Ей го иде вече МАЙ и тогава ще сме двама/трима знай

  • 13 682
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 533
Звездичка, това е страхотно дори не бях чувала за такива екстри,ако не е тайна дай координати за покупките.Със здраве да си ги ползвате!
kimba 77,май става дума за количката на GRAKO,която аз съм си харесала,но така и не зная как ще си я поръчам от Америка. http://www.gracobaby.com/products/search.asp?Ntt=Quattro+Tour&am … 5&Ntk=Product

# 76
  • Мнения: 362
 Здравейте дами!!!!
  Звездичка наистина това което служи за подпиране на бебчето (незнам как се казва)е много яко.Дали ги има в БГ?
   Днес дойде на гости една приятелка която има момиченце на почти 2 год. и ми донесе нейната количка-Бертони Галакси с два коша въртящи се гуми.Не съм решила дали ще я ползвам,но може в началото когато бебчо трябва да е напълно легнал,а после някоя лятна.Имате ли отзива за тези колички.
   И аз вече страшно се изкушавам да ходя по магазините,но нали още бебчо си крие пола,та удържам фронта засега.
 Лека вечер от мен!!!!! Hug

# 77
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
http://www.gracobaby.com/products/subcategory.asp?N=400+10417+544&act=A20  на мен тая триколка ми харесва и ме интересува как да се сдобия с нея- да имате идейки
Да знаете тия пъпчици са от хормоните.И аз ги имам.

# 78
  • Мнения: 3 089
тук се обсъждаше точно доставката от американски сайтове. не знам докъде стигна обсъждането, защото аз си реших проблема по друг начин:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123595.0

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 19:17 от majceto

# 79
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
http://trus.imageg.net/graphics/product_images/pTRU1-2788598reg.jpg  Вижте това какво ще кажете.
Майче ти си страшна има ли нещо което да не знаеш?  bouquet

# 80
  • Мнения: 533
Мама 21 аз за първи път видях тази количка още не бях сигурна дали съм бременна и направо ахнахме с дъщеря ми и си казахме"Това ще е ".А и майката на бебчето,което беше в нея много ни я похвали и най-вече че е лека и ЦЕНАТА.Ама и аз не зная как ще си я доставя?И 100$ да ми вземат за транспорт пак си струва............

# 81
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
http://www.chicco.com/imgs/05_063308_150_000_pos1.jpg  това е количката в която съм влюбена но е 1250лв. Sick Sick Sick #Crazy #Crazy #Crazy
Ама и аз съм на мнение че и 100$ да ми поискат е по-добре от 1250лв.
Обаче Чикото е невероятно Cry Cry Cry

# 82
  • Мнения: 536
Eiphnh, благодаря за отговора  bouquet. Кофтито при мен е, че се водя на висока заплата едва от началото на ноември. А декември и януари като съм болнични ще ми се вземат предните месеци с ниската заплата...ама здраве да е.
звездичка, много ми хареса приспособлението за спане на бебето на една страна. Страшно полезна вещ е. Аз на дъщеря си подпирах гръбчето с одеалце, но това е много по-удобно.
Гледам, че вие вече пазарувате. Аз вкъщи имам много дрешки от първото си дете и племенника и засега няма да купувам. Обаче живо се интеревсувам от колички. Клоня към Чиполино, но не съм решила окончателно.
И накрая един тъп въпрос: плацента превия и предна плацента едно и също ли е?

# 83
  • Мнения: 533
Ksi,аз не съм чувала за предна плацента.Превия е ,ако е ниско долу.Навремето са правили цирклаж(в по-късните месеци).Не се притеснявай,  може нещата да се променят както за радост стана при мен.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 493
Превия е ако плацентата е ниско долу и пречи на бебето да излезе. Иначе където и другаде да се намира - на предна или задна стена няма никакъв проблем (освен там за секциото дето има значение както писа майчето).

# 85
  • Мнения: 1 531
здрасти и от мен за днес  Hug
а бе да не би да не е 4ак толкоз важно да се обръща дръжката - да си клюкари детето, да го местиш съобразно слънцето, кажете... и всъщност да не би някоя от ГРАКО да има обръщаща се дръжка, 4е поне аз не видях такавА  Rolling Eyes

и ЧРД на сиско2 bouquet  желая впечатляваща година!

# 86
  • Мнения: 533
ninochka,аз я видях наживо количката и ми се струва ,че самият кош може да се върти.Лошото е ,че не мога да си спомня точно кой модел съм видяла.Вчера говорих с моя приятелка от Америка и тя каза,че някъде около 100$ би трябвало да излезе транспорта.Ще пообиколи маг.и ще ми каже подробности.Нейна позната там била с количка Geep,представяте ли си(аз не съм чувала)!Ама какво ли не има....
Приятен и ползотворен ден от мен!

# 87
Здравейте момичета!
Много съм притеснена вчера ходих на ЖК и докторката ми каза, че бебчето е в хоризонтално положение, нося го ниско в корема.Не трябва да вдигам тежко да се пазя, защото можело да ми изтекат водите. По американските стандарти след 22 -ра седмица се водело преджевременно раждане. Препоръча ми да лежа на ляво. Много редки били случаите, в които бебето оставало в това положение. Гледа ми цервикалния канал за евентуарни разширения. МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ.

# 88
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
     ivea  аз много не разбирам но се надявам всичко да е добре и бебо да се обърне някакси.
На мен неска ми е лошо нещо и отивам към леглото-пак вдигнах кръвно- #Cussing out мам................. ста......... и хапчета по една шепа а пък нищо.

# 89
  • Мнения: 123
Привет и от мен, МАЙ-чета! Най-накрая и аз да се разпиша в новата темичка, която отново е страхотна   bouquet
Ние вчера бяхме на ЖК след почти месец и половина пауза и бяхме очаровани колко много се е развил бебо - станал е цели 520 гр, а таткото гордо обясняваше на всички след това колко му е голям пишльока на малкия  Laughing (Докторката ни обясни, че при момченцата членът им е постоянно в еректирало състояние, заради околоплодните води... Embarassed  Shocked  Rolling Eyes и съответно можете да си представите нашия колко беше впечатлен от тая новина... Laughing Не знам за вас, ама аз вече почвам да се чудя кой е детето в случая и кой възрастния)

Иначе като гледам голяма тема сме отворили с количките, почва да ми влиза и на мен тая краста вече и май ще се поразтърся из сайта и аз, че със сигурност отнема време доставката.

Звездичка, тия бебешки глезотии са много яки. Дай някакъв линк за тях, мила.

На всички ви пожелавам весел и прекрасен слънчев ден!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт