Колко са широки количките Cam?

  • 1 409
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
Аз доколкото виждам на маг ингланд не се вдига поставката за крачетата и като порасне детето,някъде след осмия месец му висят крачетата-гледам по-моят количка към ,която по принцип нямам забележки Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 829
Аз доколкото виждам на маг ингланд не се вдига поставката за крачетата и като порасне детето,някъде след осмия месец му висят крачетата-гледам по-моят количка към ,която по принцип нямам забележки Simple Smile
А каква ти е количката?

# 17
  • Мнения: 3 457
ами чИКО Пик-ъп,но не се внасят вече  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 428
Аз доколкото виждам на маг ингланд не се вдига поставката за крачетата и като порасне детето,някъде след осмия месец му висят крачетата-гледам по-моят количка към ,която по принцип нямам забележки Simple Smile

Вдига се, как да не се вдига. Има сумати положения от ветрикално нагоре, през хоризонтално до напълно вертикално надолу. Има и още май 2-3 междинни положения

# 19
  • Мнения: 3 457
 Simple Smileимам предвид че поставката за крачета  не е едно цяло с това което се сваля където са крачетата на по-малкото бебе и когато бебето стане на повече от 8-9 месеца когато стане по-дълго като спи му увисват крачетата,това го виждам при принцес рол и е едно и също като при чико пик-ъп Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 829
Вери, аз май се запалих по този модел на пер Перего дето ти ми го предложи. Наистина ще ми е полезно ако можеш да премериш колко е широка седалката.
Мерси предварително!  bouquet

# 21
imam koli4ka KAM i sam mnogo dovolna.naistina malko sa tesni gore no tova ne pre4i na bebeto,za6toto kato porasne malko niama da sedi legnal a v sednalo polojenie ne e tiasna.Nai ve4e e mnogo leka,manevrena i se zgava kato 4adar.No moga da te posavetvam ne si vzemai trikolka mnogo trudno se kara po na6ite pati6ta,osobeno po na6ti rampi4ki.I da ne zabraviame 4e KAM sa Italianski i tova go garantiram. Laughing

# 22
  • Мнения: 466
yanast , премерих нашата количка .Малко е трудно да се дадат точно размерите, но това, което аз успях да премеря е : най-отгоре на облегалката е около 37 см., по средата е около 33 ,  седалката е около 35 см. Дължина  когато е в хоризонтално положение пак около 85 см. Ако искаш обади се на вносителите в Пловдив аз от тях си я купих -  много любезни хора  и питай дали са еднакви размерите като на АТ4. Успех и съм сигурна, че няма да съжаляваш ако си я вземеш. Ще се радвам, ако съм ти била полезна. Laughing

# 23
  • Мнения: 2 829
Вери, много ти благодаря, реши ми дилемата! Явно ще е тази количка, дори 33 см. е доста в сравнение с повечето модели Grinning
Ще питам и вносителите дали е същата седсалка.
Пак мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт