На море в Турция - тема 79

  • 64 904
  • 742
  •   1
Отговори
# 120
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 859
Някой летял ли е от София с Емералд до Анталия? Обратният полет е безумно рано - 8,30 часа. В колко часа ви взеха от хотела? Ще бъдем в Белек?

3:30 от Алания Grinning Белек предполагам 5. Навръщане ми се стори по-бързо и ок всъщност.

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Здравейте, има ли някой с пресни впечатления и отзиви от Palm Wings Beach Resort and Spa, Кушадасъ?

# 122
  • София
  • Мнения: 3 684
Привет от плажа в Сиде- Стела елит  резорт и спа 5*. Хотела не е нещо особено- нов на 5 Мин от плажа( има шатъл) 16+. Единствените българи сме тук в момента. Храната е прилична, но не е нещо Уау- аз не съм по рибите и скарата, предпочитам турските манджички. На плажа приготвят също на момента пици,паста салати скара- от меню. Не сме пробвали още Ала карт- пристигнахме вчера около 13 ч. Настаниха ни след час- за първи път ми се налага в Турция да чакам да приготвят стаята. Няма пързалки има прилично спа.Масаж ще пробвам утре.
Ние сме без деца три двойки. За нас е ок.
Но не бих се върнала- скучно е, въпреки че не са само баби германки, има доста млади хора около 30г, но снощи в Пъба беше празно.
Анимация- под всякаква критика. Обслужване- задоволително,разочарована съм от отношението на персонала още при настаняването- абсолютно никаква приветливост. Ще видим за напред
Плажа е ок,интернета също навсякъде дори на плажа.
Септември сме в Джакаранда с тииновете. Вече съжалявам, че не отидохме и сега там.
Но нищо- като за първо посещение в Сиде
П.с. в магазина на Поло нищо интересно- моля за препоръки за близко място за пазаруване- предимно читави дрешки на Найк за 17г. тийнейджър, ако може

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 9 733
vnd и ние сме в Jacaranda през септември (01-08) с тийнове Simple Smile Ако намерите магазин за Polo и Nike, моля да споделиш, като гледам са ни еднакви търсенията Laughing

# 124
  • София
  • Мнения: 3 684
Ок- снощи бяхме в Роlo- нищо особенно само едни джапанки на мъжа ми взехме.
Nike не видях, но сме минали само през два магазина, нещо като молчета.
Ще очаквам да сподели някой който е бил и друг път тук
( Ни е сме в Джакаранда от 26.09)

# 125
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
Привет от плажа в Сиде- Стела елит  резорт и спа 5*. Хотела не е нещо особено- нов на 5 Мин от плажа( има шатъл) 16+. Единствените българи сме тук в момента. Храната е прилична, но не е нещо Уау- аз не съм по рибите и скарата, предпочитам турските манджички. На плажа приготвят също на момента пици,паста салати скара- от меню. Не сме пробвали още Ала карт- пристигнахме вчера около 13 ч. Настаниха ни след час- за първи път ми се налага в Турция да чакам да приготвят стаята. Няма пързалки има прилично спа.Масаж ще пробвам утре.
Ние сме без деца три двойки. За нас е ок.
Но не бих се върнала- скучно е, въпреки че не са само баби германки, има доста млади хора около 30г, но снощи в Пъба беше празно.
Анимация- под всякаква критика. Обслужване- задоволително,разочарована съм от отношението на персонала още при настаняването- абсолютно никаква приветливост. Ще видим за напред
Плажа е ок,интернета също навсякъде дори на плажа.
Септември сме в Джакаранда с тииновете. Вече съжалявам, че не отидохме и сега там.
Но нищо- като за първо посещение в Сиде
П.с. в магазина на Поло нищо интересно- моля за препоръки за близко място за пазаруване- предимно читави дрешки на Найк за 17г. тийнейджър, ако може
точно срещу мол Сиде има голям магазин казва се Фабрик аутлет. Много зареден. Снощи го посетихме, купихме някои неща. Аз също имам 17 г тинейджър. Може да се плаща с карта. Ако искате ще обесня как се стига от Джакаранда до там с долмушите. По 17, 18 турски лири е на човек.

# 126
  • Мнения: 3 391
Как е времето в Сиде?

# 127
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
До вчера не се дишаше. Днес е облачно, но е топло. Не е валяло.

# 128
  • София
  • Мнения: 3 684
Зечова- благодаря много
Довечера ще го потърсим.
Ако не се ориентираме ще пиша
Времето днес в Сиде е топло, не колкото вечеря, но и облачно
Не е валяло, дано и утре не вали

    # 129
    • Пловдив
    • Мнения: 2 026
    Времето тази година разби пълноценната почивка на всички до сега.Няма седмица в която да е било поне 7 дни слънчево.Като гледам прогнозата така ще е до края на юни.Това ми се струва ,че ще отдръпне доста хора от Турция.

    # 130
    • София
    • Мнения: 1 845
    Времето тази година разби пълноценната почивка на всички до сега.Няма седмица в която да е било поне 7 дни слънчево.Като гледам прогнозата така ще е до края на юни.Това ми се струва ,че ще отдръпне доста хора от Турция.
    Славейче, ама той никой не тръгва за Турция от днес за утре Simple Smile Как така ще ги отдръпне?
    Всеки си е резервирал отдавна почивката за юни. Той месеца се преполви вече.
    А и времето се оправи. високи температури и на въздуха и на водата Simple Smile
    А и за да няма изненади от времето е добре да резервираме повече дни почивка. Примерно двайсетина са супер Simple Smile

    # 131
    • Пловдив
    • Мнения: 2 026
    О,Роже дай Боже да дойде това време и ние като руснаците и германците да почиваме по 15-20 дни в Турция.Аз нямах предвид това лято а за другото.

    # 132
    • София
    • Мнения: 23 098
    Аз и цял месец бих стояла в Турция стига да ми го позволаваха работата и финансите. С пари и време всеки може. Sunglasses

    За тези, които се притесняват за времето, снощи имахме междинна нощувка в Айвалък. Влизах в морето и плувах, а аз ненавиждам студена вода. Тоест няма място за притеснение. Предните 7 дни в Кушадасъ бяха слънчеви и горещи, само един предиобед беше облачно и използвахме момента да отскочим до мола.
    Преди 2 часа як дъжд ни сурвака за добре дошли в Бг. Head Band

    # 133
    • Мнения: 201
    Привет от Алания. Времето е супер за нас, не е гадна жега. То това е и идеята на по- ранните почивки в Турция, освен цената. Ако някой е решил да се пържи по цял ден и държи на това би трябвало са си е резервирал през юли- август. Водата и в басейните, и в морето е много приятна- 26- 28 градуса. Децата  е излизат по цял ден. Друг е въпроса със слънцето- крие се, показва се когато реши Simple Smile приятна почивка на всички!

    # 134
    • София
    • Мнения: 1 845
    О,Роже дай Боже да дойде това време и ние като руснаците и германците да почиваме по 15-20 дни в Турция.Аз нямах предвид това лято а за другото.
    Да, права си, Славейче, за другото лято ще резервираме по-късни почивки Simple Smile.
    И без това Курбан Байрама е 17-20 юни. Добре е да го имаме предвид ако не желаем да почиваме в претъпкани  за празника хотели!

    Общи условия

    Активация на акаунт