, но е и важно как ще съообщиш новината. Спокойно, всичко ще е наред 🤗

Tinydevil  ММ спи в хола от доста време ама туй не помага на моята инсомния... Будя се в 5 и няма заспиване... Понякога успявам да избутам още половин час ама ей на днес се въртях до 06:30... По обяд съм дроб... Едвам гледам.

# 83
  • Мнения: 753
Голяма мъка с това спане, особено аз както от 2 седмици лежа заради отлепването 🫤 дано втория триместър успяваме да поспим, че чувам вече 3тия нямало много сън от ритници 😂

# 84
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Ааа не е гаранция, че няма сън. Аз си спях до  последно като пич Simple Smile до бебе си е, до разположение, до хормони Blush

За сега като се събудя през нощта успявам да си заспя после. Но имам един проблем, че като че ли все остава недоизпишкано и постоянно ми се пишка и като седна на тоалетната суууупер бавно се случват нещата Grinning

А сега в болницата пък след тая кръв не смея по голяма нужда да отида. Таман си купих мелилакс от аптеката, дано ми помогне, че коремът ми стана топка.

# 85
  • Мнения: 59
Освен Мелилакс какъв друг лаксатив бяхте препоръчали, момимета, че не мога да намеря по хилядите ни теми Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 11 783
Освен Мелилакс какъв друг лаксатив бяхте препоръчали, момимета, че не мога да намеря по хилядите ни теми Grinning

аз ползвам easylax свещички, има Eva Q също

# 87
  • Мнения: 753
Peanut все едно себе си слушам 😁 и аз бях така в болницата стегната и уплашена, а и инжекциите влияят, във Вита даваха повече супички, това помогна

# 88
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Peanut все едно себе си слушам 😁 и аз бях така в болницата стегната и уплашена, а и инжекциите влияят, във Вита даваха повече супички, това помогна

А като успя да отидеш имаше ли зацапване? Защото аз успях много лесно с мелилакса да отида, без напъни, но както се опасявах пак имах кръв. Доста тъмна , но си я имаше Confused сега чакам лекарите да излезнат от операция да говоря с някой. Пак се притесних, таман се бях успокоила малко.

# 89
  • Мнения: 753
Ами то при мен изначално си беше кафеникаво зацапване, не помня имах ли, но моя стомах е редовен от дете и натурално си стана 2 дни по-късно, без свещички или друго, щом е тъмна кръв е стара и се доизчиства. На мен ми обясниха че или се изчиства така или тялото я резорбира Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт