СЕДМИ КЛАС - голямото чакане - 19-26 юни

  • 77 238
  • 862
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 761
Не мога да си спомня как беше с големия - 2020г, но май си ги качиха на обявената дата.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 688
Благодаря, Boel-че за новата тема.

Не ми се гадае кога ще излязат, но само добри новини и чисълца да пишем!
Започвам да визуализирам доволни деца!

# 17
  • Мнения: 31
Вярно ли е, че в първо и второ класиране участва с едно заявление и не може да размества желания?

# 18
  • София
  • Мнения: 5 761
Да, не може да се разместват на второ.

# 19
  • Мнения: 398
Вярно ли е, че в първо и второ класиране участва с едно заявление и не може да размества желания?
Да, разместване на желанията е възможно едва на трето класиране. За съжаление тогава се кандидатства единствено за останалите свободни места и е доста рисковано

# 20
  • София
  • Мнения: 3 565
Хайде и аз в новата тема. 26ти понеделник ми се вижда добър ден да изкарат резултатите Simple Smile
И аз си сменям прогнозата от 27 на 26 юни Simple Smile

# 21
  • Мнения: 798
Въобще не ме интересува кога ще излязат резултатите, само дя са добри. Общите впечатления от децата около мен са за трудни задачи, а от прилично математици - за пълен крах. Надявам се на по-ниски балове и около 400 да стига за приличните училища (изключвам топ гимназиите) и за момичетата

# 22
  • Мнения: 658
Дано да ни се паднат добри проверители, резултатите да надминат очакванията ни и статистиката да ни хареса!

# 23
  • Мнения: 31
Здравейте, и ние трескаво чакаме резултатите, още повече очакваме да са наистина добри, за да влезе детето , където иска.
В тоя ред на мисли да попитам - някоя майка има ли преки впечатления за ОМГ - Пловдив, чувам от минус до плюс безкрайност мнения /че добрите учители си отишли, че нивото много било паднало, че нямало добри учители по математика освен за първите две паралелки.../. Моята иска КГ там, но се колебаем и между СП и МА. Всяко реално мнение би ми помогнало да се ориентираме къде е в крайна сметка истината и ще съм ви благодарна!

# 24
  • Мнения: 158
Дано да ни се паднат добри проверители, резултатите да надминат очакванията ни и статистиката да ни хареса!
Присъединявам се към твоето пожелание, герани
Моето момиче е от децата, които не желаят да гледат отговори и да смятат прогнозни точки. Майчиното ми сърце е свито, много труд положи и се моля резултатите да я удовлетворят и зарадват! И нека бъде така за всички деца!

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
BoeL, благодаря за темата!

Аз вече се обзаложих за един обяд - моята прогноза е за 26 срещу тази на приятелка за 23.
Детето ИЗОБЩО не може да си представи, че утре е на училище. Дано бързо да минат тези две седмици.

# 26
  • Мнения: 7 114
А аз искам да си спазят срока и резултатите да излязат в късния следобед на 28ми заради всички, на които са им обещали да им въртят точките в годишни оценки.

# 27
  • Мнения: 2 495
Дано да ни се паднат добри проверители, резултатите да надминат очакванията ни и статистиката да ни хареса!
Амин!Аз на точно това се надявам и се моля!🙏

# 28
  • Мнения: 55
Здравейте, и ние трескаво чакаме резултатите, още повече очакваме да са наистина добри, за да влезе детето , където иска.
В тоя ред на мисли да попитам - някоя майка има ли преки впечатления за ОМГ - Пловдив, чувам от минус до плюс безкрайност мнения /че добрите учители си отишли, че нивото много било паднало, че нямало добри учители по математика освен за първите две паралелки.../. Моята иска КГ там, но се колебаем и между СП и МА. Всяко реално мнение би ми помогнало да се ориентираме къде е в крайна сметка истината и ще съм ви благодарна!
МГ си е топ училище в Пловдив. Наистина трябва сами да прецените какво иска да учи детето Simple Smile в темата за гимназии за Пловдив може да намерите и още информация. Професионалните паралелки си имат и някои ограничения в 11-12 клас . Вижте и учебните планове , те най-добре показват. Относно учителите - аз нямам наблюдения да е паднало нивото, изискванията и ученето си е порядъчно Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 268

В тоя ред на мисли да попитам - някоя майка има ли преки впечатления за ОМГ - Пловдив, чувам от минус до плюс безкрайност мнения /че добрите учители си отишли, че нивото....
Разгледай темата "Мнения за гимназии в Пловдив-3",както и предходните. Прочети, там има много мнения....
В наборната тема обичайно се говори за софийските училуща.
Hands V

Общи условия

Активация на акаунт