КГБ = Клуб на Готините Баби - 214

  • 25 845
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 423
Добро утро момичета!

Хубаво започва денят ни - с празник в къщичката Blush

Диди, да си здрава, дълголетна, обичана и щастлива с любимите си хора!  Усмихнат празник!  Champagne Birthday Heart Eyes

Аз съм си на тръстиката Grin  Пожара късно снощи почти беше потушен.  Даже димът изчезна и разтворихме прозорците, но сутринта на разсъмване явно някъде пак е пламнало и се събудих от миризма на дим. Затворих отново. Като тръгвахме за работа нямаше уж така пушек, да видим днес как ще е. Пожарните си дежурят, но в това жарко време.....

За сега ви казвам чаф и пожелавам спокоен и  спорен ден! Hug

# 661
  • Мнения: 5 363


Диди,  бъди здрава, активна, обичана и  обичаща!  Хубав празничен ден!

# 662
  • Мнения: 18 688

 Честит рожден ден 35 години! Жива и здрава, много обич край теб !

# 663
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
Честит рожден ден, скъпа приятелко! Бъди здрава и много щастлива с близки и приятели! Бъди все така лъчезарна и дейна!

# 664
  • Мнения: 2 156
Balloon
Честит рожден ден, Дидка!
Родена на 200 ден в годината,
в разгара на лятото!
Горещо момиче, все така
напред и нагоре, сбъдвай
мечти! Здрава и щастлива!

# 665
  • Мнения: 1 251
Дидиа, бъди честита и благословена със здраве, любов и късмет  - от всичко по много! Весел празник!
Девойки, не пиша, защото няма какво. Който е почивал сега наваксва. На тръстиката от сутринта всеки ден.
Пазете се от жегата и лек ден!

# 666
  • Мнения: 2 156
Ениса, как да няма
Какво да споделиш?!
С трънския фермер как се
развиват нещата?
Кравите намаляха ли или
се размножиха?!!!

# 667
  • Мнения: 2 114
Да е здрава и честита Дидка !

Тя ни е видна тъща и затова я поздравявам с подходяща песен !

https://www.youtube.com/watch?v=M3yCoU1sJ-0


Да я радват много деца и внуци, съпруг и близки !
Да има прекрасни пътувания !

# 668
  • Мнения: 2 015
Честит рожден ден Диди!
Много здраве,много спокойни дни изпълнени с обич и много сбъднати мечти!🍀🌻🌼🌸🎈🎈🎂🥃🥃

# 669
  • София
  • Мнения: 16 124
Дидиа, и тук честит рожден ден с пожелания за здраве и щастие!
Цял ден се занимавам с телефона на Пламен. В петък неговия беше успешно удавен и преседял 3 ч. в кофа с вода. Днес дойде новия  Самсунг някакъв и инсталирам, синхронизирам, избирам мелодии, вибрации. АААААААА писна ми!
Излизам!

# 670
  • Мнения: 1 251
Програмата за кравите му я заших, остана другите контролни органи да уточняват бройката, ама хубавото е, че няма ли чипирано и въведено в програмата говедо, няма и пари.
Екшъна си върви и по другите общини, та за мен си е ежедневие

# 671
  • Мнения: 2 156
Нещо много ми е познато.
Село Ребро- Муката.
Греша ли?

# 672
  • Мнения: 1 251
По цялата страна са,  а ние сме 26 човека...

# 673
  • Мнения: 1 211
Аз съм така -
.
Размазваща жега е!
Добре, че басейна е на 5-6 минути от къщи - седя два часа на шезлонгаТА, два часа ходя в къщи на кревата на хлад Simple Smile. А и да си видя бебето Чарли да не плаче за мен Simple Smile. То не е случило на баба хайванчето с тази баба- скитосница Simple Smile , но т'ва е положението - аз съм.само, друга по' добра си няма Simple Smile.
Мислих да ходя и на спорт вечерта, ама май ще ме домързи, къде по- кефско да си кюташ под чадъра Simple Smile..
.Пък и за 15 лв само лежанката и слънцето ползвам, басейна е гот, ама аз в такъв бациларник не влизам повече от до колене Simple Smile
Та тъй.
Битовизми разни...
Радвам се да ви чета...
Всеки с неговото си ежедневие...

# 674
  • София
  • Мнения: 1 749
Дидиа,честит рожден ден! Желая ти много здраве и щастие с любимите хора!

Наложи ми се да обикалям града в жегите и снощи въобще не успях да пиша тук.Днес се прибрах по-рано и вече се освестих.Четох една прогноза,че от високите температури се развиват някакви процеси във височина и е вероятно  да ударят гръмотевични бури и градушки,но не може да се прогнозира къде точно ще се случи това.Аз си мечтая да повали малко един кротък и студен дъжд.
 
Скрит текст:
64 г. – Големият пожар в Рим: В търговската част на Рим започва пожар, който унищожава две трети от града в последвалите 6 дни.
1344 г. – Венецианският сенат излиза с решение, в което се документират кражби на стока на венецианските търговци във Варна.
1843 г. – На вода е пуснат параходът Грейт Британ на инженера Изъмбард Кингдъм Брунел, който е първият презокеански параход, оборудван с гребен винт и метален корпус.
1864 г. – В Букурещ е отпечатан единственият брой на в. Бранител, редактиран от Георги Раковски.
1870 г. – Започва Френско-пруската война.
1877 г. – Руско-турска война (1877-1878): Приключва първата Шипченска битка, в резултат на която османските сили се изтеглят и Предният отряд на руската армия, под командването на генерал Йосиф Гурко, установява контрол над Шипченския проход
1879 г. – Открити са първите български дипломатически представителства в Цариград, Белград и Букурещ и са назначени първите български дипломатически агенти.

Тур дьо Франс – снимка от 2004 г.
1880 г. – Учреден е първият български медал За Освобождението 1877-1878 година.
1886 г. – В Люксембург се състои последният концерт на Ференц Лист, който умира на 31 юли същата година в Байройт, Германия.
1900 г. – Без официална церемония в експлоатация е пусната първата линия на Парижкото метро.
1903 г. – Провежда се финалът на първия Тур дьо Франс.
1923 г. – В София е осветена румънската православна черква „Св. Троица“.
1923 г. – Конституционният блок се саморазпуска под натиска на армията, ВМРО и правителството.
1952 г. – Започват XV летни олимпийски игри в Хелзинки.
1974 г. – Испанският лидер генерал Франко предава временно поради болест властта на одобрения за негов наследник принц Хуан Карлос.
1980 г. – В Москва са открити XXII летни олимпийски игри, бойкотирани от западните страни.
1989 г. – Полският парламент избира комунистическия лидер генерал Войчех Ярузелски за президент на страната.

Последна редакция: ср, 19 юли 2023, 18:20 от Яжка

Общи условия

Активация на акаунт