На море в България 2023 г.! - 2

  • 55 070
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 395
моля препоръчайте къща за гости в гр. Несебър

# 31
  • Мнения: 6 300
Температурата до неделя в Св.К.иЕлена беше 23 градуса. Идеална за плуване за мен, но приятелка не пожела да влезе, защото според нея била ледена. Всеки си има усещане за "приятна вода". В морето имаше стотина "ентусиасти" като мен, включително много деца.
[/quote]
Супер! Дори чайките в София, вече ме викат на морето!

# 32
  • Мнения: 538
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър хотел по Южното Черноморие, подходящ за семейство с дете на 14 г.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Напишете някакви изисквания, ще е по-лесно за препоръка. То всеки търси различно, аз например държа да е с басейн Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 524
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър хотел по Южното Черноморие, подходящ за семейство с дете на 14 г.
Дефинирай какво е Южно Черноморие - на юг от Бургас или на юг от Варна?
Вид изхранване и активности за детето? Период?
Въобще какви са ви предпочитанията и лимит на финанси? Защото веднага се сещам за Рейна и за Wave...И на мен ми се ходи в тях, подходящи са за дете на 14, ама цената е бомбастик.

# 35
  • Мнения: 538
Досега сме били само един път на нашето Черноморие, на Обзор - ,,Мирамар", но вече детето се брои за възрастен и ни идва скъпо. Сега се оглеждам за Приморско, Китен, Созопол.. Накъде, където е по-спокойно и по възможност по-плитко, че никой от нас за съжаление не е плувец Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 069

Дефинирай какво е Южно Черноморие - на юг от Бургас или на юг от Варна?


Аз долкото знам е от Обзор до Резово за Южното и от Бяла нататък за Северното.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Тогава вижте Мирамар Созопол. На плаж Каваци е, който за мен е прекрасен за деца, спокен, плитко, ситен пясък.

# 38
  • Мнения: 2 524
Досега сме били само един път на нашето Черноморие, на Обзор - ,,Мирамар", но вече детето се брои за възрастен и ни идва скъпо. Сега се оглеждам за Приморско, Китен, Созопол.. Накъде, където е по-спокойно и по възможност по-плитко, че никой от нас за съжаление не е плувец Simple Smile
А цена и изхранване?
За Приморско - Белведере, Магнолиите, ако говорим за АИ, за НВ - хотел Свети Димитър (личен опит), ВВ Пламена Палас;
За Китен (не го харесвам) и нямам фаворит, хвалят по групите Панорама и Ариана ;
Арапя -  по групите с положителни мнения е Арапя резорт;
Синеморец - добри отзиви за Бела Виста, аз не съм била.

От всички гореизброени до Мирамар се доближават Белведере и Магнолиите.

# 39
  • Мнения: 651
споделям за к.к Ривиера, хотел Нимфа. Бяхме миналата седмица.
Комплексът е много чист, много спокоен, сякаш времето е спряло, много зеленина, хотелът е първа линия /почти е на плажа/, близост до Златни пясъци, но е отделен. Хотелите в комплекса са на разстояние един от друг. Работеха 2 от четири хотела - Нимфа и Ривиера Бийч. Стаите на хотел Нимфа са чисти и реновирани. До тук с позитивните оценки. Ол инклузивът, който предлага хотел Нимфа беше под всякаква критика - изключително беден асортимент, основно полуфабрикати, липсваха плодове, освен малко банани и портокали в една панерка. Салатите бяха основно домати и краставици и само домати и само краставици. По изключение имаше зелена салата понякога. Междинно хранене - почти нямаше, но по-големият проблем бяха напитките - за да получим кафе извън закуска, трябваше да търсим някой да ни обслужи. Няколко пъти, ние сами си правихме кафе зад бара.  Доста често ресторантът и снек барът бяха заключвани.

Последна редакция: вт, 20 юни 2023, 15:29 от Crissy

# 40
  • Мнения: 6 300
Досега сме били само един път на нашето Черноморие, на Обзор - ,,Мирамар", но вече детето се брои за възрастен и ни идва скъпо. Сега се оглеждам за Приморско, Китен, Созопол.. Накъде, където е по-спокойно и по възможност по-плитко, че никой от нас за съжаление не е плувец Simple Smile
На първа страница на темата в последния скрит текст е качена информация за хотели, в които деца до 13.99 се настаняват безплатно или с някаква отстъпка от цената за възрастен. Ако вече детето Ви е навършило 14 г., то изборът става много ограничен, да не кажа никакъв.
В този (не съм го посещавала) деца до 15.99 се настаняват за 33 лв. на ден. https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-arapia-del-sol-carevo-23932/
Четете си описанието на хотелите, какво се включва в ОИ,  отзивите и си преценете кой хотел Ви устройва.

# 41
  • Мнения: 651
момичета, интересувам се от хотел Санте, ако тук не е мястото, има ли такава тема - ходил ли е някой, впечатления?

# 42
  • Мнения: 430
споделям за к.к Ривиера, хотел Нимфа. Бяхме миналата седмица.
Комплексът е много чист, много спокоен, сякаш времето е спряло, много зеленина, хотелът е първа линия /почти е на плажа/, близост до Златни пясъци, но е отделен. Хотелите в комплекса са на разстояние един от друг. Работеха 2 от четири хотела - Нимфа и Ривиера Бийч. Стаите на хотел Нимфа са чисти и реновирани. До тук с позитивните оценки. Ол инклузивът, който предлага хотел Нимфа беше под всякаква критика - изключително беден асортимент, основно полуфабрикати, липсваха плодове, освен малко банани и портокали в една панерка. Салатите бяха основно домати и краставици и само домати и само краставици. По изключение имаше зелена салата понякога. Междинно хранене - почти нямаше, но по-големият проблем бяха напитките - за да получим кафе извън закуска, трябваше да търсим някой да ни обслужи. Няколко пъти, ние сами си правихме кафе зад бара.  Доста често ресторантът и снек барът бяха заключвани.

Нали са пуснати басейните пред Лотос вече? Шатрите опънати ли са до кея? Свободните зони на плажа нали са запазени? Иначе за Нимфа - хубав хотел и след реновация, бяхме там преди ремонта, но...храна и обслужване - близо до нулата, както е и в Ривиера бийч, впрочем. Прекрасен комплекс и плаж, но...дотам.

# 43
  • Мнения: 651
да, басейните пред Лотос работеха и имаше хора, обаче не знам от кой хотел идваха - някъде от извън комплекса идваха руски туристи. Имаше хора на свободните зони, идваха от Златни. Иначе пред Нимфа има малък плаж с шезлонги.
Това с Ривиера Бийч направо ме срази - мислех че, там ол инкл ще е по-добър. Жалко.

# 44
  • Мнения: 886
момичета, интересувам се от хотел Санте, ако тук не е мястото, има ли такава тема - ходил ли е някой, впечатления?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1493492.450

Това е темата за Велинград.

Иначе Санте си е супер, какво Ви вълнува по-точно?

Общи условия

Активация на акаунт