Ей го иде вече МАЙ и тогава ще сме двама/трима знай

  • 13 653
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162


мами, тази д-р Димитрова къде приема? може ли свободно да се запише при нея? още не съм правила такива прегледи и ще ми бъде интересно...най вече за 3D.



В МЦ "Фемина", можеш спокойно да си запишеш час при нея, но става обикновено за няколко седмици напред. Аз си записах час след Коледа и съм на преглед чак на 26-ти този месец.

# 271
  • Мнения: 536
Здравейте! Наминавам само за да ви почерпя. Днес дъщеря ми става на 4 години! Госпожицата се роди в 14:15, така че преди 4 години по това време бях много, много щастлива Grinning
Заповядайте: Не прекалявайте с алкохола, все пак сме бременни
И разбира се, торта:
А до ден-два чакайте и снимки.

# 272
  • Мнения: 120


мами, тази д-р Димитрова къде приема? може ли свободно да се запише при нея? още не съм правила такива прегледи и ще ми бъде интересно...най вече за 3D.



В МЦ "Фемина", можеш спокойно да си запишеш час при нея, но става обикновено за няколко седмици напред. Аз си записах час след Коледа и съм на преглед чак на 26-ти този месец.

телефона на МЦ Фемина е 983 30 20 и от сега да ви кажа, че за Димитрова миналата седмица  записваха часове за края на февруари и началото на март. Доста е натоварено, но пък има шанс някой да се откаже или тя да си освободи дни от дежурства и да има по-ранен час.

За срещата  - mileeenka  - запазвай УГО на Славейков и след 18,00 кой когато може.
Аз ще дойда този път, дано само котка не ми мине хът  Praynig
Приятна почивка на всички  Grinning

# 273
  • София
  • Мнения: 1 877
КСИ, да ти е жива и здрава малката Лора!!! Да стане една прекрасна и грижовна кака и много много да ви радва всички!

# 274
  • Мнения: 120
KSI да е жива и здрава малката госпожица! 
 nbirthday Tada

Сигурно с нетърпение чака да стане кака

# 275
  • Мнения: 65
Еха, имате си празник значи днес, KSI  Simple Smile

 newsm59  bdbaloni baloni

Жива и здрава да е малката ти красавица, много да те слушка и да ти помага за бебо!  smile3541


# 276
  • Мнения: 9
KSI, честит рожден ден на малката! Да ви носи много радост и да ти е вярна помощница, когато му дойде времето през пролетта.

Ох, като чета как се уговаряте за срещичка на салатка и просто не знам какво да правя. Сред коледните ми подаръци имаше билетче за театър, който е точно на 24-ти. И понеже е подарък от малката ми сестра, сърце не ми дава да не отида с нея и цялата семейна тумба, която се заформи. Така че май ще пропусна, но ще съм мислено и при вас. Надявам се, че някой ще хапне една салатка "Евъргрийн" и за мен.

Малко да се отчета и аз, че все не стигам до там. Бебочка ритка редовно, особено сутрин и вечер, много й се радваме. Междувременно ми продължиха болничния, така че съм си предимно у дома, превеждам по малко, за да не изляза съвсем от форма, чета си книжки и бездействам. Още не сме спретнали стаичка на бебчето, но поне съм си харесала по-едрите неща и само остава да отидем да ги купим.

Усмивки на всички и прекрасен уикенд!

# 277
  • Мнения: 456
KSI, честит рожден ден на малката Лора! Да е здрава, засмяна и много да ви радва!
Tada

От мен няколко предложения за заглавия на следващите ни теми:

Зимата минава, МАЙ не е далече и скоро ще се гушкаме с малкото човече!
Ний сме МАЙ-ската дружина и не се страхиваме от люта зима!
С коремите вървим напред, МАЙ-ски мами сладки като мед!

# 278
  • София
  • Мнения: 4 397
KSI, Честити рожден ден на Лора!
Да ви е жива и здрава и много да ви радва!!

# 279
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
KSI Да ти е жива и здрава малката принцеса. nbirthday  party006 bdbaloni

# 280
  • София
  • Мнения: 4 590
KSI, честита ти рожденичка!Да ти е жива и здрава! newsm51Сигурно е много вълнуващо, когато детенцетото ти  има рожден ден. Дай Боже всички да го разберем скоро.  bouquet
Момичета, темичката е към края . Някоя желаеща да прави нова? Grinning

# 281
  • Мнения: 90
KSI, да ти е жива и здрава малката принцеса!!!!! newsm59
Да е много щастлива и усмихната!!!

Passion
,мисля че ти се справяш чу smile3521десно

# 282
  • Мнения: 533
KSI да ти е жива и здрава дъщеричката ,да порасне голяма,умна и красива за радост на всички

[/quote]mileeenka,съветвам ви да отидете в SPA хотел Катарино,преди Банско,страхотно е!Аз сега не мога да пътувам,иначе да съм там.

# 283
  • Мнения: 533
PASSION, моля те най-сетне и аз мога да кажа ДА МИ СЛОЖИШ СИНЬО вързопче на щъркелчето.Д-р Спасов днес каза на 3D,че е МЪЖ.Ами да, имал тояга м(у краката.Не съм платила нито стотинка за феталната.Бях с направление и отидох в Поликлиниката на педиатр.Да знаете,че го има и този вариант!

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 20:23 от ina_ana

# 284
  • Мнения: 373
 3D с направление? Shocked Аз ли съм най-хахавата , дето се изръси 70 лв? Ако знаех, че го има този вариант...ама казва ли ти някой. Rolling Eyes

Balonesa къде точно се намираше този център по йога? Имам огромното желание да започна и аз да ходя на такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт