Лидл 176 - юнска леко скучна

  • 50 896
  • 592
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 557
Моята лента пак е за 790 лв..

# 571
  • София
  • Мнения: 23 077
Ето моята:



. Може би защото доста намалих пазаруването от Лидл,  са ми сложили 310 лв.

А този нов купон не е ли стария?!

# 572
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 811
Октоподът е с вкус на гумичка от молив, обаче става да се добави към салатка, или на пица, хем и италианското тесто за пица е супер, и проволоне отгоре, става перфектаменте Hands Ok Hand

# 573
  • Мнения: 390
Моята лента е за 190лв.
Скрит текст:
На майка ми е за 310лв.
Скрит текст:
Ходя в Лидл най-много 2 пъти в седмицата и винаги сканирам картата си(понякога и на майка картата,че тя рядно ходи или забравя/не й се занимава),не правя големи сметки(повечето са под/или около 20лв.,понякога и под 10лв.)

# 574
  • Мнения: 6 916
Моята лента е за 510 лева, подаръците не ми харесват, но пък ще следя колко пари харча.

# 575
  • София
  • Мнения: 13 277
Едната "семейна" лента е до 310 лв., а другите две са до 190 лв. Явно малко сме пазарували. 😀

Имам купон за някакъв моп:
Скрит текст:
Ако на някой му трябва. И всички седмични подарявам. Избраните за мен ги показах още в началото на седмицата. Simple Smile

# 576
  • Мнения: 1 882
Питаше някой за дамските гащи, но не откривам поста.
Имаше абсолютно същите преди, тогава купих. Много приятна материя, удобни, памучни, дантелката горе стои много хубаво и до там. След няколко изпирания, не повече от 4-5 дантелката вече не е дантелка и съответно гащите на нищо не приличат. НО!  да се има предвид, че не пера на ръка. Всичко в пералнята слагам.

# 577
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Mikkеу или друг беше писал тук за овесеното мляко в баница? Как се слага?

# 578
  • София
  • Мнения: 23 077
Аз се отказах от спрей мопа.

# 579
  • Мнения: 10 214
Ами то само това липсва, в 21 век да си пера бикините на ръка. Колкото и да са ценни, ръцете ми са по-ценни, а и втори чифт нямам, хуманоид също нямам... Аз следя за онези хубави цветни бикини без дантели, памучни, майка ми много си ги е харесала, но не ги зареждат и това е положението.

# 580
  • Мнения: 8 335
Ами то само това липсва, в 21 век да си пера бикините на ръка. Колкото и да са ценни, ръцете ми са по-ценни, а и втори чифт нямам, хуманоид също нямам... Аз следя за онези хубави цветни бикини без дантели, памучни, майка ми много си ги е харесала, но не ги зареждат и това е положението.

От последното взимане съмсупер недоволна - на второто обуване, ластиците започнаха да си се разшиват.

# 581
  • In transit
  • Мнения: 12 027
Mikkеу или друг беше писал тук за овесеното мляко в баница? Как се слага?
Не в баница, правя питки с него, вместо с вода(мляко). Някой друг е бил с баницата. Grinning

Моята лента е за 510лв. Миналия месец изобщо не съм си маркирала картата, за месеца съм оставила под 100лв. (по касови бележки), така, че за мен са на случаен принцип.

# 582
  • Мнения: 36 904
Заради вас си погледнах лентата и е за 790лв - такава не бях имала до сега Joy
Скрит текст:

# 583
  • Мнения: 4 507
Тези сладоледчета много ми харесаха:

# 584
  • Мнения: 4 226
Аз бях редовен купувач в Лидл, но през последния месец съм влизала 3 пъти в магазина. Стоките, които купувахме от него мога да ги намеря в други магазини с по-ниска цена и по-добро качество. Зеленчуци, млечни, яйца, сирене, месо. Дано нещо се промени в политиката им.

Общи условия

Активация на акаунт