Мрежов маркетинг "Форевър Ливинг Продъктс България"

  • 1 136
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 395
Здравейте,понеже си търся втора работа,и ми предложиха да започна с мрежов маркетинг към тази фирма-Форевър Ливинг Продъктс България. От това което ми презентираха,стана ясно че фирмата се занимава с дистрибуторска дейност на продукти. Не са ми разсяснили повече продробности от това как ще работа(и не съм приела все още),Въпроса ми е друг,има ли някаква гаранция че няма да стана жертва на схема за пари?
И как се печели от този ''Мрежов маркетинг"

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
И как се печели от този ''Мрежов маркетинг"
Като досаждаш на всичките си познати, докато те блокират навсякъде.
Ориентирай се към нещо друго.

# 2
  • Мнения: 785
От мрежов маркетинг печелят само тези, които са на горните нива в пирамидата.

# 3
  • Мнения: 14 862
Мрежов маркетинг са Орифлейм и Ейвън. Ако техните продукти са сравнително евтини обаче, на Форевър Ливинг продуктите са 10 пъти по-скъпи. Преди година и нещо ми ги пробутаха за проба - аз ползвам успешно продукти от 2 лв на Лидл, ама викам си дай да пробвам, без пари са - не видях ефект от нещата на ФЛ.

# 4
  • Мнения: 1 050
Щеютрябва да си купиш стартов пакет с продукти за близо 100 лева, за да се регистрираш. После, разбира се, ще трябва да придумваш хората да си поръчват продукти чрез теб и ще печелиш процент от всяка продажба. Разбира се, те са ти казали, че нищо не се налага да правиш, няма да си продавач и няма да се налага да убеждаваш хората да купуват нещо. Simple Smile Просто се регистрираш и парите започват да падат от небето.

# 5
  • Мнения: 395
Това за пакета е така.струвал 88лв вчера ми показаха презентгация,от този пакет съм трябвала да го пробвам,след това започвало някъкви точки да се трупат..абе сложно е но явно няма смисъл..

# 6
  • Мнения: 363
Не се печели от мулти-левъл маркетинг (МЛМ). Това, че печелиш неограничени доходи, работиш само по 2-3 часа дневно, имаш свободата да работиш от където и когато си поискаш са пълни глупости. Печелят тези, които са най-нагоре в пирамидата, понеже този тип компании са си чисти пирамиди, които в един момент ще изчезнат. Преди години и аз реших да пробвам, тъкмо се регистрирах и пирамидата се разпадна. Потърси в гугъл за пловдивската SCI, за да видиш з какво става въпрос и на какъв принцип работят..

# 7
  • Мнения: 1 050
Самият факт, че те карат да купиш нещо, за да започнеш, би трябвало да усъмни всеки. И като ги попиташ в какво се състои работата и какво трябва да правиш, а отговорът е "нищо" още повече се втрещяваш. Имаше една, дето разправяше как се регистрирала, за да си купува за себе си с отстъпка и след два месеца установила, че има две хиляди лева печалба в сметката, без дори да забележи. Да бе да!

# 8
  • Мнения: 2 902
Въпроса ми е друг,има ли някаква гаранция че няма да стана жертва на схема за пари?
И как се печели от този ''Мрежов маркетинг"
Има гаранция, че ще станеш.
От  ''Мрежов маркетинг" се печели като си излъжеш познатите с повече пари от колкото са те излъгали теб.

# 9
  • Мнения: 14 862
МЛМ не са точно измама, просто пазарът е пренаситен с всякакви търговци на всичко и трудно ще пробиеш, още по-малко така дистанционно, за час седмично и без реклама.

П.п.понеже никой не е писал как се печели - не се. Има няколко нива търговци. Образно - на ниво 1 има един човек, на долното ниво 2 има двама, на които той е 'лидер', на още по-долното ниво 3 има други четирима, на които двамата от ниво 2 са 'лидери', и т.н. Продаваш продукти в обкръжението си, като има някакъв минимален праг продажби, за да вземеш комисион. Повечето продавачи от най-долното ниво поръчват за себе си, за да стигнат минималния праг и да вземат комисион или поне да им излезе безплатно доставката. 'Лидерите' над тях получават винаги комисион, защото поръчките реално минават през тях. Всяка компания може да си има различни шикарни наикенования на йерархията, но общо-взето е това. С две думи, загуба на време. Шансът ти е да намериш 5-5 балъка, на които да станеш 'лидер', но ако и те не продават, пак няма да печелиш.

Последна редакция: вт, 20 юни 2023, 09:53 от Нарцùса

# 10
  • Мнения: 1 050
Какво е "медий"?

Общи условия

Активация на акаунт