Печелили ли сте някога нещо?

  • 7 116
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Най-голямата ми печалба е джакпот от "Бинго"-то- към 23 000 лева беше. Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 1 457
Да, тройка от тотото  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 716
"Печелила" съм пари от телевизионни игри. НО аз все пак си ги "изкарах". И от тотото 1-2 тройки.

# 18
  • Мнения: 3 050
печелила съм-100лв от "минута е много" Flutter Grinning
преди две -три години-
още помня въпроса и това колко се радвах! с тях си купих първия GSM Laughing

# 19
  • Мнения: 677
На едно събиране на АРА имаше томбола..
Голямата награда беше последен модел ски Росиньол..
Спечелих аз..Не се бях качвал никога на ски..И до сега не съм..
Подарих ги веднага още на място..

# 20
  • Мнения: 5 332
Шнорхел и плавници   Mr. Green (от една томбола за деца в Макдоналдс).

# 21
И аз ще си кажа, на новогодишното тържество в НДК, 2000 година, златната ръчичка на Гала ме изтегли и спечелих GSM, а най-невероятното беше, че следващия спечелил беше....майка ми - пак GSM...  Blush
а на морето спечелих от ABSOLUT плажна хавлия....май това ще ми за този живот..... Confused

# 22
  • Мнения: 2 013
Спечелих самолетен билет до Рим от онлайн игра на България Еър, но още не съм го взела (важи до края на март) и се чудя дали всъщност ще ми го дадат, след като авиокомпанията беше купена от Хемус Еър.

Но имам познат, който е най-големият късметлия в такива игри (е, той играе и на всичките). До момента е печелил последен модел Опел Вектра, огромен плазмен телевизор, разните му хладилници, перални и прочие електроуреди въобще не ги броя, няколко екскурзии в чужбина и купища, ама купища по-дребни предмети. Печалбата му от онзи дене е екскурзия до Истанбул. Печелил е и пари от тв игри.   

# 23
  • Мнения: 289
Аз съм печелила една торта на Нова Година - вече не помня коя година точно..
От тотото - само няколко тройки, от които дори не си взех "печалбата", защото беше смешна  ooooh!

Относно игрите с големи награди - доколкото зная, изплащат парите, но с разни удръжки, и след доста време.

# 24
  • Мнения: 10 758
Дребни неща съм печелила - сешуар, свещник и тем подобни.

Divana, баси късметлията е твоя познат.А в любовта как е Mr. Green

# 25
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ами да имам  печалба-цели 16 лева и 26 стотинки (четворка от тотото през далечната 2001)
няколко тройки и едно бинго от (срам ме е да кажа Embarassed Embarassed Embarassed) 2.90 лв. Това е....

# 26
  • Мнения: 2 013
Дребни неща съм печелила - сешуар, свещник и тем подобни.

Divana, баси късметлията е твоя познат.А в любовта как е Mr. Green

На 37 е. Хич не му личат обаче, има много момчешко излъчване. Умен е. Живее сам (не съм сигурна, мисля, че заради някакво тежко разочарование), решен е да си живее сам, няма никакви намерения да си търси половинка...

# 27
  • Мнения: 335
Преди 6-7 години спечелих плюшен тигър от вафли "хищник" и май това ми е най-голямата печелена награда  Rolling Eyes
Вчера от лотарията спечлих два пъти по 0,50ст.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 455
В Хит миналата година имаше една игра,всеки ден теглят три касови бележки и връщат въпросната сума на клиента.Отивам аз да си попълня бележката с мисълта къф съм балък,уж на такива игри не се връзвам ама на попълних я Whistling На следващия ден ми се обадиха,че печеля. Mr. Green Като малка съм печелила футболна топка.

# 29
  • Мнения: 2 309
Последната ми е лев от държавната лотария и то новогодишно! Левче - кефче! Инак съм си печелбарка!

Общи условия

Активация на акаунт