Къде в София - тема 5

  • 30 605
  • 467
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 002
Здравейте, къде в София, бихте ме насочили да купя хубави, интересни като модели и качествени обеци за деца. Иска ми се да са златни, но може би по-скоро розово злато. Децата живеят в чужбина и тепърва предстои да им продупчат ушите, възраст между 5г и 9г?
Вижте uvel.bg

# 76
  • Мнения: 313
Не мога да намеря олио "Папас". Преди го зареждаха във Фантастико, но сега няма...

# 77
  • София
  • Мнения: 1 462
Сапун Нанси къде се продава?
B Била. Миналата седмица даже беше на промоция - 140 гр. за 1.19 лв. вместо за 2.29 лв.
Скрит текст:
Уж ми беше в списъка, но забравих да го купя. Joy

Сетих се, че е коментиран тук, та другата седмица е на промоция в Кауфланд - 1.14 лв. 😉

# 78
  • Мнения: 4 244
В страни от темата, обаче ме заинтригувахте с този сапун Нанси. Хубав аромат или нещо по-така има, та е търсен?

# 79
  • Мнения: 4 801
За мен е обикновен бюджетен сапун - следващата седмица е на промоция в Кауфланд- 1.14лв за 140 грама.

# 80
  • Мнения: 4 244
Благодаря, ccvet!

# 81
  • София
  • Мнения: 13 227
В страни от темата, обаче ме заинтригувахте с този сапун Нанси. Хубав аромат или нещо по-така има, та е търсен?
Изобщо не го знам какво представлява. Бях го набелязала от брошурата, защото видях, че е голям на добра цена. Обаче забравих да го потърся. Днес взех някакъв от сегашната брошура 150 гр за 1,49 лв. От Малайзия е. Joy Отвън не усетих какъв аромат е. Simple Smile Дано е приятен!

# 82
  • Мнения: 49
Здравейте, знаете ли къде мога да намеря такива бонбони?

# 83
  • Мнения: 10 597
Такива имаше в едни пакети във ФФ с различен вкус са тези мисля бяха с ягода и сметана. Пакетирани са като лукчета, но не им помня името. Ако успея да намеря опаковката ще допълня поста.

# 84
  • Мнения: 49
Такива имаше в едни пакети във ФФ с различен вкус са тези мисля бяха с ягода и сметана. Пакетирани са като лукчета, но не им помня името. Ако успея да намеря опаковката ще допълня поста.

Много благодаря, а ФФ Фантастико ли е?

# 85
  • София
  • Мнения: 14 774
Рошен има такива бонбони, в Тмаркет продават много техни продукти, може да ги имат. https://tmarketonline.bg/product/karamelajni-bonboni-roshen-yogurtini

# 86
  • Мнения: 10 597
Да, ФФ е Фантастико.

# 87
  • София
  • Мнения: 8 153
Някой да знае, в някоя сладкарница да има такива декорирани ягоди?
Не точно същите, разбира се, нещо подобно.
Скрит текст:

# 88
  • София
  • Мнения: 1 462
Едно бързо търсене в Гугъл ми каза, че в 100 грама сладки има подобни, както и в Gavrosh Gourmet.

# 89
  • Мнения: 49
Здравейте, знаете ли къде мога да намеря голямо количество стари кашони безплатно или на ниска цена? Дали в магазин след зареждане биха ги дали, или не?

Общи условия

Активация на акаунт