Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 3 049
План А! План А работи!!! Така си отдъхнах че няма да има план В! Сега чакам ММ да го изненадам и да го успокоя че няма да прибягваме до план В! 😂
[/quote]

Припомни ми моля за план А Grinning

# 766
  • Мнения: 600
Лигия, Браво на вас! Честито! Леко бременеене до финал!
План В беше толкова страшен, че чак ММ се уплаши 🤣

# 767
  • София
  • Мнения: 11 783
Браво Lygia!!! Хайде да е до финал!

# 768
  • Мнения: 1 046
Lygia, тестът ти е като за реклама, честито, заслужавало си е да се разпишат план А и Б!  Nature Star2
Пожелавам ти всичко да е наред и да откараш лека бременност до пухкав финал! People Baby
Страхотен завършек на темата!

# 769
  • Мнения: 620
Честито и от мен! Пухкаво бебче на финала Heart Exl

# 770
  • Мнения: 2 665
Ихааа Lygia, честито и до финал 🍀🙏🥰

# 771
  • Мнения: 962
Ехаааа, Lygia, честитооооооооо Simple Smile И аз моля да припомниш план А и план Б?

# 772
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Еха, какви хубави чертички, Lygia! Честито и до финал!

# 773
  • Мнения: 2 274
Благодаря ви момичета! Не можем още да повярваме. Успях да изненадам ММ защото беше навън с приятели и скалъпих нещо,  но и той беше също толкова същисан, че като мен не можа да реагира!

За момичетата, които не си спомнят или ги нямаше ето ми плановете, които му бях съставила,  да се посмеете:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FuU8nKyrgiBmMTVR1M-_oJRR … f1fmpO8vk_FM/edit

Всичко в План А е по съвети събирани от темите и опита на момичетата преди мен. План Б си го добавих аз за екстра мотивация!

Последна редакция: пн, 26 юни 2023, 23:58 от Lygia

# 774
  • Мнения: 515
Честитооооооо Heart Eyes Пожелавам ти успешен и пухкав финал.

А План Б е просто ТОП Joy
Доста се посмях Joy

# 775
  • Мнения: 1 755
Lygia, честито и до финал! 👏❤️🌹

# 776
  • Мнения: 292
Като сме тръгнали да споделяме планове...
Споделям вчерашния, направих първия тест за О, естествено отрицателен така като ми е рано още. По принцип за месеца тестовете редя един до друг на шкаф в банята, за да следя прогреса. Купих и пърфекта, до тук всичко нормално.... ММ след излизане от банята хваща теста и почва да го души, идва при мен хванал го с 2 пръста и ме пита
"Защо си взела мостра на парфюм, който не мирише, а и марката му е със странно имее"
При което аз гледам тъпо и му обяснявам, че това са от тестовете, който казват кога се прави бебе
Добре разбрахме се, посмяхме се и реших че като сме на тази тема ще му кажа за гела, добре ама ама му кажа" мило купих пърфект гел какво ще разбере.... " та избирам думите "милоо купих навигация за плувци" при което той ме поглежда с тоя тъп поглед който аз гледах като ми донесе теста за О и " за какво ти е навигация за плувци, да няма да ходиш и ти на титан"
Тааа.. Осъзнах че всичко трябва да се обяснява с правилните думи Joy

# 777
  • Мнения: 2 608
Lygia, честитооо! 😍 Какви хубави две чертички, като за реклама 🍀🍀🍀❤️ Пожелавам ти лека бременност и щастлив финал! ☺️🪻
Прекрасен завършек на темичката! Стискам палци така да започне следващата и да се напълни с много + ☺️
Гери 🤣🤣🤣

# 778
  • София
  • Мнения: 3 049
Lygia, аз съм пропуснала плановете ти, но Б изглежда доста плашещ Grinning Радвам се, че не сте стигнали до него! Отново честито!

# 779
  • Мнения: 219
Ligia честито миличка, много се радвам, такъв хубав тест, то наистина е като от реклама, БРАВО! Стискам палци до финал! 🍀❤️🍀

Общи условия

Активация на акаунт