За или против кухнята да е в хола

  • 14 282
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 403
Аз съм ЗА  Peace  Ние сега лятото правихме ремонт, стария ни хол е ве4е кухня   bowuu и е много готино  bowuu

# 61
  • Мнения: 891
Ние преди няколко години направихме точно същото.
Получи се доста добре или поне аз съм доволна.  Peace

# 62
  • Мнения: 115
Преди време имаше подобна тема със снимки и дори някаква схема за това как де се разположат тръбите за канала. Понеже ние мислим така да си преместим кухнята в хола ще може ли някой да ми даде линк за нея, че аз неуспях да я намеря.

# 63
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз съм за.Не разбирам хората който посрещат гости по кухните, а имат холове които на практика не ползват.

# 64
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Лично аз съм противник в едно помещение да се намират всекидневната и кухнята. По този начин ще ви мирише на готвено непрекъснато. Мебелите попиват миризма и после няма отмирисване.

# 65
  • Мнения: 4 300
Аз съм за.Не разбирам хората който посрещат гости по кухните, а имат холове които на практика не ползват.
А хората, които само готвят в кухнята, а ядат и посрещат гости в хола си?

# 66
Винаги съм мечтала за общо помещение преди мразех да стоя в кухнята сега си купихме двустайно жилище и направихме точно така избихме само половината тераса на хола и сега кухнята и хола за зедно и съм много доволна така ще имаме още 1 спалня а и ние много удобно вече не ми е неприятно да готвя и върша всичко с удоволствие

# 67
  • Мнения: 2 266
Аз съм против.В хола винаги ще мирише.Аз слагам да се готви и отивам в хола.Нашата кухня е голяма и става и за посрещане на гости.

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
С парите които ще дадете за реконструкцията по-добре си купете по-голям апартамент.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 6 424
С парите които ще дадете за реконструкцията по-добре си купете по-голям апартамент.

И как ще стане тоя номер?

# 70
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Един такъв ремонт е около 8000 лв и продажбата на по-малкия

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 424
За 8000 лева не можеш да си купиш кой знае колко кв.м жилищна площ, за 8000 евро по-може да се говори,но е много относително къде и колко.

# 72
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Питах мои познати сега правиха такъв ремонт и им е излязъл 13000 лв.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 698
Това с цените е много индивидуално. Ако няма стени за бутане, няма нова кухня за поръчване, а ще се използва старата, ако хората сами се хванат да си правят по-голяма част от нещата, може и много по-евтино да им излезе.

И ние мислим да правим нещо подобно, но да превърнем вестибюл, който е свързан с портал със стая, в кухня. Има комин, а стаята е тъмна и е преходна. Кухнята ни е голяма, ако я направим детска ще си имаме 2 отделни самостоятелни стаи, защото апартамента се състои от кухня, преходен хол (т.е. вестибюл и стая) и още една стая.

И аз ще съм благодарна на снимки или подобна тема.

# 74
  • Мнения: 135
И при нас е така.Аспиратора ни е силен,но все пак си мирише.Това изобщо не ми е проблем-по-добре на манджи отколкото на цигари/примерно/ Mr. Green

В хола направихме поръчка за кухня на ъгъл.Вярно, нее просторно както бих искала, но така имам детска стая и самостоятелна спалня.Когато децата са малки няма проблем, но после определено си има нужда от отделна стая luvbed 
Що се тнася до парите-всичко е много относително/...знае и две и двеста!/  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт