RYANAIR - 23

  • 43 649
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19
Здравейте, ще летим семейно до Барселона на 29.03 и сега се чудя, да купувам ли билетите или да изчакам още малко... дали има шанс да поевтинеят?! От една седмица ги гледам и реално се покачват, даже към днешен ден леко съм прецакана 😊

# 721
  • София
  • Мнения: 5 290
Здравейте, ще летим семейно до Барселона на 29.03 и сега се чудя, да купувам ли билетите или да изчакам още малко... дали има шанс да поевтинеят?! От една седмица ги гледам и реално се покачват, даже към днешен ден леко съм прецакана 😊
Ако знаехме отговора, щяхме да сме милионери от продажба на информация 🙃
Да, има шанс да паднат, точно колкото и да не паднат.
При цената, която виждам, аз бих изчакал. Не е съвет, само какво аз бих направил.

# 722
  • Мнения: 19
Здравейте, ще летим семейно до Барселона на 29.03 и сега се чудя, да купувам ли билетите или да изчакам още малко... дали има шанс да поевтинеят?! От една седмица ги гледам и реално се покачват, даже към днешен ден леко съм прецакана 😊
Ако знаехме отговора, щяхме да сме милионери от продажба на информация 🙃
Да, има шанс да паднат, точно колкото и да не паднат.
При цената, която виждам, аз бих изчакал. Не е съвет, само какво аз бих направил.

Ах, мерси, ще се почудя още малко 😂

# 723
  • Мнения: 4 419
Здравейте, ще летим семейно до Барселона на 29.03 и сега се чудя, да купувам ли билетите или да изчакам още малко... дали има шанс да поевтинеят?! От една седмица ги гледам и реално се покачват, даже към днешен ден леко съм прецакана 😊

нормално е да се покачват, по принцип винаги се покачват, а само понякога падат
цаката е да уцелиш точно когато са паднали Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 16 129
Според мене цените за Барселона ще се увеличават от тук нататък.
На 31.03 е католическия Великден, има и уч. ваканция.

# 725
  • Melmak
  • Мнения: 3 264
Датите фиксирани ли са вече? Вече отбелязаха, че 31 март е католическия великден. За мен това означава, че цените ще се вдигат. Виждам, че в момента полета София-Барселона на 29 март е 102,84€. Седмица по-рано има билети за по 39€. Бих сменила датите.

# 726
  • Мнения: 19
Според мене цените за Барселона ще се увеличават от тук нататък.
На 31.03 е католическия Великден, има и уч. ваканция.


Католическият Великден нали трябва да е една седмица преди нашия, който е на 05.05?!

# 727
  • София
  • Мнения: 3 043
Според мене цените за Барселона ще се увеличават от тук нататък.
На 31.03 е католическия Великден, има и уч. ваканция.


Католическият Великден нали трябва да е една седмица преди нашия, който е на 05.05?!

Тази година не е така.

# 728
  • София
  • Мнения: 16 129
Извън темата за РЕ - няма правило през колко дни трябва да са католическия и православен Великдени.
Случвало се е и на една дата да ги обявят църквите.
Но и в края на март, и в началото на май цените ще са по-високи. Търсенето на билети ги определя.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 731
Аз в петък успях да си взема билети за юни за Родос на прилични цени след около 2 месеца следене. Тръгнаха от 100 евро за двупосочен, стигнаха 130 и после спаднаха за малко до 85 евро. Сега пак са над 120. Проблемът е, че динамиката на цените зависи от продажбите, а те няма как да се предвидят.

# 730
  • Мнения: 1 848
Когато има ученическа ваканция билетите винаги са много скъпи. По същия начин когато има няколко празнични дни. Логично е:)

# 731
# 732
  • Мнения: 564
Здравейте!
Моя син много си държи на монитора,60 см. е,имам ли право да го сложа в куфара или да е в багаж до 10 кг,който мога да взема в самолета ,много се чудя.

# 733
  • Мнения: 4 419
никой няма те спре, слагаш го където мислиш, че ще оцелее и където влиза в размерите
не е пушка, та да нямаш право

# 734
  • Мнения: 1 263
Здравейте!
Моя син много си държи на монитора,60 см. е,имам ли право да го сложа в куфара или да е в багаж до 10 кг,който мога да взема в самолета ,много се чудя.
Аз не бих сложила монитор в чекиран багаж. Изобщо не се знае дали ще си го намерите в куфара или в какво състояние ще е. Вчера гледах в една фейсбук група куфар, който беше като взривен.

Общи условия

Активация на акаунт