Бебо има си сърце, двойна радост на мама ще донесе - Август 2007г

  • 13 368
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да се запиша и аз в новата темичка!
Констанс, прекрасни букви! И както ми се ще розовичко... Wink
Днес се записах на ЖК - източиха ми бая кръвчица...Видяхме мишката пак - добре е. Лекарката ми изписа магнерот и но-шпа към дуфастона, защото от няколко дни пак имам леко зацапване...уф, писна ми вече!
Крокодилче, видях че си писала и ти че имаш.Може ли малко повече инфо на Лични?

Да ви разкажа какво сънувам две нощи подред - първата нощ,че гледахме на 3D бебето и се видя една голяма пишка и в съня си казах "Ами това ще е, Момчил!"
Тая нощ пък сънувах, че раждам - момче, Момчил, малко едно такова, с голяма коса и го кърмя - абе шантава работа #2gunfire...днес викам на джипито - хубаво ми даваш талон за гинеколог, ама да вземеш да ми дадеш и за психиатър hahaha!

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 351
Да ви разкажа какво сънувам две нощи подред - първата нощ,че гледахме на 3D бебето и се видя една голяма пишка и в съня си казах "Ами това ще е, Момчил!"
Тая нощ пък сънувах, че раждам - момче, Момчил, малко едно такова, с голяма коса и го кърмя - абе шантава работа #2gunfire...днес викам на джипито - хубаво ми даваш талон за гинеколог, ама да вземеш да ми дадеш и за психиатър hahaha!

 Лелеееееее и аз сънувах подобен съм... само че сънувах, че раждам момиченце и то понеже нали ще раждам с операция и си сънувах моята докторка... усещах си всички... как ме упояват но с местна упойка и си говорим и усещам как го изваждат от мен и в един момент се събудих и си викам пак да заспивам и сънувах как го гушкам и го целувам... беше увито в бяло одеалце с зелени ръбчета... Много беше красиво всичко.. прекрасен сън...  Hug
 Мариетка затова, че не си сама за психото... ама сега като видях вече бебо ми олекна... бях много притеснена и сигурно вече няма да сънувам такива неща  Mr. Green Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 104
Леле, банда, съвсем ви изпуснах аз  smile3555
Изтормози ме шефското тяло в петъка с едни глупави справки и целия ми ден мина  tantrum bash
Но днес вече съм на линия  thumbsup
Заговорихме за спорт. Този, който практикувам аз професионално е демострация на кикбокс техника на музика (техно, хаос) в съчетание. Изпълняваме го три момичета в синхрон. Много е красиво като изпълнение, доста динамично, оформяйки всеки един мускул от тялото. Просто е комплексно натоварване. Не е като Таебото да се натоварват предимно пръсците от постоянните подскоци  box  А и след динамичната тренировка си хващаш един чувал и си изкарваш всякаки емоции на него  box Просто се раждаш както се казва  Smile
Определено смятам кикбокса за един от най-подходящите спортове за една жена Simple Smile Не говоря за съприкосновение с противник, а самото изпълнение на техника било то бой сянка, чувал или на лапи (на мен са ми любими  box)
   Затова чакам всичко да е наред и да вляза в 4ти месец без проблем за да подхвана някакво раздвижване, че сега адски съм се шашнала покрай ембриончето в мен да не му причиня нещо ..... че не смея да вървя с бърз ход дори  no
   Смятам да подхвана нещо като Пилатес.... имам позната, която води във Варна и към нея ще се обърна Simple Smile
  Странно.... и аз имам предчувствие за момче да ви кажа  Smile Дори адски ще се изкефя ако е такова Simple Smile Може би предпочитам Simple Smile Ще го направим кикбоксерче от малък  Smile
Но не на ринга, ами само техничарче Simple Smile Да познава техниката:) Сега като гледам в залата какви симпатяги идват, 5-6 годишни сладури, толкова оперени, че и едни техники вадят, не можеш да откъснеш очи от тях  thumbsup
  Та, ще видим каква е тази работа с тези усети за пола на беболино  yesyes
Ще почакаме и ще видим  Hug
  Гаденето е неразделна част от цялото ми ежедневие. Тази сутрин защитих магистърска теза и станах Магистър счетоводител  newsm47 Да ме питаш за какво ми е, ама .....  newsm78
Та преди изпит никога не хапвам, а съм и бременна все пак ... оттам пък няма да ви кажа как стоически се преборих с адското гадене и всичките тези нерви покрай тази защита....
  Но поне резултата е  smile3521
  Надявам се само не съм навредила на беболино с някакви отрицателни емоции, стресове и притеснения  Praynig
  Четвъртък и аз съм на консултация .... ше поискам един снимков афтограв от бебо да си го гледкам..... дано всичко е наред, дано дано дано  Praynig

Целувки на всички бременлийки и техните сладурковци  Kissing Heart

# 18
  • София
  • Мнения: 3 827
Здравейте и от мен.
Констанс,направо се възхищавам колко добре оформяш темата smile3501.
Мегита,честито ти ембрионче.И аз съм с обърната матка.
mari_eta,много се смях с талона за психиатър Joy.
Клара,от предишната тема прочетох,че още кърмиш.шапка ти свалям,че съчетаваш кърменето с бремеността.Аз за съжаление успях само 11 месеца да кърмя Дани,но сигурно ако бях продължила,то сега нямаше да пиша тук Mr. Green.
Щях да ви питам за коремчетата дали вечер ви се подуват,ама някое мамче ме е изпреварило.И аз съм като повечето.Сутрин плоско,а вечер все едно съм в 5-я #Crazy.
Аз тази сутрин много се уплаших.Докато се разхождаме с Дани и като ме сви корема,едвам успях да отида до една пейка и понеже съм голяма паника и веднага си помислих най-лошото.Купих си сок и изпих едно хапче Но шпа.Сега така съм се ошашкала и ми се е свило сърцето,че до сряда (тогава съм на преглед) сигурно ще откача.Дано всичко да е наред Praynig.
Момичета,при вас има ли депресия или само мен ме е налегнала?Има моменти в които нищо не ми се прави,нищо не ме интересува и за най-малкото нещо се разревавам.
Приятен ден на всички  bouquet.

# 19
  • Мнения: 995
Мегита, честита радост  bouquet

Феминин, честита магистърска степен! Ама как само си ги съчетала- кикбокс и счетоводство Wink

Мари-ета, не си сама за психиатъра Grinning. Аз по време на секциото, помолих доктора за липосукция Laughing Е... не ме огря.
несторова, осцилото е добър вариант, аз съм пила и вит. Ц Peace

# 20
  • Мнения: 287
Като говорим за паника-би трябвало да съм най-тежкия случай в момента.Утре тръгвам на прословутата командировка в Германия с гъбички ,с отворен зъб с лекарство и най-новото -схванат врат!!!!! smile3544Ще пътуваме едно денонощие с микробус и се чудя  малкото ми мишленце как ли ще го понесе? Confused Няколко човека ме карат да оставам тук ,но някак си не мога да кажа на шефката си в последния момент:"Аз оставам ,защото ме друсна параноята!"Всъщност съм положително настроена-то друго не ми остава! Grinning Стискайте палци ,моля ви ,поне за пет минутки ,всичко да мине ОК! Praynig
За гъбките ,за които споменах вчера:започнах си лечението с глобулите и кремчето - преродих се!Няколко дни бях направо в истерия от непрестанния сърбеж ,но днес  261uu съм вече сто пъти по-добре!За сметка на това ...ми се схвана ужасно врата и затова комплекта ми от мазила и лекарства за из път се увеличи Sneaky
Гита Ог ,аз съм със стафилококи и ентероки отпреди и чух за хомеопатични ,които ги лекуват:Стафилококцинум и Ентерококцинум!Ако искаш, можеш да попиташ в хомеопатична аптека за тях!На мен ми ги препоръча бивша бремелинка с този проблем!
Megita ,честито миличка! Hug Много ме зарадва!Хайде ,още малко и ще си разказваме кое бебче как е спинкало в коремчетата ни и какви маймунджулъци е правило на ехографа!!! Погледнах при юлските мами- те сега са на тема "усещат ли ритничета?" smile3539ММммммм,нямам търпение!!!

# 21
Крокодил дано всичко мине нормално Peace
Мегита честито Hug
Относно спортуванете сега хич не ми е до това, все ми се спи newsm46 и нямам нужния тонус. Може би по-нататък ще започна да се движа повече, малко йога и гимнастика за бременни.

Относно психиатъра май и аз ще имам нужда. Днес мъжа ми явно вече не издържа и взе да ми обяснява, че последно време през 2 минути си меня настроението. А на мен ми идеше да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и все си държах на моето Rage
Е да ви кажа честно сега малко ме е срам  Embarassed

Нямам търпение да дойде следващия преглед за да разбера дали всичко е наред. Мисля че този период е най-мъчителния, защото все още не усещаме плода да мърда и незнаем дали всичко там вътре е наред. Confused
Направо незнам как може да съм толкова уморена, ето още няма 8.30, а аз вече не мога да гледам. Май пак ще  Sleepingрано рано.
При вас как е? newsm78

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мегита много се радвам за теб.Дано вече си по спокоина. Hug
Аз утре съм при  личния даа ми дава направление за ЖК.Той пак ще мее върти сигурно ще ме прати за потвърждение пр гинеколога в ДКЦ-то.Ужас само ще ме размотават #2gunfireТака не ми се занимава с тия бумащини,но няма начин.Ако съм свършила към обяд ще докладвам.

# 23
  • Мнения: 711
Здравейте! И на мен вече ми се доспива, а е едва 20.15ч.   smile3507 Даже мъжа ми току-що отиде на финес, най-много като се прибере аз вече да съм заспала. Нощес се събудих в 3.00ч и се чувствах наспала, ама като видях часа и лошо ми стана. Писна ми с това спане и събуждане по никое време.  #Crazy И мен днес много яко ме сви корема по едно време. Бяхме в Била на пазар и като се прибрахме  Tired Face веднага в леглото. А така ми се разхожда в това хубаво време, ама......

# 24
  • Мнения: 1 457
Здравейте!
На мен също ми се спи постоянно, но като си легна сънувам и май цялата нощ си я карам полусънно. След това през деня smile3507
Няма как и това ще мине. Нещо от вчера ми е доста  Sick Дано да не започва сега  newsm17 Мислех че вече е късно, но знам ли newsm78
Хайде 4ао засега. Лека нощ на всички  bouquet

# 25
  • Мнения: 564
Мегита, честито ембрионче, видях че си писала че и твоята матка е обърната назад..Търсех сродна душа в това отношение..Много притеснения имам относно това.. ooooh!..Чувала съм че самото обръщане в правилната посока е рисково, ти знаеш ли за подобни рискове?

# 26
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита, честито ембрионче, видях че си писала че и твоята матка е обърната назад..Търсех сродна душа в това отношение..Много притеснения имам относно това.. ooooh!..Чувала съм че самото обръщане в правилната посока е рисково, ти знаеш ли за подобни рискове?

 Не аз нзма, че с нарастването на плода тя се обръща но постепенно и за това не крие никакви рискове... не се притеснявай  Hug всичко ще бъде наред   bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
По колко пъти ставате до тоалетна на вечер?И всяка вечер ли ставате?
Аз ставам само по веднъж и то не всяка вечер-сега за това се панирам Crazy

# 28
  • Мнения: 941
за тоалетната ставам само по веднъж и то ако е много голям зора, само като си представя че паркета ми скърца, и малката ще се събуди, и продължавам да спя,

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
По колко пъти ставате до тоалетна на вечер?И всяка вечер ли ставате?
Аз ставам само по веднъж и то не всяка вечер-сега за това се панирам Crazy

И при мен понамаляха ставанията. Сега моята мода за паника е, че почти целодневно имам болки ту от ляво, ту от дясно на корема, кръста, бедрата........

А, и друго да питам, знаете ли някакъв сайт, където да пише и нормалните болежки по време на бременност, защото аз намирам само за това какво се случва с бебето, а не с майката.

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 21:59 от Гита Ог

Общи условия

Активация на акаунт