Син или червен цвят за автомобил

  • 6 526
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Ако трябва да избирам от двете - червено.
Иначе харесвам сив металик или черно, такива са наште коли Wink

# 16
  • Мнения: 2 381
Бих избрала син.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
ако можете да си го позволите финансово, вземи по-големия двигател с двете седалки, възглавниците и любимия цвят.
за дълъг път по-големият двигател има много предимства.

# 18
  • Мнения: 1 021
На мен също ми харесват повече червените коли, но специално за този модел смятам, че син изглежда по-добре. До колкото знам червеното много бързо избледнява, матира и след това не сто добре.

# 19
  • Мнения: 4 555
Синя кола ми изглежда като някакво недоразумение.
Червена е страхотно  Peace
Има статистика, че най-малко катастрофи стават с червени коли.

# 20
  • Мнения: 106
На мен също ми харесват повече червените коли, но специално за този модел смятам, че син изглежда по-добре. До колкото знам червеното много бързо избледнява, матира и след това не сто добре.

Точно дилъра ни посъветва да изберем червеното, защото със синия цвят двегодишна кола изглежда много по-стара, купето се нагрява повече защото цвета е по-тъмен и всяка драскотина си личи много.

# 21
  • Мнения: 1 021
На мен също ми харесват повече червените коли, но специално за този модел смятам, че син изглежда по-добре. До колкото знам червеното много бързо избледнява, матира и след това не сто добре.

Точно дилъра ни посъветва да изберем червеното, защото със синия цвят двегодишна кола изглежда много по-стара, купето се нагрява повече защото цвета е по-тъмен и всяка драскотина си личи много.
Това за драскотините съм съгласна, че личат на по-тъмнте цветове, но си држа твърдо на мнението, че червеното мноого грозно избледнява.   Wink
Все пак цвета не е от такова значение, важното е, че колата е нова. Със здраве да си я  ползвате!

# 22
  • Мнения: 2 700
Аз съм за червена по две причини: първо, от гледна точка на видимостта (безопасността) и второ, от гледна точка на замърсяването. Ние имаме тъмно синя кола, която още в деня, в който мине на автомивка и вече е прашна. При следващи покупки аз лично ще се целя в по-светлите тонове.

# 23
  • Мнения: 106
Аз съм за червена по две причини: първо, от гледна точка на видимостта (безопасността) и второ, от гледна точка на замърсяването. Ние имаме тъмно синя кола, която още в деня, в който мине на автомивка и вече е прашна. При следващи покупки аз лично ще се целя в по-светлите тонове.

Съгласна съм с това. Колата ни в момента е черна и 2 часа след автомивка е вече прашна Simple Smile

# 24
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Гласувах за червената,изглежда ми много по-добре от синята.
Но,ако имате финансова възможност по-добре си купете другата модификация-седалките ще са ви от полза все някога,а допълнителната възд.възгл. съвсем не е за пренебрегване.
Каквото и да решите,пожелавам ви да си я карате със здраве.   car003

# 25
  • Мнения: 1 564
определено тази точно кола изглежда по-добре СИНЯ.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
От червените лично аз харесвам цвят бордо(мое мнение). Peace

# 26
  • Мнения: 2 197
На тази кола не и отива червено. Затова гласувах синьо. Червено ми се връзва за спортна кола, не за такава.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ай стига бре...
Аз съм луТ фен на червения цвят и понеже мъж ми купи мин. лято синя кола, сега каза, че отива да ми поръча червена Дачия Логан-комби  Laughing

Повече от това, здраве му кажи  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 063
Айде един глас и от мен - червен. Peace

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На тази кола не и отива червено. Затова гласувах синьо. Червено ми се връзва за спортна кола, не за такава.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт