Кралски работи и клюки - юни 2023

  • 92 796
  • 1 267
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Брат на Абдула. А момичето в зелено му е дъщеря.
Бащата на булката е този

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 13:08 от Не се сърди, човече

# 46
  • Мнения: 13 752
Мери е наистина великолепна, това е една от любимите ми нейни рокли.

Интересно че никъде не видях на Раджва семейството освен, родителите.🤔 Ще чакам да пишат там ли са били.
Това ли са родителите и?
Бащата е мнооого готин, тя прилича доста на него. Heart Eyes
Чии родители 😳
Жасмин, ще ти пишем двойка и неизвинени отсъствия за вчера 🥴

# 47
  • Мнения: 169
Благодаря за темата! И за всичката красота, която споделяте! Отскоро следя кралската тема и съм много впечатлена. Като в приказките, но днес и сега!

# 48
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Поне се забавляваме истински и сме позитивни като приказката арабска вчера, птиче. Тя Жасмин каза че разчита ние да я информираме. 😀
Йованка сега ще ти го намеря кой е. 😉

# 49
  • София
  • Мнения: 9 947
Страхотна е мацката в зелено, но и родителите ѝ хич не са лоши, майка ѝ е много хубава жена. И изглежда повече от добре родила 5 деца...или не всичките са нейни?

Майката на Раджва милата доста се измъчи с шала на главата, все падаше, но пък много сърдечно разцелува Иман, Салма и Хашим.

# 50
  • Мнения: X
Скрит текст:
Мери е наистина великолепна, това е една от любимите ми нейни рокли.

Интересно че никъде не видях на Раджва семейството освен, родителите.🤔 Ще чакам да пишат там ли са били.
Това ли са родителите и?
Бащата е мнооого готин, тя прилича доста на него. Heart Eyes
Чии родители 😳
Жасмин, ще ти пишем двойка и неизвинени отсъствия за вчера 🥴
Flowers Rose Heart
Обърках се и аз, чии са последно тези готини родители, аз реших, че на Раджва? Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 4 996
Това са чичото и лелята на Хюсеин по бащина линия Simple Smile Родители на една красива девойка в зелено.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Червената рокля на Амалия Нидерландска не я одобрих на нея . Цвета прекрасен , но......Все едно е от магазин за конфекция , а не е правена за нея. Ръкавките едни минималистични, несъобразени с физическите дадености на принцесата, точно до най-широчката част на ръката и. Да бяха пуснали едно ръкавче до лакътя или до китката  определено щеше да я направи по-елегантна . И Максима не харесах. Роклята за церемонията хубава , но с твърде дълбоко деколте за събитието. А вечерната твърде семпла за нея .
Арабските принцеси бяха много хубави и пъстри и на подписването и вечерта.  Обаче арабските мъже бяха много странни. На церемонията един със спортни сандалки , друг с боти , то верно са с кандура облечени и не се виждат много , но ми се стори прекалено да се появиш със сандалки на церемонията.
Но най-важното е да се обичат младите Satisfied . Любов да има . Любовта ще победи всичко. Gift Heart

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 10:43 от LeoVita

# 53
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Жасмин 🤣🤣
Прочети ми постовете.
Това е Хашим. Брата на оня предадел Хамза.
И двамата с Хамза са синове на Нур и Хюсеин. Тоест са полубратя на Абдула.
А Хашим и жена му са родители на красивото момиче в зелено.

Лана всички деца са техни.
Я вижте ги какви са красиви като млади.

# 54
  • Мнения: 4 958
Бащата си е парче от всякъде, няма какво да си кривим душите Joy
И майката, нали...

# 55
  • Мнения: 8 472
Това беше най-красивата рокля от вчера безапелационно за мен. Ели Сааб е сътворил нещо приказно!


И двете двойки бяха много красиви




# 56
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026







# 57
  • Мнения: 4 958
Красива е роклята с орнаментите отзад. Красиво семейство, много са хубави, браво Blue Heart

# 58
  • Мнения: 8 472
В този момент май Рания им сподели нещо интересно и любопитно, физиономиите на принца и принцесата бяха доста заинтригувани.


# 59
  • София
  • Мнения: 9 947
Много красиви снимки и много мили!
Хубаво семейство имат Рания и Абдула...нищо че е нисичък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт