Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета. Нека да е лято (Тема 30)

  • 243 982
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 60
  • тук-там
  • Мнения: 5 783
При мен е топло и празнично (Северна Сардиния). И кукери има дори Sunglasses

Последна редакция: пн, 19 юни 2023, 02:21 от mtz

# 61
  • Мнения: 28 960
Мтз, там ли ще си лятото? Колко горещо става?
Много си готина!

# 62
  • София
  • Мнения: 6 810
мтз, прическата е върхЪТ!

# 63
  • тук-там
  • Мнения: 5 783
Мерси, Мими, Клеми! Тук ще сме през лятото. Доста топло става през юли и август.

# 64
  • София
  • Мнения: 11 785
mtz много те освежава тази прическа.Определено е твоята.

# 65
  • Мнения: 2 575
Изпуснах доста от дамите, но тези които успях да видя са страхотни.
Цитруси не харесвам и рядко нося. Автентичните такива са много трудни за правене и нетрайни, а отделно са ми скучни. Трябва да има някаква заигравка, за  да ми допадне.
Лятото много обичам да нося
Когато излезе и го пробвах хич не ми хареса, само бутилката оцених. Обаче се познавам и като един парфюм не ми хареса зная, че има потенциал. Имах и късмет да ми дадат и няколко мострички от него и го разносих хубаво. Много е хубав и определено се учудвам на смелостта на Алберто Морилас  да създаде този парфюм за мейнстрим. От всякъде е унисекс и нишов парфюм. Колекционирам парфюми от 2007 г и доста са минали през ръцете ми. Като го помирисах не можа да излезе парфюм, който да оприлича на него. Както напоследък се случва  пръснеш и ти напомня на поне 5-6 такива.
За мен парфюмът е оригинален, много успокояващ, релаксиращ, нa чисто мирише. Дано не съм права, но си мисля, че ще го спрат от производство и ще се запася с още една бутилка задължително.
Все се чудя как да се обърна към дамата без име, а само с ⭐🌙, но мисля че ще ти допадне.

Лятото не излизам без слънцезащита, а слънчеви очила имам във всяка чанта. 🙈😁

Мими, дават го от тази седмица да дойде първата гореща вълна в Сардиния 40 градуса. Аз избягах от жегите, а те траят до октомври месец. 😝

Последна редакция: пн, 19 юни 2023, 10:28 от cloè

# 66
  • Мнения: 5 727
"Все се чудя как да се обърна към дамата без име, а само с ⭐🌙, но мисля че ще ти допадне."
Kiss
Скрит текст:
много ми допада идеята за безименните, които могат да са всеки, GT Relaxed
Благодаря ти, cloè, не е моят парфюм и съм се чудила как ли стои на друга кожа. Определено е особен.
Аз съм много зле с миризмите, повечето ме дразнят и дори да ми харесва парфюм в един момент почва да ме дразни. А на друг го приемам.

# 67
  • тук-там
  • Мнения: 5 783
Според мен Hermes и Джо Малоне имат невероятни цитрусови аромати и то доста трайни по моему. Клое, ако се засечем (в което силно се надявам), ще си направим един тур, за да видим дали не мога да стопя предубежденията ти към цитрусовите аромати.

# 68
  • София
  • Мнения: 14 023
Много зависи от кожата и хормоните. Всеки парфюм се "разгръща" различно при различни хора.

# 69
  • Мнения: 2 575
Mtz, надявам се този път да се засечем. 🤗😘
Съмнявам се да си променя мнението, много са ми скучни. Пробвала съм какво ли не, но един тур до две парафюмерии може да направим. Толкова са нишовите в Каляри. А пък от както живея на острова като помириша цитрусов аромат ми се навява следната ситуация. Все едно съм забравила да се парафюмирам и съм се спряла под портокаловото дърво и съм изстискала портокал на главата си. 🤣🤣🤣
Изборът на парфюм е много личен трябва сама да прибваш ⭐🌙 , за да откриеш твоят. Дай насоки какво ти харесва. 🤗
Да улучиш на жена номера на сутиена е по-лесно, отколкото да улучиш вкуса ѝ за парфюми. 😂😂 Трябва много добре да я познаваш  човека или да мечтае на глас. 🤣🤣🤣

Последна редакция: пн, 19 юни 2023, 17:36 от cloè

# 70
  • София
  • Мнения: 38 861
Аз обичам цитруси и билки. Хермес и Джо Малоун са ми двете най-любими марки. До каквото успея да се докопам, го взимам.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 7 024
На мен цитрусовите парфюми ми идват остри и лимонадени. Харесвам Guerlain Granada Salvia,  Diptique Oyedo и Hermes Jour absolu.

# 72
# 73
  • Мнения: 14 453
Обожавам Опиум на Ив Сен Лоран.
За лятото задължително слънцезащитно кремче,преди него серумче и очила.С диоптри съм ,така че съм винаги със слънчеви очила.

# 74
  • Мнения: 2 610
Опиум е тежък, зимен, здрав аромат, не летен.

Общи условия

Активация на акаунт