Пъзели 56

  • 23 168
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 403
Jumbo, 1000 части

# 76
  • София, България
  • Мнения: 5 602
Спомням си, че този пъзел доста ги измъчи на финала.
Аз съм редила Лисичките и много ми бяха харесали, за мен качеството си беше ок.
Днес най-накрая сглобих дъската, ейй, голяма глупост е това! Папката е къде, къде по-хубава. Това нещо е супер хлъзгаво, опитах с крачетата, ми то всичко се свлича, остава да го ползвам без краката, при това положение, по-добре да си бях изрязала един кашон, даже нямаше да има луфтове. Може би ще я продам.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 910
Аз дъската я сглобих на бюрото на малкия за да реди един арт, но той поиска да е наклонена и е ужас. Аз днес подхванах една Едука.

# 78
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 789
Аа, аз хич не бързам, не се тревожи Joy

Охх, обикалях 4 дни Букурещ и познайте с колко пъзела се връщам? 0 Sob Нищо нямат, нищо. В магазините за играчки малко Клементонита, ама малко наистина. В едната верига книжарници по 10 Трефл-а на кръст. Единствено в другата верига имаше малко Равенсбургер и малко Енджой. Аз исках Енджой да взема, но пак бяха малко и не видях от новата (вече миналогодишна) колекция, някакви стари ми се набиха само в очите, които ги имаше в озон. Може би в друга книжарница от тази верига щях да намеря повече, знам ли, но нямаше кога да обикалям повече. Изобщо ще речеш, че не редят пъзели румънците.
Ако имаш път към Германия, но в провинциите на бившата ГДР, влез в Алди. Ако в провинциите на бившата западна Германия, Алдитата са пълни с пъзели, то в тези на бившата ГДР няма да намериш нито един пъзел. И аз бих казал същото като теб, че бившите източногерманци не редят пъзели. Иначе оттам имам два "Clementoni", с цена по 10 евро.

# 79
  • Мнения: 4 059
Другата седмица съм в Берлин. Там къде мога да разгледам за пъзели?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 36 748
Моята сестра ми беше взела на сметка Равенсбургер от тамошния Кауфланд Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 2 317
Един Trefl, 500 части, дървен. С голям кеф редя тези дребосъци, развличат ме страшно. С благодарности към Мона Лиза. Сега се чудя как да разделя пъзела, за да я убедя да го нареди, 'щото, нали знаете, нея я боцка Joy

# 82
  • София, България
  • Мнения: 5 602
Не са за мен дървените пъзели, просто не ги понасям - някакви боцливи, малки, странни, хлопащи парченца. Joy
Сега като се замисля, Джо има един такъв евтин дървен пъзел, може би 30-40 части, някакъв велосипед, е това нещо няма нареждане, а май съм му изхвърлила или не е имал опаковка. Ще го донеса на някоя сбирка като се върна да се опитаме да го наредим. Satisfied

# 83
  • Мнения: 6 919
Аз този много го харесвам, ако решиш да се освобождавам имам интерес Blush

# 84
  • Мнения: 701


Направо песен, така хубаво да върви, благодаря ти Тони.
Дясна част 1.07, лява част 1.07 Joy

Днес ще ходим да видим как е да се състезаваш на живо с Евето, Mimok и Happy eyes във Вретено. Ще се срещнем и с още една двойка момичета, която се кани да ходи на световното в Испания.
Ако някой в София има време, заповядайте, ще редим от 11, да речем към 14 да сме готови.

# 85
  • Мнения: 2 403
Съботно преди плаж😊

# 86
  • София, България
  • Мнения: 5 602
Аз този много го харесвам, ако решиш да се освобождавам имам интерес Blush

Ще видя като го наредя или като поне се опитам, ще те имам предвид, Бухти!

Весе, успех! Има ли къде да се гледа?

Ето ги и моите Злодеи, с досада го наредих, иначе не беше зле.

# 87
  • Мнения: 196
Еха, големи красоти показвате...
Аз от доста време не съм редица. В момента сме на море, дребосъка се буди в 5 и нещо-6 сутринта и от рано-рано висим по плажа. Добре че с всичкия друг багаж не взех и пъзели...

Пс в една книжарница видях касторленд-и, може и да увелича багажа...

Скрит текст:

# 88
  • София
  • Мнения: 8 584
Аз завърших този Равенсбургер

# 89
  • Варна
  • Мнения: 36 748
Пък аз броих - 151 са налични, чакам 2 да дойдат. Ще преподреждам пак.

Общи условия

Активация на акаунт