Преди или след раждането да пазарувам за бебо?

  • 8 291
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 211
Аз съм в 8ми месец и вече си имам всичко необходимо- от легълцето до клечките за уши! Започнала съм да пера и гладя и суеверията хич не могат да ми повлияят! Толкова е приятно! А и ако не ми е всичко предварително приготвено просто не съм спокойна. А започнах да купувам от 6-7 месец.

# 166
  • Мнения: 2 019
преди...съветвам те и ти да купи6 пове4ето не6та преди да роди6,за6тото после като дойде бебока е малко трудно,особено,ако не си си набелязала какво иска6.
леко бременеене и здраво беб4е ти желая  bouquet
Peace

# 167
  • Мнения: 1 674
Аз пазарувах преди раждането.Исках да съм 100% подготвена, когато настъпи момента!

и аз така Peace

# 168
  • Мнения: 51
И аз съм доста суеверна, но си напазаувах основните неща преди да родя - дрешки, легло, мазила, завивчици. Чак след раждането взехме количка, ваничка и т.н., които през първите дни така или иначе не ни трябваха. Вземи си това, което би те накрало да се чувстваш спокойна по време на раждането и да не мислиш излишно, защото тогава детенцето ще обсеби цялото ти внимание и трябва да му се наслаждаваш:))))

# 169
  • София
  • Мнения: 627
Добре е поне основните неща да се купят преди раждането, че след това става една лудница.... #Crazy

# 170
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 117
Аз пазарувах преди раждането.Исках да съм 100% подготвена, когато настъпи момента!

newsm10 И аз бях така! Исках всичко аз да си избера:) Не съм и суеверна де:)

# 171
# 172
  • София
  • Мнения: 17 595
Определено преди това. Иначе ще се озовеш с куп неща, от които нямаш нужда, за сметка на онези, които биха ти били полезни. Списък имам, но моя е дълъг...

# 173
  • Мнения: 1 900
Аз си бях купила всичко необходимо преди да родя. Гледам детето си сама с мъжа ми, нямам баби на който да разчитам.
Бях си купила абсолютно всичко, от памперсите до кошарата. Всички дрехи бяха изпрани, изгладени и подредени.
Някой казват, че не било хубаво да се подготвяш предварително, но освен от вълнението го направих по скоро от практична гледна точка.  Peace

# 174
  • Мнения: 4 406
преди раждането. не мога да гласувам доверие на куп екзалтирани роднини да купуват неща - често не това, което искам- вместо мен.

# 175
  • Мнения: 3 929
Пазарувай, когато ти намериш за добре, но ръководейки се от прагматизма, а не от суеверия. Аз лично пазарувай след раждането, но не точно аз, аз само давах списък с необходимите неща, които трябва да се купят, а другите пазаруваха. Преди да родя, имах само бебешки дрешки, които снаха ми и етърва ми бяха дали, бебешка количка и това.

# 176
  • Мнения: 1 243
Преди раждането пазрувах Peace

# 177
  • София
  • Мнения: 408
Моят съвет е да подготвиш най- необходимото преди раждането, просто защото после няма да имаш достатъчно време  Wink

# 178
  • Мнения: 812
аз си напазарувах преди!не съм суеверна

# 179
  • Мнения: 86
Здравей,аз също си падам доста суеверна и около 2 седмици преди ражданията си купих единствено комплектите за изписване,няколко бодита и няколко ританки!

Общи условия

Активация на акаунт