Петокласници - 2023/2024

  • 27 455
  • 854
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Работите би следвало да са проверени вече, за разсекретяване и пр. подробности също трябва ден..
Не, не са проверени все още. От оценител е информацията, че все още работят. Със сигурност нямало да излязат днес резултатите.

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 15:17 от Анонимен

# 46
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз ги проверявам често, че и при на сме 4 и 12кл. Ама 12кл са ни по-важни, за НВО на малките ми е по-скоро любопитно, но пък детето се вълнува.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 710
Сега или търсят кой да подпише някой документ, че нали гълъбите излетели със зам министрите или се чудят как да представят статистиката с резултатите, които излизат с прес съобщението на сайта на МОН  Sweat Smile
Без да искам да влизам в кой знае повече- също от оценител знам, че са проверени и има маък брой проблемни работи за ръчна проверка в следствие на технически грешки/проблеми с принтерни машини и пр.

# 48
  • Мнения: 2 812


Вече съм на нокти ... Обновявам, чакам, обновявам, чакам, ....

# 49
  • Мнения: 21 455
Работите на четвъртокласниците не се засекретяват. Системата автоматично отрязва частта с идентификационната информация за ученика и тя не се подава в системата за дистанционно оценяване на задачите със свободен отговор.
Не виждам заповед за изменение на крайния срок. Даже вчера или днес са обновили календара в ЕИСИП ( до скоро стоеше този от 2022 г.) и там си пише: Обявяване на резултатите от НВО до 09.06.2023 г. Вероятно 12. 06. е срокът, в който директорите ще получат окончателните протоколи, подписани от началника на РУО, тъй като трябва да ги съхраняват за определен срок.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 537
Работите би следвало да са проверени вече, за разсекретяване и пр. подробности също трябва ден..
Не, не са проверени все още. От оценител е информацията, че все още работят. Но може до 17 часа да приключат.
Ако наистина все още проверяват, абсурд ми се вижда да ги качат днес. Наистина има и технически процедури после. Явно ще си е утре както е посочено като срок. Дано да не е чак утре вечер...
П.П. Дидева, благодаря за разясненията. Не знаех, че на малките не се засекретяват. Аз не знаех и че като редовни оценки ще се впишат. Някак си живеех със знанията за 7 клас. Благодаря, че на всички нива внасяш разяснения !

# 51
  • София
  • Мнения: 3 710
И аз си мислех, че въпросният входящ номер, който снимах десет пъти, за да не го загуби с бележката, е нещото което служи за идентификатор. И то вероятно е, но в системата двете са свързани..Разбрах (мисля).

# 52
  • Мнения: 669
А знаете ли миналата година кога са ги публикували?

# 53
  • Мнения: 6 732
Миналата година на 07.06, както е било обявено предварително.
На такава информация попаднах.

# 54
  • Мнения: 1 362
Сега или търсят кой да подпише някой документ, че нали гълъбите излетели със зам министрите или се чудят как да представят статистиката с резултатите, които излизат с прес съобщението на сайта на МОН  Sweat Smile
Без да искам да влизам в кой знае повече- също от оценител знам, че са проверени и има маък брой проблемни работи за ръчна проверка в следствие на технически грешки/проблеми с принтерни машини и пр.

Да, като в нашето училище.
Една от задачите по МАТ е отпечатана грешно и отговорите на децата са грешни.
Освен резултатите, съм любопитна и как ще бъде решен този казус.

# 55
  • Мнения: 459
Миналата година са ги публикували на 06.при обявена дата-07. малко след 19ч...

# 56
  • Мнения: 21 455
https://bg-mam.ma/p/1439434/44871481
Форумът е изпищял на 6 юни 2022, 19:12 ч.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 710
Тъкмо за Новините значи 😄

# 58
  • Мнения: 459
Дидева ,и аз там проверих-най-сигурното място беше:smiles:
И аз ги проверявам често, че и при на сме 4 и 12кл. Ама 12кл са ни по-важни, за НВО на малките ми е по-скоро любопитно, но пък детето се вълнува.
Не съм, в групата на 12 клас прочетох ,че са качили оценките!Стиснати палчета за детето ти.
Дано пуснат днес и нашите...

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 16:24 от desi_aia

# 59
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
12кл излязоха, сега чакаме и малките да излязат!

Общи условия

Активация на акаунт