Аз ли нещо не съм наред?

  • 3 747
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 884
Обожавам да сме заедно със съпруга ми, но с удоволствие излизам без него- просто харесваме различен тип заведения.Иначе и на мен ми се налага доста често да стоя сама, но уплътнявам времето си като си мисля с какво мога да го изненадам, когато се эавърне. Много често и една вкусна вечеря е достатъчна...Но понякога и аз се чувствам глупаво-чувала съм, че не е възможно да не му изневерявам, щом ходя на фитнес точно когато той е извън страната, а аз просто бързам през това време да стана по-хубава за него...

# 46
  • Мнения: 1 364
На мен също ми е хубаво да съм със съпруга ми.
Но също така мисля, че всеки има нужда да излезе с приятели и не виждам нищо лошо в това.

# 47
  • Мнения: 410

[/quote]
Е, да, за някои щом няма хормони, няма и любов...  Whistling
Чудя се тогава какво ли свързва двама души, когато няма хормони и флуиди,  няма секс, няма изгода... А, какво ли ще да е то?  Mr. Green
Дали ми потичат "хормонални" сълзи всяка Коледа от 4 години насам, когато не мога да я прекарам заедно със съпруга си? Не всичко е е*** /извинявам се за грубия изказ/, когато си млад. Поне за мене не е, пък и предполагам и за много други. Не е нужно да се оправдаваме, че сме влюбени и че животът ни е сив без него.
Малко извън темета, но и аз съм сама с децата всяка Коледа и всеки Великден. Да вземем да се съберем, а? Wink Grinning

# 48
  • Мнения: 379
Малко извън темета, но и аз съм сама с децата всяка Коледа и всеки Великден. Да вземем да се съберем, а? Wink Grinning
Няма майтап? Ще си бършем сълзите и ще си духаме сополите  Laughing Laughing Laughing
Междудругото това препоръчвам и на dessie07 - да се събира с такива като нея, за да не се дразни.

# 49
  • Мнения: 410
Малко извън темета, но и аз съм сама с децата всяка Коледа и всеки Великден. Да вземем да се съберем, а? Wink Grinning
Няма майтап? Ще си бършем сълзите и ще си духаме сополите  Laughing Laughing Laughing
Междудругото това препоръчвам и на dessie07 - да се събира с такива като нея, за да не се дразни.
newsm74 lalalalaДа бе другия път да ни се обади!

# 50
  • Мнения: 62
Ох, четох четох че накрая съжалих защо не си лягам да спя! Пожелавам на всички истинска любов! И най вече - взаимна.

Общи условия

Активация на акаунт