Къде в Пловдив??? - 101

  • 28 931
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 672
Благодаря много за информацията. Чудесно става, без Тв и интернет. Силно се надявам в най-скоро време да има яснота. Преди 2 седмици Булсатком и те бяха без сигнал и дано ДС са по-съвестни.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Благодаря много за информацията. Чудесно става, без Тв и интернет. Силно се надявам в най-скоро време да има яснота. Преди 2 седмици Булсатком и те бяха без сигнал и дано ДС са по-съвестни.
С ГДБОП в офиса сигурно са най-съвестните.

# 62
  • Мнения: 12 236
Булсатком имаше проблем само с приемниците за сателитна телевизия. Налагаше се подмяна, а нямаха налични по офисите. На всички поискали компенсация им опростиха таксите за следващия месец. С интернета и IPTV не е имало проблем от голямата авария, миналата година ли беше...че забравих.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 871
Здравейте, къде мога да заведа чужденци на вечеря в Пловдив или около Пловдив. Как е Мегдана след откриването сега?
Мисля, че Рахат тепе ще допадне на чужденци. Готвят вкусно, предлагат собствена марка наливна бира. Гледката е бонус.

# 64
  • Мнения: 214
Къде мога да намеря качествена кафеварка? Онлайн много, но искам да видя и да пипна.

# 65
  • Мнения: 12 236
Кафеварка или кафемашина?

# 66
  • Мнения: 1 674
А вижда ли се от главното шосе? Че преди години имаше зад един завод ,не се виждаше от главното шосе, но го изкорениха.
Дуванлии не ми е оферта,благодаря.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 13 565
Вижда се, преди да видя лавандулата, се чудих защо има толкова коли в локалното 😁

# 68
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Здравейте, къде в Пловдив мога да намеря продукти на RevitaLash най-вече изкуствените мигли, тъй като съм с рак на гърдата на тази марка са специално за хора като мен?

# 69
  • Мнения: 277
Irelia,  аз не мога да помогна, но ще очаквам да дадете отзив за фирмата, която изберете.
Преди време бях купувала ваучер, фирма не помня. Дойде един странен субект, който едва ли не ми правеше забележка, че не си поддържаме матрака добре и затова той не може да го почисти 😏

Останах много доволна. Честно казано бях скептично настроена, но момчето, което дойде се постара доста - изчисти матрака за 45 мин. Резултатът е видим, излязоха дори стари замърсявания, аромата също е приятен и се носи из цялата спалня.

# 70
  • Мнения: 7 011
Това от "Пепеляшка" ли?
Каква е цената?

# 71
  • Мнения: 277
Това от "Пепеляшка" ли?
Каква е цената?

Не, използвах услугите на mebeliprane.com
Двустранното изпиране на матрак 180x200 излезе 45 лв.

# 72
  • Мнения: 692
Момичета, купих тънки пердета от ИКЕА, но е необходимо да се скъсят и искам да им се сложи оловна нишка.
Моля ви, кажете някое ателие, където слагат оловна нишка на готови пердета.
Благодаря!

# 73
  • Мнения: 214
Кафеварка или кафемашина?
Кафеварка, тип кубинска. Bialetti или сходно като качество.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 3 308
Здравейте,  интересни дъски за сервиране от орех, къде мога да открия в Пловдив. Онлайн има, но ми се иска на място от някъде!
На фермерските базари до Градска художествена галерия, които ги правят всеки петък съм виждала, както и на изложението на занаятите.

Общи условия

Активация на акаунт