КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - Тема 3 (сезон 2)

  • 62 309
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 481
Интересно, че войс овърът (Антоан Петров) каза "Коалиция ДЕРТ". Защо ли ми се струва, че за ДЕРТ прочетох първо в този форум?
Марианов как наивно се чудеше дали имало нещо съмнително във вотовете за Кумбата.
Той каза "аз не съм в коалиция" Grinning
Не се бъркаш, аз го измислих. За следващия сезон може да ме търсят за сценарист 💅🤣

# 721
  • Мнения: 509
Ронси много добре знаеше какво прави, но сметките й излезнаха криви. Прецени, че с положителните гласове може да не успее планът им и става рисковано и реши, че ако все пак си тръгне Кумбата ще замаже положението с това, което и сега разправя - че е било много очевидно и т.н. Ако не си тръгне Кумбата не искаше да си разваля отношенията с другата страна, защото Алекс ще я посочи като човека зад коалицията срещу Кумбата и тя наистина щеше да е следващата.  Единствено според мен подцени интелекта на Алекс, която въпреки всичко се усети, че Ронси се опита да я изманипулира.
Аз лично съм доволна от развоя на събитията - Томас за мен беше по-безинтересен играч от Кумбата. При това сега, когато и КПД е наясно, че има коалиция срещу тях, в социален план ще се раздвиждат още повече нещата.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 13:27 от _Mishlence_

# 722
  • Мнения: 11 523
На водещите им беше направило впечатление, че  във форума участниците са били разкрити и разконспирирани още отпреди първия епизод. Туджаров и Нидиелчу пък следят темата "Игри на волята" и признават колко са в час коментиращите и как успяват да предвидят напред, да разпознаят всичко още преди да се излъчи. Плюс това, че пишещите тук ровичкат по профилите в социалните мрежи и така разбират доста неща. Форумът си тежи на мястото Grinning

# 723
  • Мнения: 1 008
Страхотни коментатори сме, спор няма! 😁 трябва да поканят някой от тука на подкаста хахо

# 724
# 725
  • Мнения: 2 905
Пълен игнор от мен на Ронсито. Колко мъже са нужни да й изперат имиджа? Като се почне от мъжа й и чак до Павел и Ицака.

# 726
# 727
  • Мнения: 132
Ще започна с малки отклонения и тогава ще мина към епизода.
Към мрънкащите за бебето на Ронси - вие гледате това съдържание безплатно, единствения начин да си избият парите е чрез реклами и точно такава правят, показвайки кадри със Софи. Превъртайте, аз така правя, защото продуктовото и мен ме дразни, но пък им влизам в положение.

Подкаста с Флора го гледах с огромен интерес. За мен тя като човек е изключително интересен, с реална представа за себе си и човек, който наистина инфлоенсва. Младо интелигентно момиче, което успява да предаде трудно смилаема информация на масите.
Така, стига реклама на Флора, сега малко за това, което каза. Ами съгласна съм с почти всичко, което каза. Нея за сезон 3, не я виждам като участник, а като коментатор или дори да води подкаста както казаха сами на шега. За мен тя е първия човек седнал на тоя диван и казал много истини. Другите малко шикалкавеха.

Обявявайки, че могат и НЕинфлуенсъри да кандидатстват за следващия сезон, ме накара да се замисля. Представих си себе си в къщата и това ме накара да се замисля и да бъда малко по-мека в критиките си към участниците.

А сега към епизода.
Радвам се, че Кумбата остана. Аз и преди съм казвала, че му симпатизирам. Изненадах се обаче от другите гласове. Бяха логични за Томас. А и с или без него малко все тая. По едно време бях забравила, че той е там. Придава си важност ама като цяло беше част от декора. Мисля, че даже има епизоди, в който казва по две изречения.
Този сезон ми харесва как вървят елиминациите цялостно. Пълнежа си отива първи, а не седи до края, че даже и на финал.
Аз лично си мислех, че и Алекс ще обере някой и друг вод, но бях забравила за момент за Дисни образите и че няма да го направят, защото може да излязат нетолерантни гадове. И те виждат и усещат нещата различно когато са вътре. Но погледнато от страни ми се вижда логично и Сашка да отнесе някой и друг глас заради нестабилното си поведение, манията да се изтъква и това, че рони крокодилски сълзи при всеки удобен случай. Май следващата и жертва в емоционалната манипулация ще е Ронси, която си го заслужава.
А Ронси затвърди мнението ми, че има грешна преценка за себе си и взима глупави решения. С това си гласуване се прецака повече отколкото си мисли. Спечели битката, но ще загуби войната. Мисля, че беше напълно на ясно, че Томас ще отпадне и просто се възползва да го изгони по набързо. В един от предните епизоди беше повдигнала темата за него и май му беше дигнала мерника отдавна. Мисля, че си промени вота, защото предполагаше, че Сашка, заради разговора им, и още няколко човека ще дадат положителен за Кумбата и плана им така или иначе ще се провали. Правилно прогнозира провала, но с грешен развой на събитията. Това оправдаване пред Дидо и другите няма да и помогне. Нормално е той да се разсърди. Ронси мисля, че ще е следващата на пангара за номинации и Дидко ще поеме антиронси кампания. Направи ми и впечатление какво каза Ронси на Нори, че мисли следващия за номинация да е Дидо, уж на шега разбира се. Ама добре, че е шегата да си кажем истината.
Маринанов нещо се цепи от собствената си партия. Интересно... да не би вече да не иска да е клоулна на класа? Някакси надушвам раздори и там.
Ивка милата пак показва гръд. Ако на това дето сложи му вика сутиен... на тоя с чашки как му казва? Потник? Но придобивките трябва да се показват, нали? Това настрана. Тук ще се възползвам да кажа, че мнението ми за нея извън къщата малко се промени. Изгледах нейн подкаст с Перси и ми направи впечатление, че там не говори толкова много за секс. Напротив! Звучеше много интилегна, възпитана и като добър водещ. Но това не пречи да каже и някоя друга глупост в къщата като това, че Сашка е добър инфлуенсър и другите трябва да взимат пример от нея. За кое точно да вземем пример? При всеки проблем да ревем? Да се превъзнасяме колко сме велики и да не признаваме, че сме хора и че имаме слаби страни и лоши качества? Ако трябваше аз да взимам пример от Сашка, вчера трябваше да се разрева когато шефа ми се скара за нещо, което дори не зависи от мен.

Епизода в четвъртък ще бъде интересен. Аз лично не бих могла да се изправя пред страховете си, така че евала на участниците, който опитат да го направят.

# 728
  • Мнения: 2 905
За продуктовото ясно, но могат да й осигурят с бебето да са насаме, защото иначе влияят на емоциите на останалите и може да им се отрази на номинациите.

# 729
  • София
  • Мнения: 27 369
Аз лично си мислех, че и Алекс ще обере някой и друг вод, но бях забравила за момент за Дисни образите и че няма да го направят, защото може да излязат нетолерантни гадове. И те виждат и усещат нещата различно когато са вътре. Но погледнато от страни ми се вижда логично и Сашка да отнесе някой и друг глас заради нестабилното си поведение, манията да се изтъква и това, че рони крокодилски сълзи при всеки удобен случай.

😢😢😢

# 730
  • София
  • Мнения: 11 744
Ронси навива всички наред и след това прецака нещата, страхливка. Сега шансът да спечели някой от КПД е огромен. Не смятам, че и Дидо ще стигне до финал. Трябва да се бори наистина за MVP, но то не зависи само от него.

Голямо разочарование е Ронси. Мен Кумбата и Перси са ми горе-долу симпатични, вторият не е и глупав, но предаването не е за най-симпатичен, а да се пребориш за победата. Ние защо да гледаме, ако всички ще играят друг да спечели.
Перси го следвам в инстаграм, малко прекалено ми е като се пуска без тениска, често е с пъпки и косми отблизо, твърде близки си ставаме.

Скрит текст:

Елеонор и тя не знае какво иска, като не ѝ се гушка с Томас, да не го прави, все едно той я е карал. Тя му се навря е леглото.

# 731
  • Мнения: 732
Струва ми се, че русата главица по някое време прозря, че КПД + Ивка ще са по-полезни за нея и мъжо ѝ след снимките. И сега ги гледаме нагнездени един до друг по подкастите си. От Дидо или Томас каква файдица да извлекат? Малко тъпичко се получи единия ден да обяснява как очите на дружката ѝ светват при флирта с Томас, на другия да го гони, при положение, че като не ще да номинира Кумбата, винаги можеше да си номинира Габи, с която взаимно се обясниха в нелюбов, ама толкова си може жената. А и Дидо уж много по стратегиите не схвана, че Томас е застрашен. Да видим чия глава ще изяде това. Май ничия, следващата лесна мишена е Котарако.

# 732
  • София
  • Мнения: 11 744
Анджела и Гош пак са сдобрени, пуснаха клип защо са се скарали. Ако ви се слуша, в канала на Гош е, както и ще качат скоро песен.

Много траш поведение и маниери имат и двамата. Сега са в отлични отношения и са си направили еднакви татуси.

Другите им направили много интриги с цел да ги скарат, защото ревнували Анджела от Гош (а може би това, че са имали интимни отношения в Озон стаята се забравя). Гаджето ѝ на Анджела ревнувала, защото той и живеел у нея. Той пък преспал нееднократно с най-добрата ѝ приятелка, която е сериозно обвързана и знаем от други предавания. След това гаджето ѝ се ядосала, че е близка с Гош, отишла на море с най-добрата приятелка на Анджела и там преспали двете, за да ѝ отмъстят. За всичко обвинили Гош и тя се вързала, Анджела изпаднала в депресия. Срещнала случайно Гош на кино с други от Къщата, които я обиждали и се скарали.

Съжалявам, ако има неточности, но много трудно беше за проследяване - едната беше бившата ми най-добра приятелка, а другата - бившата ми приятелка, всеки с всеки спал, но и всеки наранен.

Последна редакция: ср, 13 сеп 2023, 11:28 от Niya-

# 733
  • Мнения: 732
Анджела и Гош, заедно и поотделно, едва ги изтраях вътре, отвън да са живи здрави, ако щат да се плодят, добре ще е да не се множат нито полово, нито чрез пъпкуване, ама каквото - такова. Моят игнор е за тях.

# 734
  • Мнения: 2 905
Анджела и Гош пак са сдобрени, пуснаха клип защо са се скарали. Ако ви се слуша, в канала на Гош е, както и ще качат скоро песен.

Много траш поведение и маниери имат и двамата. Сега са в отлични отношения и са си направили еднакви татуси.

Другите им направили много интриги с цел да ги скарат, защото ревнували Анджела от Гош (а може би това, че са имали интимни отношения в Озон стаята се забравя). Гаджето ѝ на Анджела ревнувала, защото той и живеел у нея. Той пък преспал нееднократно с най-добрата ѝ приятелка, която е сериозно обвързана и знаем от други предавания. След това гаджето ѝ се ядосала, че е близка с Гош, отишла на море с най-добрата приятелка на Анджела и там преспали двете, за да ѝ отмъстят. За всичко обвинили Гош и тя се вързала, Анджела изпаднала в депресия. Срещнала случайно Гош на кино с други от Къщата, които я обиждали и се скарали.

Съжалявам, ако има неточности, но много трудно беше за проследяване - едната беше бившата ми най-добра приятелка, а другата - бившата ми приятелка, всеки с всеки спал, но и всеки наранен.

Майсторски преразказ! И най-важното - няма да гледам този клип.
Дано и с предаването не стане така, че на преразказ да се радвам повече. Не знам за вас, но не помня след друго риалити, което съм гледала, толкова да се плюят участниците после. Не знам да не би е някаква инфлуенсърска тактика това, но много лошо впечатление ми прави.

Общи условия

Активация на акаунт