Къде в София - тема 5

  • 30 631
  • 467
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 192
Здравейте!
Търся шивач/ка, който ШИЕ дрехи, на разумни цени, било то по негов или предоставен от клиента модел. Имам няколко плата, от които искам да си ушия рокля, пола, сако...., но при търсенето досега попадах на шивашки ателиета, където правят само корекция на дрехи. Моля, ако някой е ползвал услугите на шивач и е доволен от изработката/цената да сподели. Информацията ще бъде полезна не само на мен, но предполагам и на много други заинтересовани.

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 26 549
Много са завишени вече цените.
По-евтино излиза готовата конфекция.

# 347
  • София
  • Мнения: 9 954
Мен за подмяна на горен джоб на престилка ми искаха 5лв, а за цялостното й стесняване 20лв.
Пп. Откъде мога да намеря бял памучен (дебел) плат? 15х15см ми трябва.

# 348
  • Мнения: 234
Къде поставят вендузи в София, но не антицелулитни, а на гърба, за лечение?

# 349
  • Мнения: 358
Здравейте!
Търся шивач/ка, който ШИЕ дрехи, на разумни цени, било то по негов или предоставен от клиента модел. Имам няколко плата, от които искам да си ушия рокля, пола, сако...., но при търсенето досега попадах на шивашки ателиета, където правят само корекция на дрехи. Моля, ако някой е ползвал услугите на шивач и е доволен от изработката/цената да сподели. Информацията ще бъде полезна не само на мен, но предполагам и на много други заинтересовани.

Препоръчвам шивачите от Дружба 2, бл.505. Все пак трябва да попитате за конкретната услуга. Предоставям телефон на ЛС.

Цитат
Откъде мога да намеря бял памучен (дебел) плат? 15х15см ми трябва.

Около пазарите, има малки магазини за платове на народни цени.
Друг вариант е да намерите стара
калъфка за възглавница или салфетка от плат, от която да изрежете 15х15 см, може и от втора употреба.
Може и в магазините за 1 лев да огледате за кухненска кърпа в размер 15х15 см.

Последна редакция: нд, 18 фев 2024, 15:35 от lana26

# 350
  • Мнения: 192
Много са завишени вече цените.
По-евтино излиза готовата конфекция.
Сигурно е така, но какво да ги правя тези платове....грехота е да ги изхвърля. Колкото до готовата конфекция – пазара е заринат с китайски боклуци и в пъти завишени цени на що годе прилични дрехи. Аз все по-трудно си намирам дреха, която да ми харесва.

# 351
  • Мнения: 358
Някой сменял ли е цип на чанта в София и къде? Чантата ми е купена от Арт 93 - тип бизнесчанта. Вече е извън гаранция.


Видях, че има такава услуга в чанти "Светла". Но не съм ползвала.
Ремонт на куфари, чанти и раници https://svetlabags.com/remonti

# 352
  • Мнения: 1 679
Къде поставят вендузи в София, но не антицелулитни, а на гърба, за лечение?

Център за кинезитерапия Мотив, Младост 1, блок 74. На мен там ми слагаха.


В джъмбo може ли да се влиза с куче?

# 353
  • Мнения: 589
Къде поставят вендузи в София, но не антицелулитни, а на гърба, за лечение?

Център за кинезитерапия Мотив, Младост 1, блок 74. На мен там ми слагаха.


В джъмбo може ли да се влиза с куче?
За какво ви слагаха вендузи и какъв беше резултата?

# 354
  • Мнения: 234
Къде поставят вендузи в София, но не антицелулитни, а на гърба, за лечение?

Център за кинезитерапия Мотив, Младост 1, блок 74. На мен там ми
Доволна ли сте?

# 355
  • Мнения: 1 679
Понеже бебеносих доста време, имах леко възпаление по дължината на гърба и момичето ми предложи да ми сложи, за да се отпусне малко мястото. Беше в комбинация с масаж. Честно казано не знам дали имаше ефект, защото тъкмо по това време спрях да бебенося и гърбът ми спря да се натоварва толкова, но съм доволна от цялостния масаж.

# 356
  • Мнения: 234
Пише 10 минути?

# 357
  • Мнения: 1 679
Не знам какво пише, целият масаж на тяло беше 60-70 мин, самата процедура с вендузите може би наистина да беше около 10мин.

# 358
  • Мнения: 838
Преди 7-8 години сме ходили да играем Не се сърди човече на електронни маси в Playground The Mall и един клуб в подземния етаж на Арена Запад. Дали в момента има място, където все още работят подобни маси?

# 359
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 435
Пробвайте BSD.

Общи условия

Активация на акаунт