Зъбобол

  • 1 039
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 035
Това вече е инвидуално, зависи от организма. Ако видиш много зор, изпий на веднъж Аулин и Аналгин, но Аулина с много малко вода- една глътка. Ще те успокои, но за малко.

# 16
  • Мнения: 2 002
Това вече е инвидуално, зависи от организма. Ако видиш много зор, изпий на веднъж Аулин и Аналгин, но Аулина с много малко вода- една глътка. Ще те успокои, но за малко.

БЛАГОДАРЯ. Снощи пак беше някакъв ад. Заспах чак сутринта. Направо вече нямам сили.

# 17
  • Мнения: 1 035
И аз бях така, вече нищичко не ми помага, дори ракията. Та, днес отидох го извадих, ама сега пак ме боли, че много трудно го извади и бая "ровичка".

# 18
  • Мнения: 2 352
Сега ще има да боли заради травмираното място. Редовно пиене на обезболяващи няколко дни. Сменят се през 4-6-8ч според зависи какви са, за да не превишава оргазнима.
След вадене на моя мъдрец ме боля една седмица, като урвите 3-4 дни бяха най- кошмари. На моя мъж го вадиха оперативно(над 1ч го ровичкаха) имаше и шев. Боля го 1 месец, като той не е от мрънкащите мъже. 2 седмици пиеше почти постоянно обезболяващи. Като му свалиха конеца малко каза, че е по- добре.
Направо настръхвам при мисълта за болки от зъб...

# 19
  • Мнения: 2 002
Сега ще има да боли заради травмираното място. Редовно пиене на обезболяващи няколко дни. Сменят се през 4-6-8ч според зависи какви са, за да не превишава оргазнима.
След вадене на моя мъдрец ме боля една седмица, като урвите 3-4 дни бяха най- кошмари. На моя мъж го вадиха оперативно(над 1ч го ровичкаха) имаше и шев. Боля го 1 месец, като той не е от мрънкащите мъже. 2 седмици пиеше почти постоянно обезболяващи. Като му свалиха конеца малко каза, че е по- добре.
Направо настръхвам при мисълта за болки от зъб...

И аз съм така. Днес съм мааалко по добре. Дано и нощта да мине добре. Малко ми е кофти от водата вчера дето се джибурках цял ден ама ще мине. Цял ден спах. Не комфортно ми е от раната. След колко дни ще почне да се затваря? Почти не съм пила нищо днес, че вчера прекалих.

# 20
  • Мнения: 2 352
Не помня точно, че беше преди няколко години. Мисля че след около 2 седмици вече бях забравила, че са ми вадили зъб.
Можеш да си направиш сол с вода(в 1 малка чашка слагаш 1 лъжица сол) и промиваш. Не да джубуриш, а само задържаш за малко водата и плюеш. Действа и леко като обезболяващо и помага за заздравяването.

# 21
  • Мнения: 2 002
Благодаря за съветите момичета. Златни сте. За радост днес съм по добре. На никой не пожелавам да го боли зъб. Цялата съм подута. Пълен ужас..
Препоръчайте нещо за венци. Отдолу ми са много сини венците. Дали защото имам болен зъб, дали от лекарствата. С какво мога да промивам за да се оправят?

# 22
  • Мнения: 1 035
За венците пия Нимезил, също така се мажа от гелчето за никнещи зъби на детето Калгел Trollface

# 23
  • Мнения: 2 002
За венците пия Нимезил, също така се мажа от гелчето за никнещи зъби на детето Калгел Trollface

Помага ли? И аз ще си взема. Нещо много посиняха дали защото имам болен зъб или от лекарствата.

# 24
  • Мнения: 1 035
Ами помага ми, но нямам идея кое, Нимезила или гелчето. Мажа и пия едновременно, помага и не си правя експерименти да разбера от кое, е или дали и двете правят нещо.

# 25
  • Мнения: 2 002
Ами помага ми, но нямам идея кое, Нимезила или гелчето. Мажа и пия едновременно, помага и не си правя експерименти да разбера от кое, е или дали и двете правят нещо.

Много ти благодаря за съветите и аз ще си взема немезила. Бъди много , много здрава и успешна седмица . Heartpulse

Общи условия

Активация на акаунт