Задграничните паспорти

  • 5 689
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 142
Според мен си изкарай нов, за да си сигурна. Четох във вестника, че на български евродепутат са му искали паспорта във Виена и добре, че си го носел иначе нямало да го пуснат, сега щял да пише жалби, ама...

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз пътувах преди няколко дни. На влизане в Германия ми искаха паспор, а за Унгария-само лична карта. За Англия съм убедена,че ще ти искат паспорт.

# 17
  • Мнения: 959
Аз пътувах преди няколко дни. На влизане в Германия ми искаха паспор, а за Унгария-само лична карта. За Англия съм убедена,че ще ти искат паспорт.
Аз Англия и аз също съм убедена 100% - всяка година лятото ходя там и знам доста неща  Peace

# 18
  • Мнения: 2 891
Стана ми ясно вече Sad За жалост ще трябва да сктавам от работа, за да извърша тази бюрократична процедура. Нямам търпение най-накрая да спрат да се отнасят с нас като втора ръка.

# 19
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
В събота ходих в Румъния. Съвсем обстойно ни прегледаха паспортите, въпреки, че печати не слагат.. Щом там ги искаха, за Англия със сигурност мисля, че трябва да имаш. Аз лично не бих тръгнала без паспорт.

# 20
  • Мнения: 13 512
В събота ходих в Румъния. Съвсем обстойно ни прегледаха паспортите, въпреки, че печати не слагат.. Щом там ги искаха, за Англия със сигурност мисля, че трябва да имаш. Аз лично не бих тръгнала без паспорт.
A с  кола ли ходихте? Някакви такси на границата плащат ли се? Да вземем да отидем на по кафе до Констанца...да ги видим курорите им докъде са стигнали по пътя за Европа.

# 21
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
В събота ходих в Румъния. Съвсем обстойно ни прегледаха паспортите, въпреки, че печати не слагат.. Щом там ги искаха, за Англия със сигурност мисля, че трябва да имаш. Аз лично не бих тръгнала без паспорт.
A с  кола ли ходихте? Някакви такси на границата плащат ли се? Да вземем да отидем на по кафе до Констанца...да ги видим курорите им докъде са стигнали по пътя за Европа.

Simple Smile Ами ние така на кафе до Букурещ отидохме за един ден. Следващата дестинация ще е Констанца.
Ходихме с кола. Имах си гражданска отговорност, зелена карта, винетка, паспорти.. На отиване влязохме за 10мин. Платихме 6 евро такса "мост", на връщане още 6 евро. Друго не сме плащали. Нямахме никакви проблеми да минем, въпреки, че имаше мноооооого тирове от Румъния към България, но ние минахме горе-долу бързо. Искаха ни паспортите.
За Констанца предполагам , че никакви такси няма да се плащат  newsm78

# 22
  • Мнения: 13 512
малко да се пораззелени и ще отскочим...и пазара/шопинга,де/ в Букурещ е по-як от София/в пъти/. Имат няколко страхотни мола с готини магазини и цени по-ниски от нашите,естествено.

# 23
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
малко да се пораззелени и ще отскочим...и пазара/шопинга,де/ в Букурещ е по-як от София/в пъти/. Имат няколко страхотни мола с готини магазини и цени по-ниски от нашите,естествено.

Аз не съм гледала магазините и цените там,понеже не ходихме за това,ама по кафетата определено беше по-скъпо от тука.

# 24
  • Мнения: 13 512
малко да се пораззелени и ще отскочим...и пазара/шопинга,де/ в Букурещ е по-як от София/в пъти/. Имат няколко страхотни мола с готини магазини и цени по-ниски от нашите,естествено.

Аз не съм гледала магазините и цените там,понеже не ходихме за това,ама по кафетата определено беше по-скъпо от тука.
Да, по кафетата е по-скъпо и кафенетата им не са по-хубави-или поне тези в централната част на Букурещ

# 25
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Да, по кафетата е по-скъпо и кафенетата им не са по-хубави-или поне тези в централната част на Букурещ

Аз за пръв път ходих и доста си пообиколихме , докато намерим къде да седнем Simple Smile Беше ни все тая как изглежда даже, само искахме да намерим!! Simple SmileSimple Smile Направо оазис в пустиня Simple Smile Определено не е като тука - на всеки ъгъл кафене.
А наистина ли е по-евтино по магазините? Имаше и доста разпродажби сега, но не съм гледала цени..

Общи условия

Активация на акаунт