Парфюмни размисли и страсти - 284

  • 69 815
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 10 013
Нищо не ми се е развалило досега, освен 1 отливка на Oriental Btulant.
Цяла бутилка не, а имам от 2009 насам, дори и една Мс Диор Шери 2005 2-3мл за ароматен спомен.

# 751
  • Мнения: 18 331
Аз някакси не мога да свикна всеки ден да съм със съвсем различен аромат, а и гледам парфюмната ми колекция да е дискретно прибрана, тоест на показ са само 5 - 6. Relaxed Когато свърши някой, вадя друг на негово място. Като отворя шкафа, все едно отивам в магазина (е, в малко магазинче). Grinning Възнамерявам да намаля бройката и откакто съвсем в началото на лятото купих три от юбилейните на Л'Ерболарио (Бадема, Сладкия елексир и Нероли) нищо друго не съм придобивала, макар скоро много да се поблазних от Roses Musk и Dark Purple. Но устоях. Expressionless

# 752
  • Мнения: 10 013
Докато свършат жегите, щу въртя тези. Ако видя дъно-ок. Ако не- догодина.

Да видим докога.
Изия ми е в шкафчето в банята, забравих я.

# 753
  • Germany
  • Мнения: 1 581
По молба на Денси пускам новата тема. С пожелание да ни е лятно, слънчево и забавно! Моля, заповядайте!

# 754
  • Мнения: 916
Откакто се запалих по парфюми преди 2-3 години, не съм видяла дъното на нито едно шише. Как успявате?
И аз изключително рядко виждам дъно, имам периоди,  в които изобщо не нося парфюми,  макар да си имам големи любимци. Ако нещо Ви се носи,  ползвайте го максимално, щом Ви притеснява, че не свършва Blush На мен ми се иска понякога само да ги подуша. Но наистина ще трябва да се разделя с голяма част от моите.

Общи условия

Активация на акаунт