Приятелят ми

  • 7 126
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Навремето и мен един ме сваляше. Спестих го на мъжа ми, макар че, когато започна май още не бяхме женени. Не, че има значение. Но умишлено нему казах, за да не се тревожи. "Ами сега, ако тя се поддаде, ако онзи това, онова. " Знаех,  че няма начин да стане нещо и не му казах, за да не го мисли.

А сигурни ли сме, че не си се поддала, в този или други случаи? Simple Smile
Ами ако е непосредствен колега или шеф или някой, от който ти зависи заплатата?
А какво се очаква да направи мъжа в такава ситуация? Да кръстоса шпаги с колегата ли?🙃
А, най-хубаво е да пусне на колегата, защо не? Simple Smile Всички ще са доволни - мъжо нищо не знае, колегата и тя щастливи от аферата, даже може да продължат с месеци и години, докато не се появи някой по-наперен колега или шеф. Даже и някое от децата в семейството няма да е ясно от кого са Simple Smile Всичко е супер. Мисля, че така се живее у племето...

# 46
  • Мнения: 3 899
Аааа не! Имам предвид, че ако споделиш на мъжа си , че някой ти е направил комплименти, с каква цел го правиш? Какво очакваш от него? Че ти ако не си достатъчно с акъла си да пренебрегваш и да се справяш с такива ситуации, значи още си дете , а не жена с акъла си!
Партньор ли си или дете,което има нужда от насоки и контрол?

# 47
  • Мнения: 5 281
Борисе, от известно време те чета и се потрисам...

# 48
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Борисе, от известно време те чета и се потрисам...
Приемам го за комплимент. Публикациите значи въздействат и генерират трафик. Какво по-хубаво...

# 49
  • София
  • Мнения: 4 379
Оле, аз май обърках темата.
Sorry!

# 50
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Аааа не! Имам предвид, че ако споделиш на мъжа си , че някой ти е направил комплименти, с каква цел го правиш? Какво очакваш от него? Че ти ако не си достатъчно с акъла си да пренебрегваш и да се справяш с такива ситуации, значи още си дете , а не жена с акъла си!
Партньор ли си или дете,което има нужда от насоки и контрол?

Много добър въпрос! Ако тя задълбае в тайните и съответно - в изневерите, може би ще е дете за колегата/ шефа, който я насочва и контролира в желаната от него насока, но... за мъжа си ще е жив дявол - изкусна лъжкиня. Както казваше Яворов - дете, жена и дявол в едно... Simple Smile

# 51
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Йовков, Борисе, Йовков. За Албена.

# 52
  • Мнения: 336
Борис is here!!!! Wink

# 53
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Йовков, Борисе, Йовков. За Албена.
Верно Йовков ❤, "Шибил" ❤

# 54
  • Мнения: 25 900
Йовков, Борисе, Йовков. За Албена.

Не му се карай, човекът е съвременник на Яворов. Респект!

# 55
  • Мнения: 12 950
Здравейте! За първи път пиша във форума и ще се радвам да получа съвети от вас.
Как процедирате с партньор,който ви прави напук? Искам да вметна,че и двамата сме на 21 години. Ще дам пример- споменах му,че един мъж на едно събиране се е опитвал да ме задява,но аз не съм отвърнала по никакъв начин,което си е така.Винаги съм била лоялна към него и не само и съм си казвала абсолютно всичко и може би в това ми е грешката. От този момент сякаш нещата се промениха-започна да харесва снимки на други жени или понякога уж несъзнателно да ме кара да ревнувам. Чувствам в момента някаква несигурност в себе си все едно не съм достатъчна за него и трябва да прося внимание. Това манипулация ли е,правене напук ли е не знам,но интуитивно усещам,че нещо не е наред и дори и да го попитам ми отговаря ,че си въобразявам.Как да постъпя?
Дали пък не си въобразяваш, че той се е променил след твоя разказ? Може той и преди да е лайквал снимки на други жени (точно това аз лично не виждам защо е лошо) и да се е зазяпвал по други на улицата или флиртувал, а ти да не си забелязвала, защото си била замаяна от любов?

Хората се събират, за да са щастливи заедно. Виж как се държи с теб и ако не те устройва, разделете се. Няма смисъл да се накисваш сама в някаква връзка, която не те удовлетворява.

# 56
  • Мнения: 2 226
На мен такива отчети, кой те е свалял, ми намирисват само на чешене на егото и самодоказване, колко сме верни.
Щеше да ми направи лошо впечатление, ако партньорът ми го прави

# 57
  • Мнения: 2 339
Жената може да спомене само, че "един простак се е правил на интересен", ако сваляча е грозен, дебел, дърт и беден. И всичкото това едновременно.
Ако е хубав мъж, жената трябва да не споменава и дума даже. Нито гък. "Някой бил ме свалял... така ли... хич не ми е направило впечатление... Изобщо не съм забелязала такова нещо". Вратата трябва да се остави леко отворена. Знае ли човек, може да излезе по-голям заек от тоя храст. Няма нужда да се гърмят патрони за тоя дето духа.
Много се надявам жена ми да не ги чете тея акъли дето давам.

# 58
  • Мнения: 5 281
За мен това със споделянето е вид психо тормоз. Някакъв си ме свалял и аз веднага информирам половинката си да се направя на най-желаната... Изискването пък за споделяне и даването на акъли, че всичко трябва да се казва на партньора ми звучи още по-психо. Такива хора са способни да подлагат човека до себе си на кръстосан разпит за най-малката подробност от ежедневието. Всичко това е ненужно и изморително.

# 59
  • Мнения: 25 900
Абуто, и ти ли?
Явно мъжете наистина не си давате сметка на колко атаки е подложена ежедневно една жена. Че тя ако почне да обръща внимание на всеки, който ѝ се е пуснал или ѝ е оказал знак на внимание, че и да го запомни (от какъв зор???), за да докладва вечерта на милото, тя ще се побърка, бе. Откъде толкова РАМ?
Наскоро се подсмихвах в един зеленчуков магазин, докато пред очите ми някакъв старец се правеше на интересен и се опитваше да флиртува с продавачката, на възраст да му е дъщеря – толкова жалък беше. А на ден през магазина ѝ минават сигурно десетки такива, които се чувстват длъжни да се пробват при всичко живо от женски пол или такива, които приемат като насърчение дори най-обикновената професионална вежливост.
Абе, щом даже мен, на моята древна възраст, още ме заглеждат похотливо по улиците, какво да говорим за по-младите жени? (Не се хваля, потрисам се.)
От кака си да запомниш едно – колкото по-малко знае човек, толкова по-спокойно спи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт