Кралски работи и клюки - юни 2023

  • 93 101
  • 1 267
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 9 460
Двуговерката може да не приеме исляма, то децата - да.

# 1 201
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
Йорданското и испанското семейство демонстрират близост, така че хипотезата може и да не е съвсем безпочвена.  В исляма няма забрана за мъжа са се ожени за друговерка.
Ох горката Леонор с кой ли не я спрягаха.
Но ако ще избира от тази вяра, предпочитам Хашем, защо я спряха за гадже и с престолонаследника на Мароко и то заради медальона на арабски, който тя носи постоянно. 😀

# 1 202
  • София
  • Мнения: 7 987
...Но ако ще избира от тази вяра, предпочитам Хашем, защо я спряха за гадже и с престолонаследника на Мароко и то заради медальона на арабски, който тя носи постоянно. 😀
Във видеоклипа изрично се спомена, че Леонор знаела перфектно арабски.

# 1 203
  • Мнения: 10 490
Двуговерката може да не приеме исляма, то децата - да.
Ако не приеме исляма , няма да се омъжи..мюсюлманите не взимат за съпруги
жени които не са мюсюлманки.

# 1 204
  • Мнения: 11 019
То има още време, ама хич не ми се вярва точно испанската престолонаследничка да се ожени за мюсюлманин. Ще видим, де, светът се променя непрестанно.

# 1 205
  • София
  • Мнения: 3 162
Леонор е престолонаследница на испанския трон - няма шанс да приеме исляма според мен.
Дори и да хареса някой мюсюлманин, то нещата ще бъдат различни от общоприетите.

# 1 206
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
...Но ако ще избира от тази вяра, предпочитам Хашем, защо я спряха за гадже и с престолонаследника на Мароко и то заради медальона на арабски, който тя носи постоянно. 😀
Във видеоклипа изрично се спомена, че Леонор знаела перфектно арабски.
Е така де, знаела перфектно арабски и затова си пишели тайно и това колие ѝ било подарък от него. Такива свободни съчинения имаше из иг, туитър и тн, даже и клюки не мога да ги нарека.
Даже и статии имало за любовта между Мултай Хасан и Леонор,но не мога да ги сложа преведени в момента.
От двореца не отрекли и това още повече засилвало слуховете 😀.
Дрън дрън, същото като с футболната  тениска която подариха на Фелипе, подарък за Леонор, защото била влюбена в Гави.😀

# 1 207
  • София
  • Мнения: 1 500
Колкото и да се променя светът, не мога да си представя наследницата точно  на испанския трон да се омъжи за мюсулманин и децата им ( за да няма конфликт с неговите обичаи и традиции) да не са католици. Гаджета може, ама мъж и жена, ноу уей.  А и съдейки по Фелипе, женен за разведена жена от средната класа, едва ли ще са толкова закостенели родители ѝ, да я натискат да се жени за принц.

Катрин е с много приятна рокля днес, вчера като цяло също беше хубава, но дори на мен, като любител на точките, ми дойде в повече тази рокля.

На Мери също не ми хареса тоалета с полата на точките и сакото отгоре, не ми се връзват никак, освен цветово. Самият цвят на полата не ми хареса, но на старата снимка, където изглежда като рокля  с горната част ми допадна.

# 1 208
  • Мнения: 39 770
Леонор не вярвам да я сватосват с Хашем. За сестра й, по- склонна съм да вярвам.

# 1 209
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
Максима като почетен председател на SchuldenlabNL, присъства днес на среща за действие в Уден за напредъка на дейностите на Националната коалиция за финансово здраве (NCFG).
Този тоалет го носи в Бразилия скоро.
Много го харесвам, особено полата. Без обувките.


# 1 210
  • София
  • Мнения: 14 290
Двуговерката може да не приеме исляма, то децата - да.
Ако не приеме исляма , няма да се омъжи..мюсюлманите не взимат за съпруги
жени които не са мюсюлманки.
Не е вярно. Мъж мюсюлманин може да се жени за жена от друга религия без тя да си сменя вярата. За жена мюсюлманка не е разрешено и мъжът задължително трябва да приеме исляма.

# 1 211
  • Мнения: 13 833
Леонор не вярвам да я сватосват с Хашем. За сестра й, по- склонна съм да вярвам.
Не са ли и двете доста по-високи от него?
Не, че им пука на роялите от това, но все пак.

# 1 212
  • Мнения: 39 770
То и майка му е по- висока от баща им. Жената на брат му също е по- висока.

# 1 213
  • Мнения: 5 026
И аз много харесвам тази пола на Максима. И аз така- без обувките и чантата 😅

# 1 214
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
То това ми е по-интересно на мен, никой не споменава нищо за София, все едно я няма, единствено за  Леонор говорят за гаджета. 😀


Братовчедите им много готини на тази снимка, като изключим цигарата.

Общи условия

Активация на акаунт