СЕДМИ КЛАС - дишайте дълбоко, последна седмица (5.06 - 11.06)

  • 18 927
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 419
Моят син взе да изпада в паника, колко било важно, щял да бъде под стрес, щял да допуска грешки. Как да се противодейства на това? А като го гледам какви глупости започва да прави, започвам аз да изпадам в паника Sad

# 76
  • София
  • Мнения: 6 198
В пощата няма на Регалия. Някой ще ги качи ли, моля!


Опитах още когато мина, но АБВ каза, че е засечено нерегламентирано влизане и не ми дава да го изпратя.

# 77
  • Мнения: 1 138
В пощата няма на Регалия. Някой ще ги качи ли, моля!


Опитах още когато мина, но АБВ каза, че е засечено нерегламентирано влизане и не ми дава да го изпратя.
Можеш ли пак да опиташ? Някой друг да има тестовете на Регалия?

# 78
  • София
  • Мнения: 6 198
Опитах преди малко, не става.

# 79
  • Мнения: 2 117
Абе оставете децата на мира с тез ПИ на финала, сега е времето да почиват и да са дзен Simple Smile Както казва моят син "Три години съм учил за тия изпити, какво ще науча за 2 седмици (щото ми го повтаря от миналата седмица), остави ме да играя на компютъра".
Разбира се в кръга на шегата го казвам, да не се засегне някой, но според мен от тук до другия вторник трябва да работим в посока да са спокойни, без стрес и паника и да ги мотивираме да дадат всичко от себе си! Само да не си помислите, че на мен ми е много спокойно, свит ми е отсега стомаха, ама се опитвам да го играя безгрижна вкъщи...

# 80
  • София
  • Мнения: 1 182
Моят син взе да изпада в паника, колко било важно, щял да бъде под стрес, щял да допуска грешки. Как да се противодейства на това? А като го гледам какви глупости започва да прави, започвам аз да изпадам в паника Sad
И моят хубавец е точно така. Цяла година айляк, сега се е притеснил какво ще прави, в кое училище ще влезе. Да мисля как да го успокоявам.... От вчера е хремав, дано бързо се оправи.

# 81
  • Мнения: 672


Запазила съм само втори модул.

# 82
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Здравейте, нещо ме гложди един въпрос тези дни и съм сигурна, че @Дидева знае отговора. Heart
Преди няколко години имаше дискусия за задачата с редактиране, че точки не се отнемат. В школата на пробните нещата не стоят така и съм в чуденка има ли промяна в регламента. Thinking
Ако се е коментирало вече, моля да бъда извинена. Чета редовно, уж попрерових и 2 теми назад, но не открих нищо по темата.

# 83
  • Мнения: X
Дидева тъкмо е на линия. Joy
Броят се само корекциите на грешки, заложени в текста. Мисля, че обяснението е просто. Първо, на НВО точки не се отнемат, а се дават и второ, пести се време ( проверява се по-бързо, тъй като се знае какво се търси). Така беше до миналата година. Към момента не виждам основания да считаме, че ще има промени в това отношение. Ако са ги подали някакви сигнали в тази връзка, антените ми не са ги уловили, а ги намирам за доста чувствителни. Joy

# 84
  • Мнения: 24


Запазила съм само втори модул.

Добро утро Simple Smile А дали имате и отговорите?

# 85
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
Пристигна Бележката  Simple Smile Не знам защо, но не си я представях формат А4. Влязох с кода за достъп и паролата на сайта infopriem да разгледам. Ами не е интересно  Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 2 112
Още не. Няма да стане интересно поне до края на юни 🙂

# 87
  • София
  • Мнения: 83
Може и да е обсъждано преди,  но според вас има ли възможност да се падне теза на произведение от шести клас или Хайдути? Не видях  в модела на НВО да е изключен този материал от т. нар. "задача с разширен свободен отговор"

# 88
  • Силистра
  • Мнения: 288
Интересното тепърва предстои, сега е интересно за 12 клас, през 5 минути рефрешвам и тръпна в очакване....
Седмокласникът е спокоен, на дневен ред му е състезание на БЧК и това го вълнува, но той си е такъв докато не опре ножа до кокала, не се трогва...ще го видим на 13-ти Wink

# 89
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 778
Понеже и аз не можах да пратя в пощата...
ПИ МАТ Регалия 28.05.2023
Скрит текст:











Успех на децата!

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 11:07 от ninanb

Общи условия

Активация на акаунт