Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 21

  • 68 002
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Г. О.
  • Мнения: 1 736
Момичета, върнах два артикула от една и съща поръчка едновременно. Днес имам възстановени пари само за едната дреха. Дали ви се е случвало да ви ги връщат в рамките на няколко дни или винаги наведнъж?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 266
Момичета, върнах два артикула от една и съща поръчка едновременно. Днес имам възстановени пари само за едната дреха. Дали ви се е случвало да ви ги връщат в рамките на няколко дни или винаги наведнъж?
Няма да има проблем,просто са в различни отдели.Няколко пъти ми се е случвало.

# 17
  • Мнения: X
Да , случвало ми се е, вкл. и последния път , преди дни. На следващия ден получих за останалия артикул.

# 18
  • Мнения: 373
Изчезнаха ми няколко любими. Добавям ги отново в любими,но не се добавят.

# 19
  • Мнения: 62
Изчезнаха ми няколко любими. Добавям ги отново в любими,но не се добавят.
И на мен ми се случи с едно палто. Добавих го в любими няколко пъти и все изчезваше. Имаше го налично в няколко размера. Добавих го в количката и за секунди изчезна и от там.

# 20
  • Мнения: 1 168
Някой може ли да даде код за намалени вече чанти, над 100лв (ако има значение), моля?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 337
Някой може ли да даде код за намалени вече чанти, над 100лв (ако има значение), моля?
Кодове не важат по време на намаление.

# 22
  • Мнения: 373
Важат кодовет, ако кода е по-голям от допълнителното намаление или ако няма допълнително намаление.

# 23
  • Мнения: 1 168
Няма допълнително намаление. На Киплинг е чантата. Те сравнително скоро имаха намаление, от което се възползвах. Сега искам друга чанта, конкретната е намалена, но ми се ще още малко да я смъкна.

# 24
  • Мнения: 373
Няма допълнително намаление. На Киплинг е чантата. Те сравнително скоро имаха намаление, от което се възползвах. Сега искам друга чанта, конкретната е намалена, но ми се ще още малко да я смъкна.

Значи Ви трябва код за аксесоари или някой инфлуенсърски код.

# 25
  • Мнения: 1 168
Получих. Благодаря! 🌺

# 26
  • Мнения: 5 819
Изчезнаха ми няколко любими. Добавям ги отново в любими,но не се добавят.
И аз имам същия проблем.

# 27
  • Мнения: 4 825
Маратонките за деца на new balance как са като размер и качество? Търся с определен вид подметка и само няколко производителя предлагат такива, но са доста по-скъпи от new balance.

# 28
  • Мнения: 373
Някой да има ваучер за СПОРТ дамска категория или ОБУВКИ дамска категория Simple Smile Давам кодове за Tom Tailor,About You,HUGO,Polo Ralph Lauren,Levis,Ragwear,Jack&Jones.

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 12:30 от vlbs

# 29
  • Мнения: 2 533
От Април не бях пускала поръчка. За жалост нищо, което ми хареса не е намалено подобаващо. Дано има още намаления, не че ми трябва нещо.

Все пак  пуснах една рокля и клин

https://m.aboutyou.bg/p/mango/roklya-zamora-829533

https://m.aboutyou.bg/p/hollister/klin-9375142

Общи условия

Активация на акаунт