Къде в София - тема 5

  • 33 098
  • 501
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 14 926
Питайте по кварталните супери, те не се занимават със специално рециклиране на хартията, както го правят големите вериги и би трябвало да няма проблем да ви дадат излишните кашони. Тъкмо ще ги улесните с изхвърлянето им.

# 91
  • Мнения: 18 916
Да, в магазините проверете. Виждала съм в Била момче да сгъва и подрежда кашони, едва ли им трябват повторно.

# 92
  • Мнения: 2 462
Сутрин виждам купчина кашони на бул. Костенски водопад до Берьозката и дом. потреби.

# 93
  • Мнения: 49
Много благодаря на всички за отговорите!

# 94
  • София
  • Мнения: 14 926
Дайте някой читав часовникар за смяна на батерия на Tissot. В Джулиани искат 100 лева, арменецът на Графа не иска да се занимава с този модел - T touch.

# 95
  • софия
  • Мнения: 25 992
На Искър след Шик-Шик (не знам номер, но MiCasa е ориентир, Чешмите, БЕХ).
Друг: до БФБ, зад двора на Немската, има часовникарско ателие на Jacques Lemans .

Последна редакция: пт, 18 авг 2023, 21:49 от zvаnchе

# 96
  • Мнения: 2 993
Боже, тия са луди. Добре, че взех автоматичен Tissot.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 462
То пък защото батерия се сменя всеки ден.. моят Tissot е с батерия и кара вече 5та година като не ми се е налагало да я сменям.

# 98
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 456
Мъжът ми последно сменя батерия, но не на Тисот при един часовникар почти до Аптека на Патриарха. Не препоръчвам часовникарите на Солунска до градинката около Ангел Кънчев. Един път бях доволна, отидох втори път за смяна на батерия и после видях, че часовника ми е одран.

# 99
  • София
  • Мнения: 4 046
В Хит Люлин сменяме батерии, проверете.

# 100
  • Мнения: 7 301
Аз доколкото знам не само се сменя батерия, но се и проверява плътността на стъклото, херметизация  и някакви други такива и затова искат пари. Но дори и в Германия ни взимат само 15 евро за това.

# 101
  • София
  • Мнения: 14 926
И на мен това ми казват - смяна на батерия и настройки - сто кинта. Егати.....

# 102
  • Мнения: 3
Здравейте , къде в София има мебели( дивани, холни секции , спални комплекти) освен Виденов ?

# 103
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 456
Икея, Айко, Комо, Мьомакс, Юск. Много магазини има.

# 104
  • Мнения: 2 993
Къде мога да намеря детски протектори за колело (налакътници и наколенки) с картинки - коли, Спайдърмен, Пес патрул и подобни? В Спорт Депо не виждам, в повечето детски онлайн магазини цветните комплекти са изчерпани.

Общи условия

Активация на акаунт